cauko, mal som nedávno nehodu na biku a pri pade sa mi pokrivil lavy pedal, a teda moja otazka znie ci si to budem schopny vymenit sam (nie som neschopny ale zase nie som majster konstrukter :D ) alebo to odniest do servisu, a kedy sam tak z kade ake pedale kupit, dakujem
31.05.2017 - 12:53:03
00
Podľa chuti, platformy alebo spd, platformy sú asi na cykloturistiku s crossom vhodnejšie a zvládneš to vymeniť sám
Snáď ich nebudeš mať moc zakusnute a povolia, akurát pozor pedále na každej strane majú opačný závit tak aby si aj kľuky neodtrhol ;)
31.05.2017 - 17:29:46
00
Na kazdej nie, len na jednej a to lavej
31.05.2017 - 18:15:00
00
Yogisz, to si teda poradil.
kafej, nabehni do toho servisu, vyber si niečo takéto, aby bolo telo a rám z jedného kusu hliníka (šróbovaný rám neber, začne pukať). Nášlapná plocha môže byť aj pogumovaná, nezoderieš tak rýchlo topánky, ale budú sa viac šmýkať za mokra.
Šikovný servisák ti ich vymení za minútu, nieje dôvod tam bike nechávať. Keby nebol ochotný na počkanie, kúp len pedále a v železiarstve vypýtaj vidlicovú 15, stojí od 1,5€. Je ale možné, že budú pedále zakusnuté a štandardným krátkym kľúčom nepôjdu povoliť. Na oske nových pedálov bude snáď vyrazené L a R, tak kukni, kde je aký závit a podľa toho povoľuj aj staré.

    31.05.2017 - 18:22:03
    02
    Aj som zabudol napisat ze dakujem lukas6s8p, ako som cital tvoju odpoved tak na druhy den som uz bol nabehnuty v servise :D diky este raz uz beham na bicykli znova
    22.06.2017 - 14:34:31
    00
    keyboard_arrow_up