Unboxing: Elite Direto - trenažér pre náročných

Unboxing: Elite Direto - trenažér pre náročných

redakcia 30.11.2017   Cestna Cyklistika Unboxing Predstavenie Elite

Škaredé počasie a zima sa už blížia, resp. sú už tu, a nie všetci chcú vyraziť na bicykli von - práve pre nich je ideálny trenažér a model Direto od Elite, ktorý uspokojí aj náročných používateľov.

 

Ako na to...


Výhodou celého systému je priama montáž, a teda potrebujete v podstate len kazetu. Odstránenie trenia plášťa eliminuje hluk, a tiež preklz pri intenzívnej športovej jazde, takže sa hodí aj pre tých, ktorí chcú absolvovať naozaj ťažký tréning v pohodlí domova. Komunikuje s aplikáciami ako Zwift, TrainerRoad, The Sufferfes a Bikevo.V balení dostanete samotný trenažér rovnako, ktorý podporuje ANT+FE-C a Bluetooth pričom, výkon pri 40 km/h je 1400 W.Ľahká montáž


Montáž je naozaj jednoduchá, stačí rozložiť nožičky, nahodiť kazetu a osadiť bicykel. Výhodou je, že sem nahodíte bez problémov ako “cesťak”, tak aj horský bicykel. A môžete začať stúpať až do “reálnych” 14% sklonu kopca.Podložka pod predné koleso, ochrana rámu pred potom a stojan na tablet nie sú súčasťou balenia a zakupujú sa samostatne.Chceli by ste si trenažér vyskúšať?


Kto by si rád takýto trenažér vyskúšal na vlastnej koži, je k dispozícii v MTBIKER centre. Samotný trenažér, taktiež nájdete u nás v shope za 669.00 €, čo je 17% zľava oproti MOC 799.00 € a kompletné informácie sa dozviete na tomto odkaze.
 

Fotogaléria k článku

 

Páči sa ti tento článok?

Zďieľaj ho:
Buď naším fanúšikom:
Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné články

MTBIKER shop - relevantné produkty

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár:

Pridaj komentár