Zdroj: zdroj: expodom

Prenosné párty stany s nožnicovou konštrukciou

PR článok

Pri výjazdoch na preteky ste určite zažili aj nepriaznivé počasie. Ako ochrana pred nepríjemným počasím poslúži nožnicový párty stan. Stan sa dá využiť ako servisné zázemie pre country cross či downhill, alebo na after party celého tímu .

Ochrana pred dažďom, slnkom a vetrom


Stany sú tiež často využívané aj ako predajné prenosné stánky a keďže sa dajú potlačiť, sú veľmi dobre využiteľné aj na prezentáciu. Ďalšou možnosťou je umiestnenie na záhrade, kde zastrešia aj záhradnú párty.

Dodávame 3 základné druhy, ktoré sa líšia materiálom konštrukcie a spojovacích častí. Základné rozmery stanov sú:
  • 2x2 m
  • 3x2 m
  • 3x3 m
  • 4,5x3 m
  • 6x3 m

Farby strešných a bočných plachiet: modrá, červená, žltá, zelená, biela a čierna.Hexagónové stany - profi kvalita


Konštrukcia stanu je vyrobená z hliníkových anodizovaných 6-hranných profilov. Priemer nohy je 40 mm a hrúbka steny 1,2 mm zabezpečí týmto stanom maximálnu pevnosť. Strecha je samozrejme nepremokavá z polyesteru. Stan je dodávaný spolu s vakom na kolieskach a bočnými plachtami, ktoré zakryjú 3 strany. Plachty sa spájajú zipsom, takže cez ne neprefukuje vietor. Veterná odolnosť stanu je pri dobrom kotvení 40 km/hod. v nárazoch.

Dostupné rozmery sú: 3x3 m, 3x4,5 m a 6x3 m v 6-tich farebných variantoch. Preprava je jednoduchá, zbalený stan sa po zložení zadného sedadla ľahko zmestí aj do osobného auta.Hliníkové stany - ľahké a pekné


Konštrukcia je z hliníkového 4-hranného profilu. Šírka nohy je 30 mm a hrúbka steny 0,9 mm. Strecha je nepremokavá z polyesteru. Základná cena je za strechu a konštrukciu, bočné plachty, ochranný obal či kotvenie je potrebné si prikúpiť podľa vašej potreby. Veterná odolnosť pri dobrom kotvení je 30 km/hod. v nárazoch.

Dostupné rozmery 3x3 m, 3x4,5 m a 6x3 m v 6-tich farebných variantoch. Stan sa tiež zložený vojde do osobného auta.Oceľové stany - lacné


Pri tomto stane je najzaujímavejšia cena, ktorá začína na 100 €. Konštrukcia je vyrobená z oceľového profilu a ošetrená nástrekom. Šírka nohy je 30 mm, hrúbka steny 0,9 mm. Ich miernou nevýhodou je ich váha a možnosť ľahkej korózie v prípade, že sa nástrek poškodí. Strecha je nepremokavá z polyesteru. Základná cena je za strechu a konštrukciu. Bočné plachty, ochranný obal či kotvenie je potrebné si prikúpiť podľa vašej potreby. Veterná odolnosť pri dobrom kotvení 30 km/hod. v nárazoch.

Dostupné rozmery sú: 2x2 m, 2x3 m, 3x3 m, 3x4,5 m a 6x3 m v 6-tich farebných variantoch.

[Foto na úvode: zdroj: expodom]

report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné články

Pozvánka: September je tu - sezóna sa nekončí

Pozvánka: September je tu - sezóna sa nekončí

V septembri v nás ešte doznievajú zážitky z dovoleniek, ale zároveň nás už čakajú pracovné aj školské povinnosti. Aby ten koniec leta nebol až taký náročný, pripravili sme prehľad cyklistických akcií, na ktorých sa môžete zúčastniť či už ako pretekári alebo ako diváci.
MTBIKER shop: ohľaduplnosť, maratóny a akcie

MTBIKER shop: ohľaduplnosť, maratóny a akcie

Vďaka takýmto pravidelným prehľadom vám neuniknú tie najzaujímavejšie videá, články a príspevky a dozviete sa novinky z predajne, shopu a našich akcií.
Reportáž: ŠKODA MTB maratón Rajecké Teplice – môj nečakaný výlet

Reportáž: ŠKODA MTB maratón Rajecké Teplice – môj nečakaný výlet

Niekedy veci nejdú podľa plánu a všetko sa postupne sype ako domček z kariet. Buď sa môžete naštvať, alebo prispôsobiť a nakoniec z toho môže byť celkom dobrý deň. No a platí to aj o pretekoch...
keyboard_arrow_up