Canyon Neuron:ON – novinka pre každý terén

Canyon Neuron:ON – novinka pre každý terén

Dlhý výlet v horách alebo náročnejší trail. Tento nový model z dielne Canyon je pripravený na všetko. Dalo by sa povedať, že Neuron:ON je mladší brat populárneho modelu Spectral:ON.

Ak vás ale neláka extra náročný terén a preferujete skôr univerzálneho spoločníka takmer pre každý výjazd, môže byť vhodnou voľbou. Jeho 130 mm skrotí väčšinu trailov, pričom nebudú obmedzovať pri celodenných výletoch. Pritom môžete využiť plášte až do šírky 2,6 palca.Semi-integrovaný dizajn umožní jednoduchú výmenu batérie, čo umožní pustiť sa aj do skutočne náročných akcií. Geometria je komfortná so športovým nádychom a výraznými trailovými schopnosťami – tomu napomáha napr. aj hlavový uhol na hodnote 67,5 stupňa (29 palcový variant). Jednotka Shimano Steps E8000 je stávka na kvalitu a poskytuje vysoký výkon aj do tých najťažších stúpaní. To všetko zapadá do odolného a ľahkého rámu z hliníkovej zliatiny.V porovnaní s modelom Spectral je odpruženie ladené viac lineárne a pre väčší komfort pri jazde v sedle. Práve v sedle sa môžete pustiť aj do tých najstrmších stúpaní, čomu je napríklad uspôsobené aj sedlo poskytujúce vyvýšenú oporu v zadnej časti a širokú prednú časť v prípade prenesenia ťažiska poriadne dopredu. Modely s prívlastkom WMN majú sedlo a ďalšie dôležité komponenty uspôsobené pre nežné pohlavie.Integrovaný port na vrchnej rámovej trubke je prepojený s batériou a umožní jednoduchú možnosť napájania osvetlenia, GPS, alebo mobilného telefónu. Celkovo je dostupných päť veľkostí rámu. 29 palcový variant nájdete vo veľkostiach od M po XL, veľkosti XS a S sú konštruované pre 27,5 palcové prevedenie. To vo výsledku zaručuje optimálne jazdné vlastnosti a docielenie rovnakej geometrie bez ohľadu na veľkosť jazdca.Modelový rad Neuron obsahuje päť prevedení v cenovom rozpätí 3 299 € – 4 299 €. Z toho dva sú určené špeciálne pre dámy s prívlastkom WMN. Kombinácia agilnej geometrie a výkonného motora z neho robí spoločníka na každý výjazd, pričom si môžete vybrať, či pôjdete skôr na „pohodový“ výlet po okolí alebo na niektorý obľúbený trail.Všetky podrobnosti a presnú špecifikáciu sa dozviete na domovskej stránke značky Canyon.
flash_on
Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v sekcii Elektrobicykle v skratke.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up1thumb_down comments 2 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Video: Ako bude vyzerať ebike za 10 rokov? play_arrow

Video: Ako bude vyzerať ebike za 10 rokov?

Aké veci sa zásadne zmenia na ebikoch v budúcnosti, aké vlastnosti by mohol mať ideálny elektrobicykel?
Video: Dobrá výbava za rozumné peniaze - ebike CTM AREON XPERT play_arrow

Video: Dobrá výbava za rozumné peniaze - ebike CTM AREON XPERT

Jazdili sme elektrický ebike CTM, model AREON vyzeral dobre na papieri, potvrdilo sa to aj v teréne?
Video: Ako jazdí najlepší HT ebike? Kellys Tygon R90 play_arrow

Video: Ako jazdí najlepší HT ebike? Kellys Tygon R90

Top prevedenie ebiku s pevným rámom značky Kellys sme testovali, toto sú veci, ktorými vyniká. Pre koho to bude najlepšia alternatíva?
keyboard_arrow_up