Zdroj: zdroj: expodom

Prenosné párty stany s nožnicovou konštrukciou

PR článok

Pri výjazdoch na preteky ste určite zažili aj nepriaznivé počasie. Ako ochrana pred nepríjemným počasím poslúži nožnicový párty stan. Stan sa dá využiť ako servisné zázemie pre country cross či downhill, alebo na after party celého tímu .

Ochrana pred dažďom, slnkom a vetrom


Stany sú tiež často využívané aj ako predajné prenosné stánky a keďže sa dajú potlačiť, sú veľmi dobre využiteľné aj na prezentáciu. Ďalšou možnosťou je umiestnenie na záhrade, kde zastrešia aj záhradnú párty.

Dodávame 3 základné druhy, ktoré sa líšia materiálom konštrukcie a spojovacích častí. Základné rozmery stanov sú:
  • 2x2 m
  • 3x2 m
  • 3x3 m
  • 4,5x3 m
  • 6x3 m

Farby strešných a bočných plachiet: modrá, červená, žltá, zelená, biela a čierna.Hexagónové stany - profi kvalita


Konštrukcia stanu je vyrobená z hliníkových anodizovaných 6-hranných profilov. Priemer nohy je 40 mm a hrúbka steny 1,2 mm zabezpečí týmto stanom maximálnu pevnosť. Strecha je samozrejme nepremokavá z polyesteru. Stan je dodávaný spolu s vakom na kolieskach a bočnými plachtami, ktoré zakryjú 3 strany. Plachty sa spájajú zipsom, takže cez ne neprefukuje vietor. Veterná odolnosť stanu je pri dobrom kotvení 40 km/hod. v nárazoch.

Dostupné rozmery sú: 3x3 m, 3x4,5 m a 6x3 m v 6-tich farebných variantoch. Preprava je jednoduchá, zbalený stan sa po zložení zadného sedadla ľahko zmestí aj do osobného auta.Hliníkové stany - ľahké a pekné


Konštrukcia je z hliníkového 4-hranného profilu. Šírka nohy je 30 mm a hrúbka steny 0,9 mm. Strecha je nepremokavá z polyesteru. Základná cena je za strechu a konštrukciu, bočné plachty, ochranný obal či kotvenie je potrebné si prikúpiť podľa vašej potreby. Veterná odolnosť pri dobrom kotvení je 30 km/hod. v nárazoch.

Dostupné rozmery 3x3 m, 3x4,5 m a 6x3 m v 6-tich farebných variantoch. Stan sa tiež zložený vojde do osobného auta.Oceľové stany - lacné


Pri tomto stane je najzaujímavejšia cena, ktorá začína na 100 €. Konštrukcia je vyrobená z oceľového profilu a ošetrená nástrekom. Šírka nohy je 30 mm, hrúbka steny 0,9 mm. Ich miernou nevýhodou je ich váha a možnosť ľahkej korózie v prípade, že sa nástrek poškodí. Strecha je nepremokavá z polyesteru. Základná cena je za strechu a konštrukciu. Bočné plachty, ochranný obal či kotvenie je potrebné si prikúpiť podľa vašej potreby. Veterná odolnosť pri dobrom kotvení 30 km/hod. v nárazoch.

Dostupné rozmery sú: 2x2 m, 2x3 m, 3x3 m, 3x4,5 m a 6x3 m v 6-tich farebných variantoch.

[Foto na úvode: zdroj: expodom]

report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Test: Alpina RAM HM+ alebo okuliare ako stvorené na slnečné dni

Test: Alpina RAM HM+ alebo okuliare ako stvorené na slnečné dni

Začínajúci cyklisti si často kladú otázku, či má zmysel zainvestovať do dobrých a kvalitných okuliarov? Aké benefity reálne prinesú?
Prechodné dresy – leto sa pomaly blíži PR článok

Prechodné dresy – leto sa pomaly blíži

Prechodné obdobie, keď už pomaly končí jar, ale leto ešte nezačalo vo svojej plnej sile, môže byť niekedy klamlivé. Aby vás nezaskočila nečakaná nepriazeň počasia, prinášame vám prehľad zaujímavých prechodných dresov.
Test: Shimano EQUINOX4 Ridescape - na cestu aj do terénu

Test: Shimano EQUINOX4 Ridescape - na cestu aj do terénu

Do testu sa mi prvýkrát dostali aj okuliare a to priamo od známeho výrobcu komponentov Shimano. Ako si poradil pri tak dôležitom doplnku?
keyboard_arrow_up