Veľká cena Bradla

04.05.2013
Preteky jednotlivcov
Cestný maratón
Bratislava (Slovensko)

Propozície
PRivara ja Tupelo Sedlacke.Sice pred tym Vrbovym sa stat nemuselo, ale tiez sa mohol trosku krotit . Ked povedal tomu organizatorovi ze " s kym sa ty rozpravas"..mal som dost. On je panboh ci co? POdla mna sme tam mali toho Privareneho prefackat. A bol by pokoj. .Az mi je luto, ze som si den pred tymto vyletikom kupil u neho v obchode omotavku. Ale pobickloval som si fajne. DO BA som dosiel po vlastnych...205km..hodnotim to kladne, az na pana predsedu.
05.05.2013 - 08:23:50
00
aj som mal chut,ale tu hanbu by sme mu tam s chalanmi nespravili :D mali ste si to vy bratislavcania s nim pekne krasne vysvetlit.... ja som sa len na vas vsetkych pozeral a cumel ako ste to mohli dovolit, vela z vas chodite na toto Bradlo,ale po tomto vystupe toho TRULA to bolo posledny x co som tu bol

NO FUJ!!!


Naposledy upravil canopus dňa 05.05.2013 - 08:39:21, celkovo upravené 1 krát.

05.05.2013 - 08:35:58
00
ja len dufam , ze nieco take nebude aj na BA-Jasna....... lebo potom uplne zanevrem na taketo akcie a budem sa bicyklovat sam alebo s partiou.....

Skoda , ze tam nesiel Sajfa aspon by bola sranda.. urcite by sa s niekym chcel bit :))
05.05.2013 - 08:39:12
00
Tiez chcem ist na Jasnu prvy krat a dufam ze to PP nepokazi. A hlavne ze sa udrzim dako v pelotone, lebo vcera som na veducu skupinku a aj inych zjaaaavne stracal..By ma zaujimalo , ako rychlo ste tam slapali.....Asi by som mal schudnut, kua...Ale ked mne sa tak nehcce...
05.05.2013 - 09:06:42
00
Ten náš Prívara sa veľmi dobre pozná s organizátormi Jasnej, veď s nimi vysedáva na pive. Takže nejaké osočovanie z jeho strany na organizátorov určite nehrozí, takže sa netreba obávať nejakého znechutenia účasti ak Vám ju neznechutí sám osobne svojou účasťou.

Canopus, ten môj Wilier je dosť maskovaný nápis, takže si ma mohol rozoznať iba tak, že som bol celý vyobliekaný vo Wilier komplete od ponožiek po rukavice. Od Báhoňa sme sa to snažili trochu rozbehnúť s mojim kamošom z Dukly BA čo mal aj na sebe a keď sme sa dostali trochu viac pred to červené Audi, tak nás ten motopolicaj trochu napomenul a poslal, zase za to auto. Inak šoféroval to chalan, ktorého poznám a tiež sme sa ho na ten incident pýtali, že o čo vlastne išlo Prívarovi. Sám ostal z toho vykoľajený a nevedel, čo si má vôbec myslieť či to žartuje, alebo sa mu do kože nezmestí ego. :fubar:

Federer, ešte mať takú kvalitu v tých nohách ako Sagan a je to dokonalé. ;)
05.05.2013 - 09:34:18
00
a velka cest tomu co odbajkoval v rifliach celych 111km :D


Ten borec sa snami vracal až po Jablonicu a ďalej pokračoval s druhou partiou na Trstín a podľa všetkého do BA. Takže v tom odbicykloval cez 200 km. :whew:
05.05.2013 - 09:37:12
00
tak 99% pelotonu boli BA ludia,tak vsetci Ste museli byt ako modelky :D :D
BA-JASNA sa pojde velmi rychle tempo,aspon co mi vravel kolega,ze to nebude vyletik
JOLI: to ty si bol stale s tym ASKInteristom,co mal nohy ako slon?s nejakymi dvomi som potom dobiehal pelotonik po tom pade... tak krasne som sa uz davno neprevetral,a este ked nejakej picke zhasol motor v kopci,bola sranda to znova rozbehnut do kopca :(
05.05.2013 - 09:40:08
00
NO dik Canopus....CIm dalej, tym viac pochybujem svojej ucasti BA-Jasna. Musim sa zmobilzovat trochu viac ako doteraz.
05.05.2013 - 09:49:42
00
co to znamena velmi rychle tempo? ja som sa steloval tak na priemer do 30 km/h, schudol uz asi 10 kilo, v aprili najazdil takmer 2000 km, ale vcera mi ucast vyriesil vyron clenka na baskete :-/ (obetoval som pre ten blby basket bradlo) boh vie, kolko bic neokusim...
05.05.2013 - 10:00:32
00
co spravil privara? :) som ho mal doteraz za slusneho
05.05.2013 - 10:06:11
00
nestraste s tou Jasnou... kamos co ma 120 kil a nema nejako extra kondicku to zvladol bez problemov... ide sa max 30 km/h , ked prelezieme donovaly mame to vyhrate...
05.05.2013 - 10:08:35
00
ice29: zacal tam robit zo seba k0k0ta,ze preco stojime,lebo jemu sa nechce cakat riaditela pretekov a nejake skupiny,ktore ked nahodili tempo vpredu oni,tak nie kazdy s nimi stihal ist do kopcov 30km/h...zacal frajerikovat a vymienat si argumenty arogantne s organizatorom,ktoremu bolo povedane,ze sa ma cakat.... proste,ked je henta truba slusny,tak amen tma...vsetci ti to mozu potvrdit co to videli..ja som sa len hanbil sam za seba,ze kde som to zavola mojich 2 kamosov,2x uz som mnou nepojdu nikam,ked hentake hovada maju chodit na maratony
kruzit okolo organizatora na bajku a zhovadavat ho a potom si predstupit pred neho "ziapat" mu do tvare :tmi:
FEDERER:po celej trase nie su hupky/brdky ako boli tieto kopaniciarske az po donovaly? neverim....presne tak ako si pisal aj o tomto, toto tempo nebolo vyletne...asi tak....


Naposledy upravil canopus dňa 05.05.2013 - 10:17:12, celkovo upravené 2 krát.

05.05.2013 - 10:12:53
00
nestraste s tou Jasnou... kamos co ma 120 kil a nema nejako extra kondicku to zvladol bez problemov... ide sa max 30 km/h , ked prelezieme donovaly mame to vyhrate...


JA mam 120kg....a vcera pred Vrbovym a na zaver do ciela ako tahali niektori vpredu, to sa mi nezdalo nejake moc v pohode. Dufam ze nieco take na Jasnej nehrozi. Idem sa najest, potrebujem schudnut.
05.05.2013 - 10:13:28
00
johnnySVK: tak tom bude este horsie..toto bol slabucky odvarik
05.05.2013 - 10:16:14
00
privaru nepoznam osobne, len som mal z neho taky dojem :) tak to si teda pani pomylili akciu asi... a on by mal asi najlepsie vediet ze organizator je na takej akcii "panom"... ale tak je to take slovenske :)
05.05.2013 - 10:21:33
00
keyboard_arrow_up