:?: Našim cieľom je pomáhať cyklistickým nadšencom a podieľať sa na vybudovaní zdravej bikerskej komunity. Diskusne fórum je jadrom našej komunity. Preto, by sme boli radi, aby si ľudia/členovia prečítali a riadili sa nasledovnými pravidlami.

:talk: Správcovia stránky MTBiker.sk a dobrovoľní moderátori sledujú diskusné fórum a odstraňujú nevhodný obsah a príspevky. Účelom týchto pravidiel je vysvetliť aké typy príspevkov sú nevhodné a budú vymazané. Tieto pravidlá boli stanovené preto, aby každý chápal prečo bol ten/ktorý nevhodný príspevok vymazaný. Vo všeobecnosti sme zástancami toho, aby sa neodstraňovali žiadne príspevky. Cieľom tejto stránky je vymieňať si informácie o bikoch, komponentoch ale aj o technike jazdenia, výžive a iných témach, takže v každom smere podporujeme slobodu prejavu. Tu je niekoľko dôvodov prečo môžu byť niektoré správy vymazané:

1. Príspevok napáda alebo znevažuje iného člena komunity.
2. Príspevok obsahuje nadávky, vulgarizmy alebo rasove narážky.
3. Príspevok ma reklamný charakter *.
4. Príspevok obsahuje alebo odkazuje na obscénnosti alebo pornografické obrázky/fotky/text/videa.
5. Príspevok priamo či nepriamo podporuje nelegálnu činnosť.
6. Príspevok bol pridaný do viac ako dvoch kategórii. Umiestňovanie toho istého príspevku do viacerých kategórii je spamovanie a všetky takéto príspevky budú odstránené a člen dostane ban. Prispievajte prosím do toho najrelevantnejšieho fóra, nie viac ako do dvoch.
7. Príspevok bol pridaný za účelom provokácie alebo vyvolania roztržky (flame).
8. Príspevok je off-topic a obťažuje členov komunity.

* Dodatok k pravidlu č.3: nepridávajte prosím vaše Ponuky / Inzeráty do diskusného fóra. Pridajte ich prosím do sekcie Bazár na http://www.mtbiker.sk/bazar. Neumiestňujte prosím inzeráty do svojho osobného profilu.

Témy, ktoré sa budú stále vracať do popredia, len preto, že ich niekto chce zviditeľniť budú uzamknuté. Ak nemáte nič nové/informatívne čo by ste dodali k danej téme, neprispievajte do témy nezmyslami, len aby bola téma označená ako aktuálna.

:!: Pri opakovanom porušení týchto pravidiel vám bude udelený dočasný, prípadne permanentný ban, alebo vaše konto môže byť zrušené.

:fubar: Ešte poznámka k postavičkám v profile a smajlíkom: Nepoužívajte smajliky v neprimeranom množstve. Nevhodné, obscénne alebo nechutné postavičky môžu byt kedykoľvek odstranené.

:shake: Užívatelia, ktorí sa zaregistrujú pod viacerými kontami a ktorí budú vystupovať ako rôzni ľudia môžu dostať bez varovania ban (uzamknutie konta a tým pádom nemožnosť prispievať do fóra), prípadne im môžu byť kontá zmazané.

Moderátori :twisted:
04.02.2006 - 16:34:42