Unboxing: Kellys Gate 70 – slovenský XC hardtail

Unboxing: Kellys Gate 70 – slovenský XC hardtail

Kategória bicyklov určených na cross country patrí medzi najpopulárnejšie, no vždy sa nájdu modely, ktoré stoja za pozornosť. Jedným z nich je aj Kellys Gate 70, ktorý zaujme svojím pomerom ceny a výbavy.

Slovenský výrobca použil farebnú a hlavne výraznú kombináciu, ktorá neujde žiadnemu pohľadu. Geometria označená ako Race ready concept je postavená tak, aby zabezpečila komfortnú jazdu v teréne a hlavne dostatočnú obratnosť aj v technických úsekoch. Rám je z hliníkovej zliatiny a na potrebných miestach je viacnásobne zoslabovaný, aby si zachoval nízku hmotnosť a stále potrebnú tuhosť.Tento model je doplnený o kompletnú výbavu značky Shimano a vzduchovú vidlicu Rock Shox Sektor so zdvihom 100 mm a ovládaním priamo z riadidiel. Nechajme sa prekvapiť, a poďme sa pozrieť, čo nás čaká v krabici.Balenie poctivé, presne tak, aby bol chránený nielen rám bicykla, ale aj komponenty.Nastavenie kokpitu je tradične základom skladania. Je dôležité dodržať stanovené momenty výrobcom, aby sme nepoškodili komponenty.Poriadnu dávku sily budú znášať kľuky Shimano SLX v kombinácii s prehadzovačom XT. Veľmi príjemné kombo s prevodovým systémom 2x11.Aby sa predišlo poškodeniu sedlovky, použili sme mazivo a následne nastavili sedlo do roviny. Sedlo je v tomto prípade priamo z dielne výrobcu a ladí s dizajnom samotného rámu.Nesmie chýbať ani ovládanie zamykania z riadidiel, ktoré pomôže, ak máte výrazne športové chúťky.Kolesá s ráfikmi od Kellys sú prepletené na 32 dierových nábojoch Novatec. Informácia, ktorá nesmie chýbať, je hmotnosť. Pri veľkosti M to bolo 13,37 kg.Kellys Gate 70 je kvalitný hardtail za rozumnú cenu, na ktorom nájdete spoľahlivú výbavu. Ak máte záujem o inú farebnú kombináciu, vybrať si budete môcť z ďalších dvoch modelov, ktoré výrobca ponúka. Cena daného modelu je 1 139 €. Viac ohľadom špecifikácie nájdete na našom MTBIKER shope.Doručenie bicykla


Ak si objednáš bicykel na našom eshope alebo osobne v MTBIKER centre, je niekoľko možností, ako ti môže byť doručený. Jednou z nich je osobný odber v MTBIKER centre s poskladaním a garančným servisom zdarma, pričom viac informácií aj o ďalších formách doručenia nájdeš na tomto odkaze.

Bezplatný dovoz až domov pre bicykle od 1 000 €


Ak nechceš bicykel dostať v krabici a zároveň nemáš čas, či možnosť prísť do nášho centra, alebo máš problém si bicykel odviezť domov, vieme ti ho doviezť my osobne. Po telefonickej dohode a platbe prevodom ti bicykel dovezieme zložený, vysvetlíme základné nastavenie a zodpovieme akékoľvek otázky.

Službu ponúkame zákazníkom v okresoch BA, SC, PK, TT, PN, HC, NM, MY, TN, IL, PU, PB, BY a v meste Žilina, po dohode aj inde. Dovoz robíme minimálne raz za týždeň v podvečerných a večerných hodinách, okolie BA a TT väčšinou v stredu. Služba sa vzťahuje len na objednávky bicyklov, pričom ak jej hodnota prekročí 1 000 €, tak dodanie do 24 - 48 hodín získaš zadarmo. V prípade nižšej ceny bicykla je táto služba spoplatnená sumou 29,99 €.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up15thumb_down comments 26 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: Rock Machine Blizzard TRL 30-29 - vstupenka do sveta trailu

Unboxing: Rock Machine Blizzard TRL 30-29 - vstupenka do sveta trailu

Dostatočné zdvihy, správna geometria robustnejšieho rámu, širšie plášte a štvorpiestikové brzdy. A čo ak je tento recept na zábavu ešte aj príjemne dostupný?
Dámska kolekcia horských modelov Liv 2021 - vy si to zaslúžite PR článok

Dámska kolekcia horských modelov Liv 2021 - vy si to zaslúžite

Cyklistický svet, to nie sú len mužskí jazdci. Práve početné zastúpenie žien určite poteší skutočnosť, že Liv si pre rok 2021 pripravil bohatú nádielku horských modelov.
Reportáž: Ako som prvýkrát okúsil MTBIKER Hornonitriansku sériu

Reportáž: Ako som prvýkrát okúsil MTBIKER Hornonitriansku sériu

Preteky v rámci Hornonitrianskej enduro série som absolvoval prvýkrát v živote. Bol som zvedavý, ako to bude celé zorganizované a aký budem mať z víkendu v Bojniciach pocit.
keyboard_arrow_up