Video: Ochutnávka filmového projektu Pružinári

Filmový projekt Pružinári vznikol v roku 2017 v Martine a pochádza z dielne študenta Andreja Newgama. Úvodná epizóda vám naznačí, na čo sa môžete tešiť...Film sa zameriava na komunitu zjazdárov z okolia Turčianskej kotliny a zachytáva autentické momenty a výpovede z ich života, doplnené jazdeckými zábermi.

Objavia sa tam známe miesta ako Kálnica, Malinô Brdo či Kubínska hoľa, tešiť sa môžete aj na lokálne Turčianske traily či novootvorený bikepark Jasenská. Cieľom projektu je prispieť do slovenskej bikovej scény originálnou domácou tvorbou, pobaviť všetkých bikerov a taktiež zvýšiť povedomie o tomto športe. Diváci tak budú môcť nahliadnuť na túto zaujímavú komunitu z inej perspektívy.

Premiéra dokumentárno-lifestylového filmu Pružinári sa uskutoční v piatok 25.5.2018 na podujatí BIRELL BIKEFEST 2018 v Bikeparku Kálnica priamo v kempe. Všetky novinky ohľadom tohto projektu môžete sledovať na facebookovej udalosti.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti toto video? thumb_up3thumb_down comments 9 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Video: Simona Kuchyňková - s nulovými očakávaniami vyhrala EWS play_arrow

Video: Simona Kuchyňková - s nulovými očakávaniami vyhrala EWS

Simonu Kuchyňkovú (Simču) mnohým z vás predstavovať nemusíme, no niektorí možno ani nevedia, aký talent na Slovensku v gravity disciplínach máme.
Simona Kuchyňková – pre 4. miesto v zjazde na MS so zlomeným zápästím

Simona Kuchyňková – pre 4. miesto v zjazde na MS so zlomeným zápästím

Keby bolo kedy, ale v zjazde na majstrovstvách sveta sme sa skoro mohli radovať z medaily. Hlavné je, že Slovensko má v gravity disciplínach skutočne veľký talent.
Video: Denis Kohút  – zjazd, enduro a všetko okolo play_arrow

Video: Denis Kohút – zjazd, enduro a všetko okolo

Majster Slovenska kategórie elite v zjazde, 5. miesto na Majstrovstvách Európy, alebo aj 32. miesto na posledných Majstrovstvách sveta v Leogangu 2020. Zoznámte sa s jazdcom CTM Racing Teamu, Denisom Kohútom.
keyboard_arrow_up