Unboxing: Elite Direto - trenažér pre náročných

Unboxing: Elite Direto - trenažér pre náročných

Škaredé počasie a zima sa už blížia, resp. sú už tu, a nie všetci chcú vyraziť na bicykli von - práve pre nich je ideálny trenažér a model Direto od Elite, ktorý uspokojí aj náročných používateľov.

Ako na to...


Výhodou celého systému je priama montáž, a teda potrebujete v podstate len kazetu. Odstránenie trenia plášťa eliminuje hluk, a tiež preklz pri intenzívnej športovej jazde, takže sa hodí aj pre tých, ktorí chcú absolvovať naozaj ťažký tréning v pohodlí domova. Komunikuje s aplikáciami ako Zwift, TrainerRoad, The Sufferfes a Bikevo.V balení dostanete samotný trenažér rovnako, ktorý podporuje ANT+FE-C a Bluetooth pričom, výkon pri 40 km/h je 1400 W.Ľahká montáž


Montáž je naozaj jednoduchá, stačí rozložiť nožičky, nahodiť kazetu a osadiť bicykel. Výhodou je, že sem nahodíte bez problémov ako “cesťak”, tak aj horský bicykel. A môžete začať stúpať až do “reálnych” 14% sklonu kopca.Podložka pod predné koleso, ochrana rámu pred potom a stojan na tablet nie sú súčasťou balenia a zakupujú sa samostatne.Chceli by ste si trenažér vyskúšať?


Kto by si rád takýto trenažér vyskúšal na vlastnej koži, je k dispozícii v MTBIKER centre. Samotný trenažér, taktiež nájdete u nás v shope za 669.00 €, čo je 17% zľava oproti MOC 799.00 € a kompletné informácie sa dozviete na tomto odkaze.
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up6thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Unboxing: GT Grade Carbon PRO - gravel so zameraním na terén

Unboxing: GT Grade Carbon PRO - gravel so zameraním na terén

Model Grade od kalifornského výrobcu GT môžeme nájsť na trhu už nejaký ten piatok. Pekný vzhľad, kvalitné prevedenie ako aj rôzne vychytávky a technológie - presne o tomto je GT Grade Carbon PRO.
Unboxing: Tern Link B8 - ideálne mestské presúvadlo

Unboxing: Tern Link B8 - ideálne mestské presúvadlo

Výrobca Tern ponúka pre každodenných „dochádzačov" do práce veľmi jednoduché riešenie. Je to skladací bicykel Link B8, ktorý si viete jednoducho zobrať do autobusu, kaviarne alebo kancelárie.
Unboxing: Giant FastRoad Advanced 1 - vkusný každodenný spoločník

Unboxing: Giant FastRoad Advanced 1 - vkusný každodenný spoločník

Výrobca Giant otvára modelom FastRoad dvere najmä rekreačným cyklistom, ktorí potrebujú každodenného spoločníka pre komfortnú jazdu a rovnako túžia po kvalitnom prevedení a komponentoch.
keyboard_arrow_up