Chlapi zo starej školy pri takychto spolujazdcoch si začnú odfukovat sopliky do vzduchu za seba,alebo vyplachovat usta,resp ho navedu na nejaku jamu,prv sa to bralo za vrchol arogancie
01.07.2023 - 07:08:48
00
vacsinou jazdim sam, minule som stretol dvojicu. jazdiacu mojim smerom. slusne som sa opytal, ci sa mozem zavesit, ze ano, ale najprv mam aj ja potiahnut. po hodine na spici som sa uz musel odpojit, bo som uz musel ist iny smer. :D
01.07.2023 - 08:39:38
02
Na rozlucku si ich mal poriadne ochrachlovat, hajzlov :lol: :tmi:
01.07.2023 - 08:55:20
00
Bože, strašne to prežívate.
Na MTB skáčem do háku cesťákom automaticky a nikdy som nemal nežiadúce reakcie - nebodaj aby som im striedal.
Na cesťáku sa pri predbiehaní (ale som predbiehaný) predsa pozdravím, už týmto sa všetka arogantná energia odprace a často to výjazd spestrí.
Celiatečkam "ani bú ani mú" viem ten výjazd "spríjemniť". Ale aby som po niekom smrkal chrchle alebo pľul vodu ma v živote ani nenapadlo - niekomu to pere naporádek.
01.07.2023 - 09:46:21
02
Moj prispevok bol velmi ironicky :)
Lebo zacat na niekoho frkat sople je rovnako trapne ako zavesit sa za niekoho bez opytania. A najtrapnejsie je, ked niekoho predbehnem a ten to neunesie a prida na tempe aby mi to vratil :facepalm:
Nastastie som vacsinou ja ten pomalsi :lol:
01.07.2023 - 09:59:07
01
Tvoja irónia mi bola jasná, ale vyššie sa to spomína ak takmer bežný "old school" postup.
01.07.2023 - 10:48:07
01
Mne skôr príde, keďže Vetroplach sám pomenoval tému "cudzopasník"
tak joke sa mu celkom vydaril :)
01.07.2023 - 11:57:35
01
každý príspevok tu treba brať s nadhľadom ako irôniu/srandu, aj ten môj. Každopádne keď slušne “sticky boy” požiada o zvezenie sa a sám prestrieda získa rešpekt a šancu nájsť nového kamaráta
01.07.2023 - 14:13:15
00
Minule som sa na mtb zavesil za troch cestakov, sli sme nejak pomaly zo zeleznej hore tak som zadupkal a zrazu cestaci parazitovali mna ?
Potom som si dal taky par km interval a sledoval co oni na to. Pri medarni som zastal a cakal na kamosa z lamaca a ti traja vyzerali celkom vycerpane, hned davali nejake gely ?
01.07.2023 - 22:15:05
00
Ako sa da parazitovat do kopca v zavetri ? :-D
01.07.2023 - 22:22:38
00
Sú KOPCE a kopce - v tých druhých sa dá...
01.07.2023 - 22:29:06
00
Po medaren to nie su nejake kopce, povedal by som ze vsade kde vies ist 15+ sa da parazitovat 😁
01.07.2023 - 22:34:36
00
marano napísal:
Sú KOPCE a kopce - v tých druhých sa dá...

Na Telegraphe za babami z Brazilie pocas HR to velmi pomohlo. Mentalne minimalne… :D

Ano boli s tym uplne ok kedze sme sli spolu slusnu cast etapy.
01.07.2023 - 22:51:49
01
Niekto z fóristov (poznal ma z fóra) ma stretol šlapať v sobotu hore z Osádky na Dielce, on išiel dole a keďže som striedala šlapanie Dielce - Vrcharta, tak som v zjazde bola trošku rýchlejšia na tej rozbitej ceste ako on na cesťáku a nakoniec som ho zazrela šlapať na Vrchvartu. Niet lepšej motivácie pre ženu na MTB ako snažiť sa dobehnúť chlapa na cesťáku :lol: :lol: skoro som exla, keď som si ho chytila :D Samozrejme, že ja max. on piánko :lol: Pekne ma psychicky ale potiahol :y: za čo som poďakovala a hneď sa slušne spýtala, či môžem ísť za ním chvíľku :) Chvíľku myslím 20 sekúnd :D
Keď som na výjazde, ja osobne to nemám rada, keď chlapi šľapú za mojím zadkom , radšej zastavím a idem piť :lol:
Ale pekný chlapský zadok si aj rada pozriem občas, ak sa udržím :lol:
03.07.2023 - 10:10:45
04
Vetroplach napísal:
No, naložili mi tu riadne..

Musis o brat jednych uchom dnu...vlastne jednym okom dnu a druhym von na tomto fore;o).
Niektori sa tu ohanaju old schoolom...jazdim cez 35 rokov, takze snad sa tam tiez mozem radit a nejake taketo veci sa nikdy neriesili, takze neviem do akej skoly chodili dotycni...asi nie do rovnakej ako ja....alebo nie je old scholl ako old school.
Ano ak sa niekto zavesi a nechce striedat berie sa ako parazit, ale zasa ja kludne prestriedam ak si to vypytaju, ale ked dotycny(i) pochopi(a), ze so mnou vo vedenie nam klesne rychlost o 5km/h velice rychlo ma tam vymeni(a). Co sa mam zastrelit, ked mam na to ist v haku, ale uz nie viest ho?
Nahodou, ked sa za mna zavesi nejaky mtb a ideme spolu 30km/h viem, ze on so svojim 32-11 prevodom slape uz na hranici a ze keby pridam na 35km/h tak ho rychlo strasiem, ale necham ho nech sa za mnou vezie, pretoze mi to nijako neprekaza,
A aby som parafrazoval dotycnu slecnu vyssie...Ale pekný zensky zadok si aj rad pozriem občas, ak sa udržím :lol:
Moj problem uz je, ze sa vacsinou neudrzim, holt uz to nie je to co za mlada.
03.07.2023 - 11:30:14
05
keyboard_arrow_up