II. ročník Detskej tour Petra Sagana odštartuje vo Svätom Jure

II. ročník Detskej tour Petra Sagana odštartuje vo Svätom Jure

4 komentáre

PeterZanicky 14.04.2015 4 fotografií   Detska Tour Pozvanka Svaty Jur

Už najbližšiu nedeľu (19. apríla) odštartuje vo Svätom Jure II. ročník Detskej tour Petra Sagana. Súťaž, ktorá je určená pre deti od 2 do 14 rokov si za prvý rok existencie získala množstvo priaznivcov. Najmenší súťažia na trojkolkách, či odrážadlách a tí starší na horských bicykloch a to väčšinou na nenáročných trasách na lúkach, či parkoch.

 

Snahou organizátorov je jednotlivé kolá pripraviť tak, aby mali možnosť „čuchnúť“ cyklistickej súťaži čo najviac detí na Slovensku. A tak „mladí saganovci“ sa budú „naháňať nielen pri Bratislave, ale aj Terchovej, Dolnom Kubíne, Zvolene, či na Domaši. Kompletný program súťaže a propozície nájdete na http://www.detskatour.sk

Snahou podujatia nie je len prilákať deti na niekoľko minútové súťaženie, ale aj na doprovodný program. Organizátori opäť pripravujú populárne divadelné predstavenia, animátorov, nafukovacie atrakcie, trial show a iné. Pre každého účastníka čaká podpísaný diplom od Petra Sagana a pre tých, čo sa zúčastnia viacerých kôl tak aj balíček s cyklomazaním či Saganovou cyklofľašou. Ceny pre víťazov sú naozaj netradičné o čo sa postarali drotárski majstri. A celkoví víťazi okrem zeleného dresu cestujú aj na EXPO do Milána!
Takže neváhajte a vidíme sa už túto nedeľu vo Svätom Jure!!

Peter Zánický
riaditeľ Detskej tour Petra Sagana

 

Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

1.kolo - Detská tour Petra Sagana

19.04.2015
1. kolo - Detská Tour Petra Sagana
MTB - deti
Svätý Jur (Slovensko)

Pozvánka, Výsledky, Reportáže, Foto, Video
Registrovaných bikerov (233)
CerbaklajdakMarioPPakerszlavo

Komentáre

double 14.04.2015 (11:40)

Ako som už písal, škoda že to nieje v den maratonov. Viem ze niekomu nevyhovovalo že zatial čo on bol na trati jeho deti sutazili ale podla mna takých bolo menej ako takých ako ja čo zobral rodinu na maraton a zatial co som pretekal tak deti sutazili ci boli na atrakciach. Takto neviem ci ma význam brat rodinu na maraton. Ved ako bolo povedane uvidíme tento rok ci táto varianta bude lepsia...

 
satch 14.04.2015 (13:24)

ja som sa musel pre syna zrieknuť krosového behu baba-kamzík... tomu sa povie zmiešané pocity....

 
PetrikGT78 15.04.2015 (14:59)

a ešte to koliduje s 1.kolom Slovenského pohára XCO v Turčianskych Tepliciach, žeby chýbala komunikácia so SZC ...

 
Peter Zanicky 15.04.2015 (21:22)

termín prvého kola Detskej tour riešime už od zimy a samozrejme vieme aj o kolízií s SP XCO TT. Nejdem rozpisovať dôvody, ale verte, že iný možný termín nebol možný. Ja verím, že Detská tour má už svoje meno, aby sa oplatilo prísť aj v nedeľu Tešíme sa na Vás.

 
Pridaj komentár