Vyhodnotenie súťaže CYKLO-ČIN - Kto vyfasoval doživotie za dobrý skutok, ktorý slúži všetkým cyklistom?

Vyhodnotenie súťaže CYKLO-ČIN - Kto vyfasoval doživotie za dobrý skutok, ktorý slúži všetkým cyklistom?

Keď súťaž Cyklo-čin začala, vôbec nás nenapadlo, ako nám bude ľúto keď sa bude končiť. Posielali ste nám svoje fotky a článočky ešte aj po termíne. Každá súťaž musí mať samozrejme nejaký konečný termín, aby sa mohli vyhlásiť výsledky a tohtoročný Cyklo-čin sa oficálne skončila 6.9.2015 na Malinom Brde, kde sme vyhlásili aj 5 porotou vybraných a ocenených Cyklo-činov.

Tí cykločiňáci, ktorí prišli v nedeľu do Rock Machine Bikeparku - Malinô Brdo (Ružomberok) si mohli zajazdiť na nových modeloch bicyklov Rock Machine, vyviezť sa na lanovke a mali sme aj malé občerstvenie. Bola paráda stretnúť sa osobne a veríme, že tí čo prišli, si to užili. Aj sme vyhlásili ocenené cyklo-činy a rozdali ceny. Bolo ťažké vybrať 5 najlepších, tak sme snáď nikoho neurazili. Schválne píšeme o ocenených, lebo skutočnými víťazmi sú všetci, ktorí sa zapojili a aj tí, čo nám o tom nestihli napísať.

Ale týmto sa Cyklo-čin, ktorý sa vyvinul nakoniec na celkom milé “hnutie” nekončí. Zapojilo sa množstvo ľudí, ktorým nešlo ani tak o súťaženie, ale o radosť z toho, že robia niečo pekné, z čoho majú radosť sami a aj ostatní cyklisti. Veríme, že títo ľudia motivjú ďalších, svoje deti, priateľov a naša príroda sa nám za to isto odmení.

Víťazné Cyklo-činy

1. miesto: Doživotne plášte Panaracer


Martin Gašpar – Cykločin: Krásna studnička – Čavojka

2.miesto: Cykloprilba Alpina Carapax


Alena Blahová – Cykločin: Cykloschránka

3.miesto: 2x plášť Panaracer (podľa vlastného výberu)


Maťo a Slavo – Cykločin: Cyklomostík na LiptoveMartin Smida: "Na mojej obľúbenej trase nejaký dobrák prekopal cestu, aby tadiaľ nechodili kamióny - vraj . Pri tom prekopaní úplne zabudol na cyklistov. To by ani tak nevadilo. Ale od kamarátky som sa dopočul, že v tejto jame sa podvečer dokaličil jej priateľ na bicykli. Stačilo!

Zohnal som paletu a dobrého parťáka. Trochu sme ju upravili i spevnili a spravili sme tam jednoduchý cyklomostík. Snáď poteší aspoň par cyklistov, že nebudú musieť cez túto jamu skákať ."


4.miesto: Cyklocomputer SIGMA BC 14.12 STS ALTI


Lenka Vrábliková – Cykločin: Opravený most Biely Kríž – Salaš

5.miesto: Cyklistické rukavice Rock Machine


Štefan Kozár – Cykločin: Od Salaša smerom na Biely Kríž

Nekončíme!


Páchajte cyklo-činy ďalej, kľudne nám posielajte fotky a články. My na budúci rok zase pripravíme nejaké pekné ceny a snáď aj podobné stretnutie, ako sme mali tento rok na Malinom Brde.

Viac na http://www.sloger.sk/sutaz-cyklo-cin/ alebo http://www.mtbiker.sk/clanky/7680/skandal-za-dobry-skutok-rozsudok.html
report_problem Našiel si v texte chybu?
Majo3xIII (Marian illeš)
Páči sa ti tento článok? thumb_up14thumb_down comments 6 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Reportáž: Slovakia Divide 2021 - najväčšie dobrodružstvo roka - 2. časť

Reportáž: Slovakia Divide 2021 - najväčšie dobrodružstvo roka - 2. časť

Bez budíka sa budím o pol piatej... Len v ponožkách stojím na kamennej dlážke altánku a sledujem Mateja, ako hľadá moje tretry obďaleč na okraji lesa v lúči svetla z čelovky. Vybral sa ich hľadať hneď, ako sme si uvedomili, že naozaj sú fuč.
Reportáž: Slovakia Divide 2021 - najväčšie dobrodružstvo roka - 1. časť

Reportáž: Slovakia Divide 2021 - najväčšie dobrodružstvo roka - 1. časť

Bez budíka sa budím o pol piatej. Od zimy ma trasie, spať sa nedá. Nesmelo sa začína rozvidnievať. Chvíľu uvažujem, kde to som, po pár sekundách mi to ale dochádza.
Reportáž: MTBIKER Častovský cyklookruh - okom MTBIKER tímu

Reportáž: MTBIKER Častovský cyklookruh - okom MTBIKER tímu

Aj tento rok sa uskutočnila obľúbená cykloturistická akcia v Malých Karpatoch pod názvom MTBIKER Častovský cyklookruh. Poďte sa s nami pozrieť, ako to tam vyzeralo.
keyboard_arrow_up