pouzitelne kolecko je zelezna studnicka - kacin - lamac - stupava (ano nutne zlo hlavna cesta) - borinka - medene hamre - biely kriz - zelezna studnicka.
v tempe sam na cestaku uplne v pohode, v haku by som si ale za niekym neznamym netrufol.


Asi teda pojdem vyskusat Zelezna/Biely Kriz/Medene Hamre/Borinka/Baba a uvidi sa, ci sa mi bude chciet ist tadial aj nazad:-) Vravis, ze aj do Lamaca je to ok zo Zeleznej/Kacina? V Lamaci vylezies tam hore na "Cestu na Klanec"? Podla mapy, ide este cesta tiez Kacin/Lamac ale konci dole "Na barine" to nie je pouzitelne? Neskusali ste to niekto?
26.03.2015 - 08:06:20
00
ked chces ist na babu, lepsie je ti ist podla mna od bieleho na kosarisko a lozorno ako som pisal, vyhnes sa stupave i hlavnej ceste po lozorno... na medene hamre to je dost strme klesanie a teraz je tam aj dost strku, na lozorno to je mierne klesanie peknou dolinou... tento tyzden som isiel aj cez medene aj cez kosarisko na BK a zeleznu, mozes si kuknut na mapke trasu...
v lamaci vybehnes na ceste na klanec, tesne pred vyustenim je to kus rozmrdkane, treba ist opatrnejsie v strmsom klesani...
26.03.2015 - 08:38:57
00
Podla mapy ide este cesta tiez Kacin/Lamac, ale konci dole "Na barine" to nie je pouzitelne?

Prejazdné aj na cesťáku. Pozor v zjazde na rampu na konci strmej neprehľadnej zákruty pred chatovou oblasťou Plánky. Za rampou už jazdia autá.
26.03.2015 - 10:24:26
00
Asi teda pojdem vyskusat Zelezna/Biely Kriz/Medene Hamre/Borinka/Baba a uvidi sa, ci sa mi bude chciet ist tadial aj nazad:-) Vravis, ze aj do Lamaca je to ok zo Zeleznej/Kacina? V Lamaci vylezies tam hore na "Cestu na Klanec"? Podla mapy, ide este cesta tiez Kacin/Lamac ale konci dole "Na barine" to nie je pouzitelne? Neskusali ste to niekto?

to to potom chod v opacnom smere - baba cez pezinok a v stupave zatoc dolava. medene hamre v smere ako pises stracaju caro ;)

kacin lamac je ok - az na spominanu rampu pred chatovou oblastou a cesta dolu chatovou oblastou je relativne uzka a strma, tam sa to aj tak neda pustit...
26.03.2015 - 12:43:20
00
som myslel, ze na planky to je na cestaku neprejazdne, diky za info...
Quinkent preco si ma tadial este nepovodil? :-) pojdem dnes asi opacit
26.03.2015 - 12:51:04
00
Inak, celkom dobrá vec je zvonček, ale nie 100%. Hlavne treba zvoniť dosť dopredu, keďže niektorí sa musia najprv pozrieť a až potom uhnúť.

BK som zatiaľ úplne zo železnej (mám len jeden prevod 46x17) toho roku ešte nedal: miestami bol sneh a dve strmé stúpania, na ktoré som ešte nemal nohy a kondičku. V minulom roku som dal z Borinky do Jura cez Salaš, ale skoro som tam umrel :-). Plánujem si spraviť toho roku SSCX s 34x19 a s tým by som už hádam lozil po Karpatách aj mimo asfaltu.
26.03.2015 - 17:11:15
00
Quinkent preco si ma tadial este nepovodil? :-)

Lubo, ty máš MK na cesťáku tak prejazdené, že ma ani vo sne nenapadlo, že to nepoznáš... :lol:
26.03.2015 - 17:35:25
00
neviem preco som mal zafixovane, ze od kacina konci asfalt po par metroch, preto som to ani neskusal a na MTB tu lokalitu moc nechodim, celkom pekna cesta, az na to klesanie cez zahradky... inak je prekopana cesta od cesty na klanec v tej lavotocivej zakrute, kde je odbocka doprava ako skratka na cestu k zeleznej... ale asi viete o tom ako domaci :-)
nesiel si dnes okolo 16-45 popod lamacsky kostol? sa mi zazdalo, ze si to ty, ale som myslel, ze ty tak skoro v robote nekoncis...
26.03.2015 - 18:12:59
00
Ak ten človek sedel na MTB, tak som to bol ja. Ale správne si uvažoval - ak by som bol dnes v práci, tak by som okolo kostola prechádzal až o hodinu neskôr. Mal som však voľno a dal som si silvin okruh. Výživný bol teda pekne... Koniec OT. :P
26.03.2015 - 18:54:02
01
1 maja bude casovka mozes si odmerat :))))))), teda ak bude aj tento rok


ale ta majova oficialna casovka je z Knizkovej doliny od amfiku nahor po zelenej znacke a az hore na hrebeni sa zaboci smerom na BK, nie?
ja som myslel priamociaru asfaltku Raca-BK, zaciatok je dole na kruhaci pri krcme. na MTB to dam za 19 minut, na cestaku by som si trufal max za 17 :)
26.03.2015 - 23:24:58
00
strava pise KOM za 14:37, 17min je tiez hodne slusny cas - vyskusaj daj vediet :)
27.03.2015 - 01:48:59
00
a na zjazdnost ciest ma este napadloze vlani sa nad kacinom ktosi zabil. tiez asi isiel tempo a k tomu jamy strk prach v zakrute a sup ho do stromu
27.03.2015 - 07:29:24
00
skusat max na tom konkretnom mieste smrdi pruserom aj keby tam bol hladucky asfalt :( ako v kazdom neprehladnom zjazde...
27.03.2015 - 10:08:41
00
Ja si pamatam, ze sa to stalo po dlhsom dazdivejsom a veternejsom obdobi, vsade bol bordel zo stromov, listy, blato a voda. bolo to v septembri http://www.cas.sk/clanok/293676/cyklista-brano-33-narazil-do-stromu-a-zraneniam-podlahol.html
27.03.2015 - 13:45:14
00
http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=837117
16.10.2015 - 20:32:29
01
keyboard_arrow_up