Unboxing: Elite Direto - trenažér pre náročných

Unboxing: Elite Direto - trenažér pre náročných

Škaredé počasie a zima sa už blížia, resp. sú už tu, a nie všetci chcú vyraziť na bicykli von - práve pre nich je ideálny trenažér a model Direto od Elite, ktorý uspokojí aj náročných používateľov.

Ako na to...


Výhodou celého systému je priama montáž, a teda potrebujete v podstate len kazetu. Odstránenie trenia plášťa eliminuje hluk, a tiež preklz pri intenzívnej športovej jazde, takže sa hodí aj pre tých, ktorí chcú absolvovať naozaj ťažký tréning v pohodlí domova. Komunikuje s aplikáciami ako Zwift, TrainerRoad, The Sufferfes a Bikevo.V balení dostanete samotný trenažér rovnako, ktorý podporuje ANT+FE-C a Bluetooth pričom, výkon pri 40 km/h je 1400 W.Ľahká montáž


Montáž je naozaj jednoduchá, stačí rozložiť nožičky, nahodiť kazetu a osadiť bicykel. Výhodou je, že sem nahodíte bez problémov ako “cesťak”, tak aj horský bicykel. A môžete začať stúpať až do “reálnych” 14% sklonu kopca.Podložka pod predné koleso, ochrana rámu pred potom a stojan na tablet nie sú súčasťou balenia a zakupujú sa samostatne.Chceli by ste si trenažér vyskúšať?


Kto by si rád takýto trenažér vyskúšal na vlastnej koži, je k dispozícii v MTBIKER centre. Samotný trenažér, taktiež nájdete u nás v shope za 669.00 €, čo je 17% zľava oproti MOC 799.00 € a kompletné informácie sa dozviete na tomto odkaze.
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up6thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Kalibrácia, upgrade, obvod kolesa a servis trenažéra Elite Direto XR

Kalibrácia, upgrade, obvod kolesa a servis trenažéra Elite Direto XR

Aké sú základné nastavenia trenažéra, ako kalibrovať, prečo sa nastavuje obvod kolesa a čo radšej nechať na odborný servis?
Test: Elite Sterzo Smart – ďalší krok k realite

Test: Elite Sterzo Smart – ďalší krok k realite

Je tento „zatáčač” k trenažéru skutočný krok smerom k realite alebo len zábavka na krátku chvíľu?
Unboxing: Trenažér Wahoo Fitness KICKR SNAP - top smart klasika

Unboxing: Trenažér Wahoo Fitness KICKR SNAP - top smart klasika

Klasická konštrukcia trenažéra so smart funkciami a kvalitným vyhotovením, ktoré posiela model s brzdiacim valcom na nový level.
keyboard_arrow_up