Veľká cena Bradla

04.05.2013
Preteky jednotlivcov
Cestný maratón
Bratislava (Slovensko)

Propozície
SZ
03.05.2013 - 17:30:25
00
Takže tam to bude do ksichtu a do boku a späť to bude do chrbta a do boku.
03.05.2013 - 17:37:12
00
Ide niekto späť smerom cez Stupavu?
03.05.2013 - 19:27:14
00
ou, takze vyliecit sa sa mi od stredajsieho vyjazdu nepodarilo :( takze ostavam doma pod perinou, uzite si!
04.05.2013 - 07:27:04
00
Tak bol som prvy krat a akcia fajn, len tie zastavky nemuseli byt take dlhe a organizacia odjazdu taka chaoticka ;-)
Jeden mensi pad (tusim 3 cyklisti na zemi) na 60. kilometri sa stal tesne pri mne, ja som sa vyhol cyklistovi na zemi, kolega bohuzial nie a letel cez jeho koleso. Nastastie sa nic vazne cyklistom ani bicyklom nestalo (ak nepocitam odreniny a osmicku na kolese). Inak relativne pohodova jazda, par krat sa zrychlilo a potom cakalo na ostatnych.
Jednoznacne najlepie bolo zaverecne "pretekove" stupanie, do ktoreho islo asi 25 cyklistov. Pri prvom vacsom stupani sa vsak ako keby zastalo pritom zostavalo uz len par kilometrov do konca. Uz som to nevydrzal, vyrazil dopredu (tepy mi vyleteli na 185) a neobzeral sa, co sa deje za mnou... Asi sa to postupne potrhalo, kedze do zaverecneho kopceka sme sli len 8 :-) Za mna teda spokojnost, policajny doprovod na zaciatku s prednostou na kazdej krizovatke bol super.
04.05.2013 - 18:12:18
00
Bol som prvy krat, dobra akcia. Trosku bol chaos pri tych stupaniach za Trstinom, kde sa to potrhalo.

Ako to bolo s tym padom? Lebo vpredu sa nieco udialo, ludia zacali brzdit, predomnou niekto prudko zabrzdil, chcel som sa vyhnut, no na oboch stranach boli na mne nalepeny, tak som musel aj ja brzdit.. a toto sa prenieslo zo spice az neviem kam a uz bolo len pocut hrmot a nadavanie.

Trosku ma mrzi, ze na poslednej pauze vo Vrbovom som si po odstartovani uvedomil, ze som si nedal batoh naspat do auta a nechal ho tam pohodeny, tak som sa vratil.. A samozrejme som zistil, ze som ho tam dal :D No skupina uz komplet dovtedy utiekla.

Celkovo hodnotim pozitivne, no treba este doladit par detailov ;)
04.05.2013 - 18:38:01
00
Peto02, tak záverečných 500 metrov som išiel aj ja na tepoch 185 a to ste mi trochu unikli v tom závere, mal som Vás síce nadohľad, ale prišiel som tesne po tom zbytku balíka čo ostal. A aká bola inač cesta autobusom. My sme si to užívali späť na bicykloch. Dokonca na Záhorackej strane Karpát spolupracoval aj vietor a severný nás trochu tlačil na tej juh.
Moja dnešná bilancia je 215 km.
04.05.2013 - 19:48:22
00
No, troska som si aj pospal :-) Chvilu sme hladali dodavku s bicyklami pri Eurovei, ale inak fajn. O rok, ked bude taketo dobre pocasie tak pojdem s vami ;-)
04.05.2013 - 19:57:47
00
p. PRIVARA sa krasne ukazal co to je za *** vsetci pozerali s otvorenou papulou a ja takisto... proste ked niekto ide utocit na organizatorov,som si myslel,ze sa aj pobiju,byt na mojom mieste mu take jednu udrbem,ze mu stena da druhu,klobuk dole pred chalanom v tej cervenej audinke, aj ti soferi zo sanitky krutili neveriacky hlavami, par ludi sa len smutne opytalo ci je to naozaj Privara ... :n: ked tento clovek vedie SCZ,uff, mal by ist prikladom a nie takto sa tam zhovadovat.. proste HOVADO... niekde som aj videl jeho fotky pre novinarov a tlac ako sa foti s okuliarmi,proste :rofl: je to kapacita asi
takisto nevhodna poznamka jedneho ASK INTER typka v Kosariskach,ked zahlasil mlademu chlapcovi co tam hral basketbal ze by si zarobil na jeho kolesa,ked sa basketbalka dotkla jeho uber kvalitnych kolies :tmi: ... sme s kamaratmi len cumeli...rozum nam stal nad jeho egom,ale ten toho narozpraval na druhych dost za cely vylet
tie prestavky boli pekne hnusne dlhe....za mna fajin....a tie nemehla pospolitosti na konci som si uzil HAHAHA
vyjazd hodnotim pozitivne s ucastou fizlov na krizovatkach az na zaverecnu TOMBOLU,ktora nebola :D.. ja ze budu aspon nejake spekacky,klobasky,grilovacka a nisty



edit:// posledne... ked p.Privarovi nieco vadilo na pomalom vylete pre amaterov a sracov,mal ist pretekat Dudince+Krupinu a nie sa tu hnat za niecim...

Peto02: ty si to tam zabomboval riadne :y: parada

matogasparovic: inac sme cestovali vacsinu spolu vedla seba.. potom ste stali s ocinom vedla nas v Kosariskach LEVICKE sprievodne vozidlo,hehe

JOLI: Rastik,bolo tam vela Willierov,ale na tvoj si nepamatam

s tym padom to bol unikat :D a preto v zjazde som bol radsej vzdy vpredu
mne sa najviac lubil DARTAGNAN a velka cest tomu co odbajkoval v rifliach celych 111km :D
04.05.2013 - 21:51:13
00
Canopus: neviem, presne si asi na teba nespomeniem, no kusok za Vrbovym som chvilu isiel a bavil sa s niekym z Levic. A Dartagnan bol skvely :D

To bol naozaj Privara? Ten, co sa tam hadal s chalanom z auta, ze naco tam stojime? No, tak ten to teda pekne reprezentuje... aroganciou srsal.


Naposledy upravil matogasparovic dňa 04.05.2013 - 22:56:51, celkovo upravené 1 krát.

04.05.2013 - 22:52:48
00
matogasparovic: no vidis.to som bol ja
dartagnan a riflak boli kamarati..dokonca to boli dlhe rifle \o/
04.05.2013 - 22:54:25
00
canopus: tak ma tedi tesi.. v Levickom okrese (konkretne Hokovce) mam chatu, v lete tam planujem ist na tyzden dva a nieco pojazdit. mozno sa stretneme niekde na miestnych cestach :)
nebol ten riflak nahodou minuly rok aj na BA - Jasna? lebo znamy tam robil zberne vozidlo a spominal podobneho :D
04.05.2013 - 23:54:05
00
bol to sam velky Privara
05.05.2013 - 06:51:11
00
p. Privara sa vyznamenal to ani netreba komentovat... aj ten pan na pumpe hned po pade bol dobry, ze kto vam dovolil zastavit a co je vas po tych co padli...

canopus ty si ten co ma ten fialovy bike?

Joli ty mas nohy nabombovane ako Sagan :)

Inak ta baba tahala dobre... som si aj hovoril aka hanba , ze ju nikto nevystrieda na spici...

a este dakujem milej rodinke ktora ma zobrala autom do Senca.... :)
05.05.2013 - 07:49:15
00
FEDERER: ja som tahal troska zaciatok po prvu prestavku,ale furt ma ***** ten policajt,kde sa nahlim,tak som sa na to vysral,lebo som siel bez vody,my sme do BA dorazili tak,ze ked sme prisli na namesticko,tak sme poculi DAVAJTE SI POZOR a START,to bolo asi tak cele 5:00 sme vstavali a utekali do BA,cestou pre doprovod na moje auto
pre kopcami to rozbombovali pani pretekari ... nie,to som nebol ja,to bol ten, co padol,ja som mal taky PearlIzumi dresik,co sa furt rehotal s kamaratmi, potom sa furt ku nam niekto pridal na prestavkach,lebo videli,ze aspon niekto sa bavi

ten p. mal pravdu ohladne zjazdu,v 50-60ke robit klucky apod hovadiny :lol: ,tusim to bol Meleg riaditel Bradla
05.05.2013 - 08:07:48
00
keyboard_arrow_up