Ukončené: Súťaž o 3 štartovné

Len prednedávnom sme ukončili súťaž o štartovné na Beskidy MTB Trophy a už tu máme ďalšiu súťaž, tentokrát o 3 štartovné na Považský MTB Maratón, ktorý sa pôjde 19.5. Súťaž je ukončená, máme výhercov

Výsledky súťaže

Výhercami sa stávajú:

Igor Mišaga
René Valent
Erik Mangera

Správna odpoveď bola Okolie Lučenca. Je to len niekoľko dní stará oblasť, ktorá bola pridaná do Cyklotrás 2.08 SK.

Celkovo prišlo 148 odpovedí, z toho 87% správnych

Čo je to za maratón?

Považský MTB maratón
Propozície:

Komentáre

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Finále: MTB Považsko -  Strážovský Pohár 2014 so zápletkou o celkového víťaza do posledných chvíľ

Finále: MTB Považsko - Strážovský Pohár 2014 so zápletkou o celkového víťaza do posledných chvíľ

Putovný pohár absolútneho víťaza na Moravu do Valašských Klobúkov. V Pružine sa rozhodovalo o celkových víťazoch PSP a najväčšia zápletka, ktorú rozuzlilo posledné kolo, bol súboj o absolútneho víťaza, keď pred finále boli až traja bikeri s rovnakým počtom 99 bodov (Petr Holzner - Masáž Holyner, Ivan Labaj  - CK EPIC Dohňany a Jaroslav Štvrtecký DEMA Senica).