Fakt chceš TY presviedčať MŇA o tom z čoho mám JA pri bajkovaní radosť? " to znie úsmevne" :)
20.06.2016 - 12:14:54
01
Pre nás čo je 100km výjazd sviatok a bájna méta, ktorú dosiahneme tak 4-5 krát v roku je samozrejmosť že chýbajúce 2-3 kilometre niekde natočíme a točíme ich tiež pre radosť. Pretože ak by sme skončili na 99 tak by sme boli smutní, že sme "to" nedali :)
20.06.2016 - 12:30:28
05
martinapb napísal:
A ty si nesleduješ čísla? Mne minule chýbalo pár metrov, tak som ešte okolo baraku krúžila :-D


Samozrejme, že som vedel už keď som bol na Čertove, že to stovka nebude. Keby som veľmi chcel, tak tých pár metrov už niekde nazbieram, ale to nie je môj štýl. A na druhú stranu mi aj tých 90+ úplne stačilo. Bol som potom 3 hodiny úplne nepoužiteľný.
20.06.2016 - 12:44:01
00
Kristina napísal:
Toto už asi nikdy nepochopím, ale vždy ma to pobaví. Keď som kedysi začínala jazdiť a namontovala prvý cyklokompjúter tak som mala aj ja také obdobie. Ale už ma to prešlo :)
1. Jazdím pre radosť a nie pre číslo na tacháči. Keď sa pozriem do tréningového denníčka tak tam mám niekoľko zápisov 99 km.
2. Dôležitá je kvalita a nie kvantita.


Ja sa ešte stále považujem za začiatočníka, takže ma ešte baví sledovať si kilometre. Na to aby som jazdil iba pre radosť nemám dostatok voľného času. Väčšinou idem na doraz. Odkedy som začal bicyklovať som dal 100 km asi iba 2 krát, takže je tá méta pre mňa ešte stále niečím veľkým.
20.06.2016 - 12:49:25
01
stovku som šiel x krát, nemám z toho už žiadne pocity, že wau dal som to, alebo tak. ale napriek tomu som minule došiel k baráku s číslom 99,7 km tak som to ešte šiel dotočiť, i keď do do prudkého kopca, keďže bývam v kopci..
20.06.2016 - 13:34:40
00
suboss napísal:
Samozrejme, že som vedel už keď som bol na Čertove, že to stovka nebude. Keby som veľmi chcel, tak tých pár metrov už niekde nazbieram, ale to nie je môj štýl. A na druhú stranu mi aj tých 90+ úplne stačilo. Bol som potom 3 hodiny úplne nepoužiteľný.


Vy ste teda bábovky, ja prišla a podme ho vysávať, prezliekať periny, dať prať...
Až večer som si užila sprchu a konečne vyložila nohy :-)
20.06.2016 - 13:49:06
00
JAHMANsvk napísal:
Myslím že ľudia čo jazdia pre radosť, riešia úplne iné veci, neriešia veci ako gramaze, superbajky, titan, ligh carbon, stravy, komy a najnovšie technologie. Od ľudí čo sa snažia mať to najnovsie, najlepšie a najlahsie to znie úsmevne, ty tu radosť majú v niečom inom a nie z jazdy :)


...nehnevaj sa , ale plný súhlas s Kristina -ou...To tvoje tvrdenie je " trošku " scestné a vôbec nie zovšeobecňujúce :!: . Fakt si myslíš , že tu na fóre prítomní ľudia čo majú " superbiky " nemajú radosť z výjazdov a len sledujú tacháč a KOM-y ?

martinapb daj sa trošku do " klídku "...už si raz poukázala na svoju superformu / maratón a výjazd 100+ kilo tesne za sebou / a hneď na to si išla pod " nôž"...Ber to ako dobre mienenú radu / osobne si myslím , že celková vyčerpanosť tvojho organizmu + nedostatočná trénovanosť značnou mierou prispeli k tvojej NPB / od bikera aj lekára v jednej osobe ...Biku zdar :emo:


Naposledy upravil Ramon1 dňa 20.06.2016 - 14:00:59, celkovo upravené 1 krát.

20.06.2016 - 13:54:05
01
ja mam radost z piva po svihu.. aj je jedno ci prejdem 15km alebo 150, ta radost z piva je vzdy rovnako velka :)
20.06.2016 - 13:59:15
09
ja mam radost aj z piva na svihu
20.06.2016 - 14:01:17
03
myslím, že toto "vlákno" by sa skor malo premenovat na "dnešný výlet", alebo "cykloturistika", lebo niektoré "švihy" nemaju s pravými silničními švihy nič spoločne :)
20.06.2016 - 14:01:17
02
Ramon1 napísal:
...nehnevaj sa , ale plný súhlas s Kristina -ou...To tvoje tvrdenie je " trošku " scestné a vôbec nie zovšeobecňujúce :!: . Fakt si myslíš , že tu na fóre prítomní ľudia čo majú " superbiky " nemajú radosť z výjazdov a len sledujú tacháč a KOM-y ?

martinapb daj sa trošku do " klídku "...už si raz poukázala na svoju superformu / maratón a výjazd 100+ kilo tesne za sebou / a hneď na to si išla pod " nôž"...Ber to ako dobre mienenú radu / osobne si myslím , že celková vyčerpanosť tvojho organizmu + nedostatočná trénovanosť značnou mierou prispeli k tvojej NPB / od bikera aj lekára v jednej osobe ...Biku zdar :emo:



nehnevam sa, moj nazor, evidentne sa v tom niekto aj nasiel :D
20.06.2016 - 14:12:14
00
petersa :D Ak mieriš na niektoré pomalšie cyklovýlety celodenného typu , osobne si myslím , že ak sú jazdené na fitnesbikoch a žiletkách tak tu patria ...Si uvedom že nie si v profi sekcii , ale na fóre pre amatérov. A ak tu mohol byť downhiller v zjazde po šikmej stene v Semáči , tak tu môže byť aj celodenný asfaltový výletík...To len môj názor.

JAHMANsvk Rastaman tiež som ťa tam spoznal...smajla ti tam nenadrbem , nakoľko som sa nepobavil a píšeš :swear:
20.06.2016 - 14:16:57
02
Skúsim to ešte inak pretože sa v mojom prípade pletú jablká z hruškami. To, že je niekto gurmán (miluje jazdu na bajku) neznamená, že zožerie všetko čo pred neho postavia na tanieri (bude si jazdu užívať na hocijakom bajku).
Svoje jazdy, alebo tréningy si plánujem podľa profilu, alebo úsekov, ktoré chcem prejsť alebo aký typ tréningu chcem absolvovať. Nekalkulujem pritom či padne "magická stovka". Keď už plánujem "endurance" tak ide hlavne o čas a nie o kilometre. Čo má väčšiu váhu? Stovka na cesťáku s prevýšením 500m alebo 50km na MTB s prevýšením 2000m?
Pokiaľ sú pre teba km dôležité tak je to OK. Každý to máme inak, ale robiť závery z toho, že si niekto stavia "custom" bajky a vyvodzovať z toho automaticky, že nemôže mať radosť z jazdy je veľmi krátkozraké.
20.06.2016 - 14:29:12
05
nemusis sa obhajovat neviem preco mas taku potrebu, napisal som svoj nazor a viac som sa k tomu nevyjadroval. jazdi si na com chces a ako chces. len ked si clovek rozklikne tvoju historiu, staci aj ked sleduje forum, tak som od teba asi nevidel ziaden príspevok kde by ta radost vyzarovala, fotky z vyjazdou, ci dnesny svih, dake pekne fotecky ci opisat daky vyjazd, ako bolo kde si bola a tak. To vacsinou robia ludia co maju z "jazdy" ako takej resp. z bajkovania, ze idu na bajku radost... naopak dlhozrake je, ked si rozkliknem teba, ine temy ako vysnivane bajky, vysnivane ziletky, co nove 2016, co nove 2017, bezdusaky, co priniesla postarka, a hlavne si top v teme vahy komponentov :D .Nemyslel som to nic v zlom, len mi to tak pride ked pises ze u teba je na prvom mieste radost z jazdy, myslim si, ze v prvom rade ma radost z jazdy clovek, ktory neriesi vsetky tie spominane veci a to to ma jednoduchsie..samozrejme mozes mat radost z jazdy, len mam zial pocit, ze k tomu potrebujes ovela viac ako mozno nikto iny. Napr. na mojom bajku by si asi radost z jazdy nemala (oproti tvojim je to šrot) :D a ja ju mam kazdy den ked na nom sedim..cele to bolo o takej "jednoduchej"- uprimnej radosti z jazdy ako takej..nepodmienenej nicim..


Naposledy upravil JAHMANsvk dňa 20.06.2016 - 14:54:39, celkovo upravené 4 krát.

20.06.2016 - 14:41:44
03
JozefCR1 napísal:
Sačné je super kopec až na ten zjazd.....škoda že je tam tak veľa tých odvodňovacích kanálov...nedá sa to poriadne pustiť keď chceš šetriť bajk

ano máš pravdu. mohli to zakryť mriežkami, cesta špinavá bordelom od dreva a v zákrutách napleveného štrku vela + ešte aj tie závory dve, jedna na začiatku druhá tak v strede teraz tam je tabula čo upozornuje na druhú, hore mi bajkeri spomínali že jeden sa tam dolámal na nej.
20.06.2016 - 14:41:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up