to musi byt pre zeny ktore sa venuju naplno cyklistike frustrujuce ked ich dava do laty baba ktora to ma ako doplnok...
23.06.2013 - 13:45:25
00
Chavez bol som doobeda, aby som na prenos bol doma. Keby Michalech nepovedal, ze sa odtrhla patclenna skupinka, tak ani neviem. Sprievodny program je vedlajsi a tu ide vkuse. Preco nerozdelia stadion a net? Ak tam je nejaky reziser, tak by sa mal na to vykaslat. Vyse minutovy zaber na dve dievcatka z davu, ako jedna druhej ukazuje cukrik v puse :tmi: Michalech povie, ze na velkoplosnej obrazovke mozete sledovat, co sa deje na trati a ja sledujem, co sa deje na stadione :fubar: Toto ma byt platene video? Hanba prevelika.
23.06.2013 - 13:49:54
00
žiadna z našich žien a skoro všetky české sa nevenujú cyklistike naplno.
23.06.2013 - 13:55:09
00
premna je naplno uz to ked bicykluje aspon 20 hodin tyzdenne :)
23.06.2013 - 14:00:02
00
Priamy prenos video :

http://www.infonet.tv/?lid=2095

...si si isty ? Mne tam ide koncert nejakeho tucneho chlapika
23.06.2013 - 14:18:03
00
Chavez Vyse minutovy zaber na dve dievcatka z davu, ako jedna druhej ukazuje cukrik v puse :tmi:


sakra, toto mi uslo :)
23.06.2013 - 14:34:45
00
...si si isty ? Mne tam ide koncert nejakeho tucneho chlapika



Nic lepsie bohuzial nieje :

http://www.msrcrcyklistika2013.sk/

Inak to mala davat v priamom prenose STV a zaujem bol aj ine TV ale pozadovali od organizatora zaplatit vsetko ohladom prenosu co je asi dost divne /vy to zaplatite a my to budeme potom vysielat/ ... takze dohoda nakoniec nebola a preto je jedine tato region TV !

Priapadne este tu su výsledky online :

http://www.sporttiming.sk/online/?race=108

A tu je :

MSR a ČR 2013: Preteky U23 a Elite

Slovenská cyklistika zažíva najlepšie obdobie v roku. Dubnica nad Váhom privítala najväčšie slovenské a niektoré české hviezdy svetovej cestnej cyklistiky v rámci Majstrovstviev SR a ČR 2013. Najväčšia cyklistická udalosť na našom území odštartovala na pravé poludnie v slnečnom počasí v Novej Dubnici za veľkej podpory mnohých fanúšikov, ktorí boli zvedaví hlavne na našich dvoch najúspešnejších cyklistov Petra Sagana a Petra Velitsa. Martin Velits sa tohto roku nezúčastnil týchto prestížnych pretekov, pretože po chorobe, ktorú utrpel na Critérium du Dauphiné, zvolil odpočinok. Česká strana prišla na spoločné majstrovstvá v oklieštenej zostave, keď na štarte chýbali tí najlpeší borci našich susedov ako Kreuziger, Šybar a Raboň. Samozrejme najväčším favoritom bol bezpochyby Peter Sagan, ktorý mal mimoriadnu motiváciu získať majstrovský dres, aby mohol na blížiacom sa vrchole sezóny Tour de France prezentovať celému svetu slovenskú trikolóru. Trasa nebola veľmi náročná, veď najťažším momentom bolo stúpanie na Hrabovku, ktoré jazdci absolvovali šesťkrát, ale v prvej polovici pretekov. Zvyšné kilometre boli rovinaté, takže netradičný finiš na tartanovej dráhe mal byť svedkom záverečného špurtu. Ten by však diskvalifikoval šance na úspech všetkých pretekárov okrem Petra Sagana, takže mnohé tímy sa sústredili počas celého dňa len na to, aby tomu zabránili. Dnes musel na poslednú chvíľu odriecť účasť na tomto podujatí domáci jazdec Matej Jurčo z Dukly Trenčín - Trek, ktorého počas piatkovej časovky uštipla osa a tento nepríjemný incident mu napokon zabrániť štartovať. Na začiatku už po štyroch kilometroch bola snaha vytvoriť únik, ale takmer okamžite bola zlikvidovaná. Potom sa o čosi podobné pokúšal Roman Broniš z Dukly, na čele sa udržal o čosi dlhšie, ale ani on sa napokon neodtrhol od pelotónu. Slušný náskok si vybudovala až pätica Hudáček (Bauknecht-Author), Čer (Bikestyle.cz), Vendolský (ASC Dukla Praha), Stohr (SKC Tufo ) a Taragel (Dukla Trenčín - Trek). Od pelotónu sa dokázali vzdialiť na 1:30. Ten čelil úvodnej selekcii už na prvom výstupe na Hrabovku, kde niektorí menej známi pretekári nestačili tempu. Akonáhle sa vytvorila vedúca skupinka, tempo v pelotóne sa ukľudnilo a situácia sa stabilizovala. Aj keď sa pokúšali ďalší cyklisti doskočiť si čelo pretekov, ani jednému z nich sa to nepodarilo. V jednom momente ich náskok klesol na štyridsať sekúnd, ale onedlho opäť stúpol na 1:40. V čelnej skupine bol len jeden zástupca zo Slovenska, dvadsaťtriročný jazdec z Dukly Filip Taragel. Ich odstup od pelotónu sa pohyboval ako na hojdačke na prvom okruhu a udržiaval sa v uvedenom rozpätí. Slnečné počasie, ktoré sprevádzalo dnešné preteky, pritiahlo početné množstvo fanúšikov, ktorí na trati povzbudzovali najlepších slovenských a českých cyklistov. Najlepšia kulisa bola Hrabovke. Už v prvej polovici pretekov sa nedokázalo udržať v pelotóne približne pätnásť pretekárov, ktorí vytvorili za hlavnou skupinou grupetto. Tridsaťstupňové horúčavy, ktoré robili cyklistom spoločnosť počas dnešného dňa, spôsobili mierne poľavenie tempa, čo vyhovovalo najmä vedúcej pätici. Ani množstvo defektov, ktoré postihli pretekárov, nemali pre cyklistov devastujúce účinky a všetci poškodení sa s prehľadom vrátili späť. Rekordérom bol tím Bauknecht, ktorý mal päť defektov.

posledná aktualizácia: 14:25, do cieľa: 108 km

automatická aktualizácia článku každých 15 minút


http://www.cycling-info.sk/slovensko-a-slovaci-clanky/1350
23.06.2013 - 14:34:52
00
.......Žiaľ, je asi svetovou raritou, že majstrovstvá krajiny s účasťou druhého najlepšieho cyklistu sveta, podľa rebríčka World Tour, nebude vysielať v priamom prenose žiadna televízia. Pozitívneho prístupu zo strany STV sme sa nedočkali a komerčné televízie chceli, aby sme prenos kompletne zaplatili my. To sme už len z princípu kategoricky odmietli. Takýto prístup si neviem kdekoľvek inde, minimálne v Európe predstaviť...........

http://www.cycling-info.sk/slovensko-a-slovaci-clanky/1353-dubnica-je-pripravena-na-msr-a-cr-rozhovor-s-riaditelom-sampionatu
23.06.2013 - 14:50:07
00
po 3 hodinach som videl peloton. na stadione. neverim :lol: :D
durus a kameramanove rifle na stehne si si teraz vsimol? a videl som aj zltu helikopteru Vylety Liptov ci take nieco. A Michalecha odzadu :D
na postoj komercnych televizii sa neda ani reagovat. ovela horsie je, ze to nevzala ani verejnopravna.
23.06.2013 - 15:08:26
00
žiadna z našich žien a skoro všetky české sa nevenujú cyklistike naplno.


Betka Pavlendova?
23.06.2013 - 15:16:24
00
zaujimave, video na slovaksport.tv uz nie je spoplatnene. to su co za sposoby?!
a komentar od niekoho vedla kamery: "Ku.va, vsak to je sport" :D
23.06.2013 - 15:35:08
00
to sa neda pozerat, kedy maju dojst do ciela?
23.06.2013 - 15:47:12
00
Haha, organizacia pretekov po slovensky - po stadione sa na bicykli len tak previezli divaci na bicykloch :D
23.06.2013 - 16:35:46
00
Gratulacia Petovi, tu zakrutu na stadion isiel pekne :)
23.06.2013 - 16:58:26
00
Neviem preco, ale tie majstraky sa mi zda strasne amaterske (zo strany organizatorov). Medaily odovzdavaju politici, az ked im daju sampus (mimochodom krpaty Hubert z Tesca), pridu hostesky, ktore zakazdym dostanu poriadnu sprchu.
23.06.2013 - 17:36:00
00
keyboard_arrow_up