Caute konecne som sa sem dostal... Este som tu nebol a preto sa chcem opytat ci niekto nejazdi na smer Dunajská lužna a Alžbetin dvor pri BA. Som v okoli a chcel by som trocha viac pojazdit ako 20 km. Ak niekto vie o niecom pre horsky bike tak nech da typ.:rock:
Uvažoval som aj o výjazde v nedelu niekde ku Gabčíkovu cez Lužnu, Kalinkovo a tak trasa by sa dohodla nema niekto chut???
13.07.2010 - 23:41:45
00
To nieje nikto v tomto okolí na bikovanie...? :worried:
19.07.2010 - 23:17:55
00
To nieje nikto v tomto okolí na bikovanie...? :worried:


...presťahuj sa do BA a budeš v "našom" okolí junáčik.
20.07.2010 - 12:38:47
00
A čo tak vyjsť trocha z "vášho" okolia do väčšieho? :!: No možno aj to bude ale rátam s tým až koncom roka. Stačilo mi, že som prišiel z východu k Ba.
20.07.2010 - 13:07:56
00
ééé, michalz už si tu z Chorvátska? Ty tajnostkár.
A ako inak bolo?
Tento týždeň plánujem iba večerné výjazdy po 19-tej, keďže robím poobede.
Tak dám vedieť aj pre tých kto budete mať chuť sa pripojiť. 8)
20.07.2010 - 14:46:36
00
A čo tak vyjsť trocha z "vášho" okolia do väčšieho? :!: No možno aj to bude ale rátam s tým až koncom roka. Stačilo mi, že som prišiel z východu k Ba.


A to si išiel na bicykli až z východu, keďže sa plánuješ do konca roka zotavovať a robiť max. okruhy v blízkosti bydliska? :D
20.07.2010 - 14:53:56
00
ééé, michalz už si tu z Chorvátska? Ty tajnostkár.
A ako inak bolo?
Tento týždeň plánujem iba večerné výjazdy po 19-tej, keďže robím poobede.
Tak dám vedieť aj pre tých kto budete mať chuť sa pripojiť. 8)


..ešte som vo frmole a nestihol som ani stiahnuť dáta z Garminu, a to som sa vrátil 13-teho večer....a po ceste som stihol riadku búrku okolo Mariboru....40-tka a strach v očiach a či auto neodfúkne alebo nespláchne .......
Info z ostrova Krk dám to potom do "vlákna" HR - Ostrov Krk.
21.07.2010 - 10:35:51
00
JOLI potrebujem partaka na cca koniec augusta, zaciatok septembra, jeden den cesta do ZA , ked by to bol piatok, tak v sobotu pojazdit lokalne a v nedelu cesta home, ja samozrejme na horaku, zatial neoficialne prislubena ucast od yojo-a na cestaku :D

Dovod? len tak skusit 500vku :angel: ak sa bude teda v sobotu behat niekde po ZA a okoli
21.07.2010 - 12:30:00
00
Uff, az teraz sa dozvedam, co tom vraj prislubil :-) To aby som zacal makat.
21.07.2010 - 20:02:39
00
JOLI potrebujem partaka na cca koniec augusta, zaciatok septembra, jeden den cesta do ZA , ked by to bol piatok, tak v sobotu pojazdit lokalne a v nedelu cesta home, ja samozrejme na horaku, zatial neoficialne prislubena ucast od yojo-a na cestaku :D

Dovod? len tak skusit 500vku :angel: ak sa bude teda v sobotu behat niekde po ZA a okoli


No zaujímavá ponuka uvažujem nad takým niečim už nejaký ten víkend, že si to dám hore Považím do Žiliny. Ale chcel som to absolvovať systémom bicykel-vlak. Teda tam na pedáloch a späť na podvozkoch za jeden deň. Keďže je to cca okolo dvoch kíl, tak neuvažujem, že by som sa tam na noc zdržal.
Ale možno by som sa nechal ukecať a na druhý deň si dal niečo v okolí a večer by som sa vrátil vlakom. 8)
Môžeme to ešte rozvinúť v PM.
21.07.2010 - 20:56:30
00
Mne by tiež vyhovoval režim cesta hore na biku a späť vlakom (aj ked neviem ako sa teraz vozia vo vlaku biky).
...potrebujem koncom augusta našlapať véľa km...
21.07.2010 - 22:02:55
00
Vlaky teda hľavne rýchliky a IC-čka majú služobný oddiel na prepravu batožín. Na stanici si kúpiš k cestovnému lístku ešte tzv. batožinový lístok na bicykel a osobne si ho podáš u sprievodcu vlaku pri batožinovom vozni. Pri vystupovaní si ho samozrejme osobne prevezmeš. Tá byrokracia podávania batožín na stanici už dávno neplatí. Čo sa týka bicyklov v našich vnútroštátnych IC-čkách tam okrem lístku a miestenky pre seba potrebuješ aj k batožinovému lístku tiež miestenku pre batožinu v tomto prípade pre bicykel. :)
No a posledný vlak zo Žiliny frčí na BA okolo 20-tej večer a je to konkrétne pohodlné klimatizované IC-čko. Takže by sme to mohli poriešiť aj takto ako som písal a vyhovuje to aj tebe. Ale až v auguste, keďže túto nedeľu frčím konečne na dovolenku až do budúcej nedele.
Už sa neviem dočkať Šumavy. 8)
21.07.2010 - 22:13:57
00
Tiez hladam partakov na cestu. Moze byt aj hradza Petrzka -Vojka, alebo Raca, Modra, Trstin, Bukova a spat. Alebo trening na Zosku..... alebo na par dni Blava - Passau - Blava ..... cokolvek, kamkolvek...
21.07.2010 - 23:51:13
00
Tak to si tu správne. Sleduj toto vlákno ja sem dávam ponuky na spoločné výjazdy a taktiež aj michalz a nájdu sa aj iný.
Zajtra teda to je už dnes vo štvrtok, kto by mal chuť po 19-tej?
22.07.2010 - 00:36:15
00
JOLI potrebujem partaka na cca koniec augusta, zaciatok septembra, jeden den cesta do ZA , ked by to bol piatok, tak v sobotu pojazdit lokalne a v nedelu cesta home, ja samozrejme na horaku, zatial neoficialne prislubena ucast od yojo-a na cestaku :D

Dovod? len tak skusit 500vku :angel: ak sa bude teda v sobotu behat niekde po ZA a okoli



ahoj
ja pravidelne chodím cestu Malacky-Žilina v piatok, ak mi do toho nič nepríde - tak by som sa k vám aj pridal
minimálne teda ten piatok, záleží od toho o kolkej chcete potom odísť
do BA by som aj prišiel, prípadne by sme sa stretli niekde cestou
22.07.2010 - 06:56:37
00
keyboard_arrow_up