hej, je mi väčší ako by mal byť, však aj naskore pôjde z baráku a už hádam konečne budem mať vyhovujúcu veľkosť pri tom ďalšom :)
07.02.2015 - 16:57:13
00
ta foto medzi chalupami - to je celkom fajn miestecko kde sa cudujem, ze si to este s tym slickmi udrzal co sa tyka trakcie :]]
07.02.2015 - 21:52:45
00
Dnes len 0°C, dosť fúkalo, prvýkrát som nasadil návleky na tretry - a nohy celkom fajn. Bol som skeptický, moc som im neveril, no pomohli. Už len tie prsty na rukách doriešiť... a nos...
07.02.2015 - 22:18:13
00
Toto je uz fakt extrem na cestaku, ale aspon vidiet ako su tie fatbiky zbytocne :D, pocuj ale neni ti ten ram velky, lebo mas strasne kratucky predstavec a sedlovku zarazenu skoro az po doraz?

Ja som bol tiez dneska pojazdit okolo 55km, teplota nejaky ten 1 stupen, ale vrchnak na flaske som mal zamrznuty, tak to bolo len tak tak aj celkom fucalo, dolu kopcom pri 50 km/h proti vetru to bolo uz vseliake, len nie prijemne. Ale prekvapilo ma, ze som stretol dalsich 3 makacov na cestakoch, kazdy siel zvlast, takze slniecko vylakalo aj ostatnych. https://www.strava.com/activities/251510122


Ale my sme sa asi nestretali - aj keď sme mali rovnaký úsek...

Prílohy:

Bez názvu.png
Bez názvu.png 259.26 KiB thumb_up0thumb_down

07.02.2015 - 23:25:05
00
ja som dnes rano zatvaral 26.tyzden pri pocitovke -10°C.pri 1h43m mi primrzal sal na tvari,perniky vo vacku i prsty na nohach.nastastie po vychode slnka sa to trochu zjemnilo i ked prsty na nohach som v tretrach precvicoval ako divy :-)
flasu nosievam,ak nemam ruksak,zastrcenu v gatoch pod bundou,lebo ta studena voda nerobi dobre zubom,hrdlu a organizmus ju tak nemusi nejako velmi ohrievat.
07.02.2015 - 23:35:56
00
Divím sa, že vás aj v tejto kose smädí. Veď ja nepijem ani v lete - na švihu
08.02.2015 - 00:13:08
00
No my sme sa nestretli skoda, uz dlhšiu dobu snívam otom, ze niekoho stretnem aj v svojom smere, stalo sa mi to zatial 3 krat :D.
Mna smädi na tie 2h vypijem aj viac ako jeden bidon, ja sa potim aj ked mi je zima, takze treba dopĺňať tekutiny aj ked to vie byt dost nepríjemne takto v zime.
08.02.2015 - 02:54:59
00
Dnes som prvý krát tento rok vytiahol cesťák von, viac menej len tak zo srandy, prekvapilo ma, že tie hladké tenké plášte mali docela v pohode trakciu, dostal som sa ďalej ako staré škodovky :D kopec má v priemere 10%, dole sa šlo ešte horšie ako hore, ruky vyklepané :D ale tak na nejakej CX s SPD pedálmi by sa to dalo, lebo cestné kufre si moc so snehom nerozumejú, hneď sa na ne nalepí a potom nejdú zacvaknúť

http://connect.garmin.com/modern/activity/691641415


ty si blazon :)
08.02.2015 - 09:52:20
00
no,chalani,závidím vám. Mne sa nikdy nedalo bajkovať cez zimu,nakoľko stačilo málo a hned som bol chorý. Avšak,možno preto,že minulý rok som najazdil najviac v mojej´´kariére´´ a jazdil som aj pri škaredom a zlom počasí sa mi zrejme nejak posilnila imunita a chorý nebývam. Limituje ma ale iný problém a to kĺby. Čosi som už ten rok pojazdil,mám za sebou 300km,vačšinou na cesťáku. Avšak,začalo mi lúpať v kolene,dokonca i v lakti,tak som si povedal,že nebudem to siliť a radšej nebajkujem. Počkám si na tých +5 stupňov a viac...

Ono taký zjazd 45km/hod (a i podstatne viac) vie spraviť asi svoje. Ale možno si len neviem správne ochrániť inkriminované partie,kto vie...
08.02.2015 - 10:10:56
00
Dnes som prvý krát tento rok vytiahol cesťák von, viac menej len tak zo srandy, prekvapilo ma, že tie hladké tenké plášte mali docela v pohode trakciu, dostal som sa ďalej ako staré škodovky :D kopec má v priemere 10%, dole sa šlo ešte horšie ako hore, ruky vyklepané :D ale tak na nejakej CX s SPD pedálmi by sa to dalo, lebo cestné kufre si moc so snehom nerozumejú, hneď sa na ne nalepí a potom nejdú zacvaknúť

http://connect.garmin.com/modern/activity/691641415

MASAKER na cesťáku po tom ľade :muscle:
;)
08.02.2015 - 17:56:11
00
mňa tá trakcia cestných plášťov veľmi prekvapila, čakal som, že to bude nejazditeľné a ono sa to dalo, skôr sa šlo lepšie po takom utlačenom snehu, ako po takom čo sa prepadal. inak sa asi aj prejavili roky praxe jazdy na motorke v zime :D
dnes bola fujavica, aj na bežky hnusne, tak som si dal ďalší extrém, 105km na valcoch :D už mám za zimu 2000km na valcoch a stále sa viem na to prinútiť ísť, nie že by ma to vyslovene nejak bavilo, ale nie je to ani také utrpenie.
08.02.2015 - 20:10:29
00
Ja som tiez vydržal uz aj cez 3h na trenažéri, ale tam je to podstatne bližšie k normálnemu jazdeniu, ked mám pustené DVD a mení sa mi odpor podľa trate a este to vidím aj na Google mape a tak.
08.02.2015 - 20:39:27
00
ale zasa v trenažéri si ukotvený na pevno v tom sú zasa valce bližšie k reálnej jazde. ja ich mám tiež s odporom, ale či ho vedia meniť podľa trate som ešte nemal možnosť skúšať, lebo komunikujú s mobilnou aplikáciou cez ANT+ a môj smartfón to nepodporuje. ale tak obecne by sa dalo povedať, že čím viac majú vychytávok tieto trenažéry, tým skôr sa dá na tom vydržať
08.02.2015 - 20:50:06
00
Ake mas valce?
08.02.2015 - 21:06:39
00
tieto
Elite Arion digital roller thumb_up0thumb_down
08.02.2015 - 21:17:20
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up