Unboxing: Ghost Lector 3, model 2017 - horúca novinka

Unboxing: Ghost Lector 3, model 2017 - horúca novinka

Medzi horúce novinky nastávajúcej sezóny bezpochybne patrí model Lector od známej a obľúbenej značky Ghost. Niektoré modely pre rok 2017 si už môžete prísť pozrieť k nám do MTBIKER centra. Exkluzívne vám prinášame fotreport z vybaľovania a skladania obľúbeného modelu Ghost Lector 3.

Prvý pohľad na otvorenú škatuľu, v ktorej sa ukrýva najnovší model Lector 3 pre sezónu 2017.

Ghost Lector 3
V osobitnej škatuli sa nachádza sedlo, sedlovka a príslušenstvo pre budúceho, šťastného majiteľa.Bicykel tesne po vybalení zo škatule. Pripravíme si sedlo so sedlovkou, ktorú už ako jeden kus vsunieme do rámu a môžeme začať s odstraňovaním obalov a následným nastavením všetkých častí bicykla.Bicykel po osadení do montážneho stojana Weldtite (ktorý máme práve na redakčný test). Začína odbaľovanie a nastavovanie.Po odstránení obalov môžeme vidieť všetky dizajnové prvky tejto tmavej rakety vo všetkej svojej kráse.Po nahodení riadítok do predstavca je na rade uzavretie vnútorného vedenia bowdenov.Elegantné kryty vnútorného vedenia bowdenov rámom dokonale ladia s hranatým dizajnom hlavovej trubky.Na záver nahodíme predné koleso a pristúpime k nastaveniu celého radiaceho systému, nastaveniu bŕzd a kontrole všetkých skrutiek a pohyblivých častí.Hotový, nastavený bicykel, ktorý čaká na nového majiteľa. Váha bicykla, tak ako je na fotke, je 11,7 kg.Na záver ešte pridávame zopár fotiek zo skladania Ghosta Lectora 1 (viac fotiek vo fotogalérii):Viac informácií o výbave a cene nájdete v MTBIKER Shope Ghost Lector 3 LC 29", horský bicykel model 2017 (2 259 €) alebo Ghost Lector 1 LC 29",horský bicykel model 2017 (1 859 €) a viac podobných rozbalovacích článkov nájdete v sekcii Unboxing.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up8thumb_down comments 27 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: Rock Machine Blizzard TRL 30-29 - dostupný hltač trailov

Unboxing: Rock Machine Blizzard TRL 30-29 - dostupný hltač trailov

Univerzálne bicykle sú stále populárnejšie. Tento v hliníku je so zaujímavou cenou a má našincovi čo ponúknuť.
MTBIKER shop: čas jazdenia, doba zháňania

MTBIKER shop: čas jazdenia, doba zháňania

Vďaka takýmto pravidelným prehľadom vám neuniknú tie najzaujímavejšie videá, články a príspevky a dozviete sa novinky z predajne, shopu a našich akcií.
Unboxing: Cannondale Habit 5 2020 - zábava až na prvom mieste

Unboxing: Cannondale Habit 5 2020 - zábava až na prvom mieste

Je krásne sledovať, ako sa cyklistika vyvíja a ako vznikajú jej nové kategórie. Jednou z tých mladších je trailové jazdenie, all mountain biky, kde ide najmä o radovánky.
keyboard_arrow_up