hehe tuna v Berne jazdia ludia na cestakoch, ci je to 20 rocna sunka alebo nove BMC za 10000e hocijako, bez helmy, s klasickymi pedalmi bez kufrov, bez prilby, s ruksakom, v rifliach, v obleku :D hlavne tie ruksaky tu nosi dost cestakov, a nie len do prace ale aj na vyjazdy :)
13.06.2013 - 08:09:10
00
Ja sa na to vy... asi predám žiletku. Len za posledné dva mesiace investície do módy - zmena pedálov ( z ultegra SPD na Duraace SPD SL) aby som nemal kufre ako "*****", nová prilba (bez šiltu vo farbe biku) aby som nevyzeral ako "*****", nové okuliare vo farbe biku aby som nevyzeral ako "*****", dve fľaše vo farbe biku predsa nemôžem mať fľaše ako "*****", spray shimano na leštenie biku predsa nebudem mať zaprášený bike ako "*****" ....... a teraz si mám ešte holiť nohy ...ako ***** (joke ;)
V každom prípade musím súhlasiť s tým čo písali chalani hore, tiež som nosil batôžky na horák (na žiletku nie šak nie som "*****" :D) ale pod heslom čo nemáš to nepotrebuješ mi stačí v súčastnosti aj na MTB iba dres a podsedlová kapsa. Dokonca na dlhšie trasy vozím v drese aj 0,7 l fľašu keďže na full nemám kam dať druhý košík a vôbec ma to neobmedzuje a hodil som aj pár krát tigra a jediná újma bola stratená fľaša po vykrbáľaní sa dole horou. Stačí mi jedna duša, lepenie, spojka na reťaz, mutikľúč s nitovačom, fukérka ak by zapršalo alebo do zjazdu do nej poskladám bankovku na pivo, rukávy, nejakú tyčinku a gel, telefón, kľúčik od garáže,pumpa na ráme a na žiletke vozím COčkovú v kapse pod sedlom.

zase netreba sa nechať vo všetkom ovplyvniť :) tiež mám zarastené nohy a spd pedále a ako hobík, ktorý jazdí pre radosť nemám vobec potrebu niečo na tom meniť. asi som oldschooler, ale ako ***** by som sa cítil, keby som si mal oholiť nohy :angel:

meduska poznám sa trochu aké som nemehlo, preto u mňa biela omotávka neprichádza do úvahy. po pravde ani sa mi nepáči, takže ďalší dovod prečo zostať u čiernej ;)
13.06.2013 - 08:43:17
00
zase netreba sa nechať vo všetkom ovplyvniť :) tiež mám zarastené nohy a spd pedále a ako hobík, ktorý jazdí pre radosť nemám vobec potrebu niečo na tom meniť. asi som oldschooler, ale ako ***** by som sa cítil, keby som si mal oholiť nohy :angel:

No nakoniec som zistil že všetko čo som zmenil malo nejaké pozitívum....
1, SPD vrs. SPD SL - cítim sa stabilnejší, dá sa viac oprieť do pedálov, lepšie sa na tom chodí (pre doplnenie SPD som mal na cestných tretrách bez dezénu na podrážke)
2,Prilba bez štítku - kúpil som novú, aspoň stihne preschnúť polstrovanie medzi jednotlivými švihmy a je pravda že menej cítim krčné svalstvo asi fakt so štítkom na cesťáku dvíham viac hlavu dohora lebo bráni vo výhľade.
3, Okuliarov nieje nikdy dosť :D- aj tak ich zvyčajne zabudnem ,stratim, pošrabem
4, Spray na leštenie biku sa tiež zišiel- menej sa lepí bordel na bike hlavne teraz po daždoch nemusím zakaždým umývať celý bike
5, Holenie nôh nemusí byť až také zlé - hlavne teraz to cítim keď som otlčený, ako kandľa po páde na pretekoch a hoja sa mi rany. Nič viac nepoteší ako keď zachytené chlpy o oblečenie ztrhnú chrastu a začne to krvácať. Akurát ak by som si oholil nohy asi by sa so mnou žena rozviedla :D
13.06.2013 - 09:24:49
00
nemal si sa ženiť :)
13.06.2013 - 09:47:46
00
suhlasim s tvojou zenou. chlpate nohy maju byt pychou kazdeho spravneho chlapa! ( hlavne v lete ked je 30 a viac stupnov ) :)
13.06.2013 - 10:49:55
00
nemal si sa ženiť :)

Práve že mal .... keby som sa neženil tak by ma nebavilo utekať z domu na bike ;)
13.06.2013 - 11:54:52
00
canopus, reagoval som na tvoj pocit, že v zadnom vrecku je mobil v bezpečí. Urob kotúľ na asfalte s mobilom v bočnom vrecku a potom v zadnom. Myslím, že tých tvojich "0,5cm" je dosť veľký rozdiel.
/v žiadnom prípade som sa ťa nechcel dotknúť a už vôbec nie diktovať, kde máš čo nosiť/ :x
13.06.2013 - 12:29:32
00
neviem, ci je to rozdiel :( to musia povedat ini, tigra som hodil,ked bola zima,takze tam bol mobil v zipsovanom vrecku..
13.06.2013 - 12:43:39
00
chalani, ako tak sledujem vaše príspevky, tak sa normálne hambím vyjsť na cestu, aby som niekoho z vás nestretla ;(
nemám ani krásny dres, ani úžasný bicykel, ani dokonale zladené doplnky, skrátka sa iba vozím na starej šunke a mám z toho radosť...
ale uznávam, že keď vidím niektoré telá v krásnom oblečku na úžasnej mašinke, tak srdce sa mi rozbúcha a keby som vládala držať tempo za takou peknou riťkou :*


To najdolezitejsie je mat z toho radost !!!
13.06.2013 - 21:12:07
00
ice29 - ty zarabas velke love vo svajci? :) co tam robis?
13.06.2013 - 23:02:16
00
by na zaujímalo či by ste povedali 130kg kulturistovi že je buzik lebo je oholeny :)
13.06.2013 - 23:11:57
00
ice29 - ty zarabas velke love vo svajci? :) co tam robis?


ja som sem dosiel jazdit po kopcoch, zarabanie je len taky vedlajsi produkt pobytu :)
13.06.2013 - 23:18:06
00
a kde je ta galeria, kde su fotky cestakov?

(posledna foto, 6 stran dozadu...naco je pieskovisko? :-) )
14.06.2013 - 07:29:45
00
Este predsa OT: Momentalne ma mozete vidiet v kosickom centre s manzelkou a mladsou dcerou. Ja na mojom cestaku v relax topankach salomon (pripominajucich topanky do mora proti jezkom a inej havedi), cyklisticky dres, v nom vzadu v jednom vrecku kojenecka flasa. Par borcov, ktori nas minali aom svojimi "tretrami" vo farbach timu sky pekne zmiatol. No a co, som gadzo! :-D
14.06.2013 - 18:34:45
00
cierna vs. modra
upload.simplydesign.sk

hmm?

..asi ostanem pri modrej, s tou ciernou je to total nuda :)
15.06.2013 - 12:29:39
00
keyboard_arrow_up