NAY Granfondo Bratislava

07.08.2022
Cestný maratón
Bory Mall, Bratislava - Lamač (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky, Foto
Viac informácií o pretekoch nájdete na stránke organizátora.
28.07.2022 - 15:51:13
00
Kto sa zucastnil ako hodnotite prvy rocnik?
Za mna ok, co by som dal ako minus bolo tych 200 000 kruhacov okolo borov. Bol som kratsiu trasu a najhorsia bola absolutne rozbita cesta tusim v Kuchyni, za to ale organizator nemohol. A jeden zaspaty regulovcik co cupel niekde pri dome namiesto v krizovatke. Mozno v dalsom rocniku by sa aj na kratsiu trasu hodil nejaky mensi kopcek. Este ciel bol taky divny, kedze ciel bol na ceste a potom sa islo na start pre medailu, take zmetocne. A oficialne vyhodnotenie vysledkov trvalo dost dlho.
08.08.2022 - 10:36:26
01
za mna OK akcia, kruhace mi nevadili, ani ten dojazd, ved bol kusok od zazemia... akurat ked uz nie su sprchy aspon umyvadla na oplach tvare by sa hodili vonku nech nemusis chodit do OC. A este to papierove cislo na chrbate mi vadi, ze si musis prespikovat zicherkami dres.... ale inak uplne super
08.08.2022 - 11:02:25
00
Pascalwb cez Kuchynu sa neslo tak si bol mozno nejaku inu akciu :)
08.08.2022 - 11:31:10
00
Ale išlo na krátkej. Možno to bola iná dedina smerom naspäť.

Ináč tie zatvracie spendliky to je celkovo problém cyklistiky. Všetko high-tech a čísla ako stredovek.
08.08.2022 - 11:37:20
05
jaj na kratkej, tak to hej ale tak cele zahorie je jedna velka diera na ceste tak to uz som myslel ze vsetci beru ako standard
08.08.2022 - 11:43:16
02
scarinko napísal:
Pascalwb cez Kuchynu sa neslo tak si bol mozno nejaku inu akciu :)

a zas sa vyjadrujes k niecomu o com nic nevies. a chvilu to vyzeralo tak ze ta to preslo. chvilu :D
08.08.2022 - 12:04:52
03
prezentacia v sobotu hladka, zabezpecenie na trati bolo super, absolutne bez vyhrad. na moj vkus to bolo velmi nervozne pokial sa neodpojila kratka trat. tie kruhace okolo VW tomu tiez nepomahali ale neviem si predstavit ine riesenie trasy okrem startu po hodoninskej (co by asi bol vacsi problem u policajtov) a dojazdu okolo VW. Od prvej baby uz to bolo lepsie :)
mne chybala coca-cola na obcerstvovacke na babe smerom do cielu ale mozno som len rozmaznany z inych akcii...

v kazdom pripade velka vdaka organizatorom vela energie do organizovania aj buduci rok!
08.08.2022 - 12:13:29
00
mali ste stastie ze tento zavod nebol uz sobotu. Sobotu bol ten vietor skutocne neprijemny, na celej zahorackej strane, a dokonca aj v lese.
08.08.2022 - 12:28:49
02
Mne sa praveze ten start cez tie kruhace a po tych prazdnych cestach pacil😀 ale chapem ludi co tam sli s ambiciami na nejake umiestnenie, ze vpredu to mohlo byt dost nervozne. Mne chybal na dlhej mozno este jeden bufet, stacil by s vodou. Aj som bol pocas jazdy v tom ze za hp na Cervenom Kameni bude. Ake to bolo prekvapenie ked som zistil ze az na babe, nastastie bol teplotny ideal a ziaden hic. Na bufetoch mi chybalo nieco slane,boli len sladkosti a ovocie. Inak organizacne asi nemam co vytknut, trasa znacena vyborne regulovcici na krizovatkach boli na standoch a uz z dialky mavali aj na nas, slimakov vzadu😀. Rozbite cesty mi nevadili, ale tak je to cestny pretek na SK, tak aj ziletkari s tym asi pocitaju. Prekvapilo ma celkom hojne zastupenie gravelistov, to len co som odpozoroval pri starte. Aj tych ortodoxnych na tucnych gumach🙂. Asi nam uz chyba nejaky ten specificky event pre strkolety na SK. Za mna palec hore.
08.08.2022 - 12:57:51
01
Niekde nejaké foto?
09.08.2022 - 20:18:19
00
Maroshito napísal:
Mne sa praveze ten start cez tie kruhace a po tych prazdnych cestach pacil😀 ale chapem ludi co tam sli s ambiciami na nejake umiestnenie, ze vpredu to mohlo byt dost nervozne. Mne chybal na dlhej mozno este jeden bufet, stacil by s vodou. Aj som bol pocas jazdy v tom ze za hp na Cervenom Kameni bude. Ake to bolo prekvapenie ked som zistil ze az na babe, nastastie bol teplotny ideal a ziaden hic. Na bufetoch mi chybalo nieco slane,boli len sladkosti a ovocie. Inak organizacne asi nemam co vytknut, trasa znacena vyborne regulovcici na krizovatkach boli na standoch a uz z dialky mavali aj na nas, slimakov vzadu😀. Rozbite cesty mi nevadili, ale tak je to cestny pretek na SK, tak aj ziletkari s tym asi pocitaju. Prekvapilo ma celkom hojne zastupenie gravelistov, to len co som odpozoroval pri starte. Aj tych ortodoxnych na tucnych gumach🙂. Asi nam uz chyba nejaky ten specificky event pre strkolety na SK. Za mna palec hore.



nechýba, už si len zmeškal http://zvaznica.sk/
09.08.2022 - 20:30:56
00
dik, priznam sa ze mi to uslo a na tej stranke som sa teda moc toho nedozvedel. Mne v prehliadaci nejde menu respektive je prazdne . Tak ak mas viac info tak to smelo spropaguj asi v sekcii MTB akcie vyjazdy alebo aj Cestne Akcie vyjazdy, samostatnu kategoriu Gravel Akcie, vyjazdy vo fore zatial nemame. Asi sa nik neodvazil, lebo ved gravel je len marketingovy vymysel na tahanie penazi od ludi ;)
09.08.2022 - 20:54:05
00
ale boli sme tam, len to nemá nikto potrebu nejak zdielat masovo, bol to zatiaľ len nultý ročník.. ale tak je tam vola pokračovať, každopádne som väčšinu trasy sníval o fulle, že jak by som nemusel ani brzdiť v zjazdoch.. gravel bol dobrý akurát keď sme sa na považskom inovci rozhodli nepokračovať po trase a do ciela sme to hodili po asfalte
09.08.2022 - 22:31:00
00
Mne robili problem kruhace, 2x som sa netrafil do spravneho vyjazdu, prvy bol v Malackach a jeden z poslednych pred cielom. Musel som sa vracat. A v Stupave cestou naspat to valim rovno po hlavnej ulici, policajti na krizovatke zastavili premavku... to som mal odbocit na vedlajsiu ulicu. Takze 3x som netrafil spravny smer. Na Letape som videl hned, kam ide trat, len tam bola premavka uplne odstavena, aj startovne je 2x vyssie.
Kvalita ciest na zahori... modlil som sa nech nechytim jamu a neseknem dusu. Hlavne tie useky Lozorno-Pernek. Ale mal som dobry dojem z toho, o rok pridem zase.
10.08.2022 - 12:27:53
01
keyboard_arrow_up