Ako sa jazdí na fatbikoch Rock Machine v bike parku Malinô Brdo?

Ako sa jazdí na fatbikoch Rock Machine v bike parku Malinô Brdo?

PR článok

Vyskúšajte si jazdenie na fatbikoch v bike parku Malinô Brdo pri Ružomberku, prípadne si ho rovno kúpte, veď cena základného modelu AVALANCHE 30 je (iba) 1 099 €. Ambasádori značky Rock Machine si boli vyskúšať nové fatbiky a zo svojej jazdy spravili celkom slušnú fotogalériu...
V plnom nasadení
AVALANCHE 30 - dostupná cena a šikovná výbava


Dostupnejší z dvojice fatbikov od Rock Machine, ktorý ponúka doslova za málo peňazí veľa muziky. S cenou 1 099 € je veľmi dostupný a pritom vydrží aj tvrdé zaobchádzanie. S váhou atakujúcou hranicu 16 kg, čo nie je až tak veľa na fatbike v tejto cenovej úrovni, si dokážete užiť snežné výjazdy aj keď si ich budete musieť pekne poctivo odmakať.


AVALANCHE 70 - do pohody aj nepohody s 2x10


Oproti 30-kovému modelu je 70-ka ľahšia o pol kilogramu a aj lepšie vybavená. Medzi hlavné zmeny patria hydraulické brzdy, radenie Shimano Deore RapidFire Plus s prevodmi 2x10. Za 1 299 €, čo je rozdiel iba 200 €, získate oveľa lepšiu výbavu a aj ľahší stroj, ktorý vám umožní užívať si zimné jazdenie ešte viac. Avšak fatbike nie je iba zimná záležitosť a môžete s ním jazdiť aj v blate, alebo kľudne aj cez leto. Komunita fatbikerov je síce malá, ale postupne sa rozrastá...


Model Avalanche 30 (2016) je ako testovačka v predajni SportServis v Podunajských Biskupiciach (mapa) a oba fatbiky na požičanie v Rock Machine Bikepark - Malinô Brdo v Ružomberku.

Ďalšie zážitky z jazdenia na fatbikoch si môžete pozrieť aj na: http://www.mtbiker.sk/clanky/7394/fatbike-lavina-zabavy-od-rockmachine.html
http://www.mtbiker.sk/clanky/7591/test-ja-a-tlstoch-rock-machine-avalanche-30.html
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up16thumb_down comments 18 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Prečo som v zime vymenil enduro za hardtail?

Prečo som v zime vymenil enduro za hardtail?

Zimné obdobie je oproti letnej sezóne pre väčšinu bikerov nočná mora. Jazdenie, ktoré je spojené s hodinami údržby a čistenia bicykla, si určite už vyskúšal takmer každý.
Video: Nastavenie ebiku - posed, pruženie, tlak, kontrola play_arrow

Video: Nastavenie ebiku - posed, pruženie, tlak, kontrola

Ako si nastaviť ebike na svoju postavu? Ako zistiť správny tlak pruženia a obutia, čo skontrolovať nielen na novom elektrobicykli?
Video: Rock Machine Blizzard INT e50 - nový motor Shimano EP8 play_arrow

Video: Rock Machine Blizzard INT e50 - nový motor Shimano EP8

Zábavný elektrobicykel na traily a singletracky s novým motorom Shimano EP8, ktorý ponúka kombináciu moderných prvkov a osvedčených riešení.
keyboard_arrow_up