Video: Čo znamená ísť na krv? Wout Van Aert vám to predvedie...

Ak nabudúce budete mať pocit, že to viac nejde, spomeňte si na tieto zábery.Na sobotné Strade Bianche fanúšikovia a hlavne jazdci len tak nezabudnú. Už teraz sa zaradilo medzi "epické" a zábery totálne zablatených a mokrých jazdcov obleteli všetky médiá a sociálne siete. Okrem víťazného Tiesja Benoota, zrejme najviac zaujal Wout Van Aert, ktorý je čerstvým majstrom sveta v cyklokrose a len málokto predpokladal, že sa umiestni na treťom mieste medzi toľkými favoritmi a špecialistami.

Pozrite si, koľko síl ho tento výkon stál a čo to znamená ísť absolútne na doraz. Viac pochopíte, až keď si pozriete ďalšie video zo záverečného stúpania od fanúšika, kde musel Wout pár metrov pred koncom dokonca zosadnúť pre kŕče. Bojovník ako sa patrí...

report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti toto video? thumb_up4thumb_down comments 14 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Video: Štatistiky nehôd a cyklisti - učme sa z chýb druhých play_arrow

Video: Štatistiky nehôd a cyklisti - učme sa z chýb druhých

Aj cyklisti mávajú nehody, koľko ich je ročne, aké sú ich príčiny a kto ich väčšinou spôsobuje? Na čo si dať pozor ako vodič a čo najčastejšie podcenia cyklisti?
Prvé zoznámenie s veľkými stúpaniami - Dolomity play_arrow

Prvé zoznámenie s veľkými stúpaniami - Dolomity

Kedy už si pripravený/á na „veľké kopce”? Koľkokrát treba vyjsť na Braunsberg (alebo inú mordu), aby si zvládol/la svoje prvé Passo? Keď máš takú veľkú chuť objavovať, že ťa vynesie hore.
Video: Slovakman - tréning hobbíka play_arrow

Video: Slovakman - tréning hobbíka

Na akom bicykli začínal, ako sa dostal k triatlonu a hlavne ako sa pripravoval na svojho prvého Slovakmana, teda dlhý triatlon (3,8 km/180 km/42 km), sme vyspovedali hobbíka Tomáša Žlnaya z Piešťan.
keyboard_arrow_up