Unboxing: Ghost Lector 3, model 2017 - horúca novinka

Unboxing: Ghost Lector 3, model 2017 - horúca novinka

Medzi horúce novinky nastávajúcej sezóny bezpochybne patrí model Lector od známej a obľúbenej značky Ghost. Niektoré modely pre rok 2017 si už môžete prísť pozrieť k nám do MTBIKER centra. Exkluzívne vám prinášame fotreport z vybaľovania a skladania obľúbeného modelu Ghost Lector 3.

Prvý pohľad na otvorenú škatuľu, v ktorej sa ukrýva najnovší model Lector 3 pre sezónu 2017.

Ghost Lector 3
V osobitnej škatuli sa nachádza sedlo, sedlovka a príslušenstvo pre budúceho, šťastného majiteľa.Bicykel tesne po vybalení zo škatule. Pripravíme si sedlo so sedlovkou, ktorú už ako jeden kus vsunieme do rámu a môžeme začať s odstraňovaním obalov a následným nastavením všetkých častí bicykla.Bicykel po osadení do montážneho stojana Weldtite (ktorý máme práve na redakčný test). Začína odbaľovanie a nastavovanie.Po odstránení obalov môžeme vidieť všetky dizajnové prvky tejto tmavej rakety vo všetkej svojej kráse.Po nahodení riadítok do predstavca je na rade uzavretie vnútorného vedenia bowdenov.Elegantné kryty vnútorného vedenia bowdenov rámom dokonale ladia s hranatým dizajnom hlavovej trubky.Na záver nahodíme predné koleso a pristúpime k nastaveniu celého radiaceho systému, nastaveniu bŕzd a kontrole všetkých skrutiek a pohyblivých častí.Hotový, nastavený bicykel, ktorý čaká na nového majiteľa. Váha bicykla, tak ako je na fotke, je 11,7 kg.Na záver ešte pridávame zopár fotiek zo skladania Ghosta Lectora 1 (viac fotiek vo fotogalérii):Viac informácií o výbave a cene nájdete v MTBIKER Shope Ghost Lector 3 LC 29", horský bicykel model 2017 (2 259 €) alebo Ghost Lector 1 LC 29",horský bicykel model 2017 (1 859 €) a viac podobných rozbalovacích článkov nájdete v sekcii Unboxing.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Patrk (Patrik Neština)
Páči sa ti tento článok? thumb_up8thumb_down comments 27 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: Ghost Lanao – úvod do cyklistiky pre dámy

Unboxing: Ghost Lanao – úvod do cyklistiky pre dámy

Výrobca Ghost nemyslí iba na XC a enduro pretekárov. Z ich portfólia sme si na unboxing vybrali dostupný dámsky model Lanao.
Unboxing: Ghost Riot Trail Full Party – párty na trailoch

Unboxing: Ghost Riot Trail Full Party – párty na trailoch

Nový vzhľad, technológie, netradičné farby – presne tieto slová vystihujú nový Ghost Riot Trail Full Party.
Unboxing: Ghost Lanao Base 27.5 - dostupný bike pre dámy

Unboxing: Ghost Lanao Base 27.5 - dostupný bike pre dámy

Horských bicyklov, ktoré sú špecificky určené pre dámy, nie je veľa, avšak Ghost svojou radou Lanao tento štandard porušuje.
keyboard_arrow_up