Life4Ride DH Team na 4. kole Moravsko-slovenského DH Cupu v Ráztoke

Cez víkend 17.–18.08.2013. sa na trati v Ráztoke Hornej Marikovej konalo 4. Kolo Moravsko-slovenského DH Cup-u

Na novej výborne pripravenej trati si zmeralo svoje sily 121 jazdcov z Čiech a Slovenska súťažiacich v siedmich kategóriách medzi ktorými bolo aj 15. Jazdcov Life4Ride DH Teamu ktorí jazdili v kategóriách Elite, juniori, Hobby Full, Hardtail.

V Elitnej kategórii pre zranenie chodidla nenastúpil Matej Mackovič ktorý v priebežnom hodnotení pohára figuroval na popredných miestach. Ďalší elitný jazdec Life4Ride DH Teamu Peter Krejči odsadil 14. Miesto (1:39,21) Víťazom sa stal Lukáš Šplíchal z Mondraker-661 (1:28,26), tesne pred Jánom Javorníkom z SCK Velosprint DH (1:28,97) a tretím Janom Urubom zo Specialized CZ (1:30,45)

V juniorskej kategórii jazdec Life4Ride DH Teamu Rasťo Baránek potvrdil svoju vynikajúcu formu a s piatym najrýchlejším časom dňa (1:31,64) vyhral juniorskú kategóriu. Výborne sa darilo aj ďalšiemu jazdcovi Life4Ride Róbertovi Fajerovi ktorý obsadil 4. Miesto (1:36,11). Na druhom mieste skončil Hejdiš Martin z MAD Style Racing (1:34,55) a tretí Petr Čech Mondraker-661 (1:35,94)

V kategórii Hobby Full Team Life4Ride DH Team rozvalcoval konkurenciu keď obsadil prvé 4. Miesta. Víťazom sa stal Marek Markovič (1:34,39) pred druhým Marošom Kostelanskym (1:37,89) a tretím Palom Zlatošom (1:38,53) ktorý sa po dlhšej prestávke vrátil opäť na stupne víťazov. Štvrtý skončil Alojz Kaššák (1:38,84)

V kategórii Hardtail si prvé miesto vybojoval opäť jazdec Life4Ride DH Teamu Jozef Králik (1:48,54). Marian Hrnčík tiež z teamu Life4Ride obsadil 4. Miesto (1:53,54) Druhý dojazdil Tvrdý Lukáš (1:50,91) a tretí Michal Suchý z teamu SBT Frišták (1:52,30)

V súťaži družstiev Life4Ride DH Team obsadil 3. Miesto ako najlepší slovenský team. Víťazstvo si odniesli Mondraker-661 a druhý skončil Specialized CZ.