normálka, nič čudné, ja tiež jazdím našu javorinu, ktorá má v priemere 7% na 160 tepov
prvý údaj je priemerka druhý je maximálka, sila je len vypočítaná na strave. a to som len hobík.
Speed 18.6km/h 44.3km/h
Cadence 84 103
Heart Rate 164 bpm 171 bpm
Est Power 311W —
14.07.2015 - 22:55:28
00
Na margo Frooma: zdroj FB Časopis Cykloservis
Christopher Froome je bezesporu do kopce zatraceně rychlý, což před chvílí předvedl, ale estetický zážitek z jeho podivného stylu, kdy to vypadá, že na tom kole sám sebe svými končetinami umlátí, je extrémně odpudivý. Všimli jste si, že šampioni jakéhokoliv sportu jsou zpravidla elegantní? Froome toto absolutně popírá. Nad jeho stylem musí obracet oči v sloup kdejaký trenér cyklistických dorostenců. Cyklistika je nejen těžký sport, ale i velmi elegantní. Cyklista musí mít skvělý posed, pěkné oblečení a krásné kolo. A když má ještě k tomu výkonnost, pak teprve to je zážitek. O co lépe se dívá na Contadora, Nibaliho a další, byť jsou momentálně pomalejší. A to lidi baví.
14.07.2015 - 22:55:59
09
Mne pripadal jako tý ortodoxný ktorý stoja pri mure a kolíšu sa tak aj on sa pohybuje zo strany na stranu. On je proste v tranze. :)
14.07.2015 - 23:20:24
01
Pri jazde sa mu hlava kyve jako psovi za zadnym sklom v aute :-)
14.07.2015 - 23:26:21
01
Citim tu istu zaujatost :D
15.07.2015 - 00:10:02
01
Skôr sklamanie z dnešnej etapy. Ja to Froomovi prajem, ale dnes ho bolo "príliš" ...
15.07.2015 - 00:17:50
00
veru, je skoda ze to hned tak skoro v Sky rozbalili, a zajtra alebo pozajtra mozme ocakavat to iste :/
o tom jeho posede som niekde cital (bud tu, alebo na bikefore) ze to ma nastavene na najlepsie mozne dychanie, aj to jeho oblukovite drzanie riaditok.
---

Looking Froome in action on the Mont Ventoux during the TdF 2013, one can't help but notice that the English cyclist rhythmically lowers his head, with a frequency that tends to increase along with the pace of the riding: every 5-7 seconds when the effort is moderate, every 2-4 seconds when he attacks, as he did 5-6 km from the finish line on the French mountain.

Some observers have attributed these movements of the head to the obsessive need of "robo-athlete" to check watts and heart rate from the SRM mounted on the handlebar.

I disagree: any lowering of the head by Froome corresponds to a forced expiration, implemented with a special technique.

Bowing the head facilitates the elevation of the diaphragm, further encouraging the complete emptying of the lungs: the anterior myofascial tension (from the jaw to the symphysis pubis), proper of the position in hyperextension of the head of the rider looking forward, is in fact reduced, thus facilitating the full expiration.
15.07.2015 - 01:01:31
01
ja som zase cital, ze Froom ma problem s krcnou chrbticou a preto nedokaze ist stale so zdvihnutou hlavou a pozerat pred seba... tym ze sa pozre obcas na predstavec len ulavuje tej krcnej chrbtici...
ale mam to tiez len z internetu... a na internete je toho popisaneho az az... takze teraz si vyberte... :)
15.07.2015 - 06:41:39
01
O Froomovi do roku 2010 nevedel svet. Žiadne vysleky. O rok už na Vuelte atakoval červený dres... Do 25 rokov nebol nič. Ako sa môže niekto takto zlepšiť? To je rarita.
15.07.2015 - 07:19:33
00
papa gumenych krokodilov :)
15.07.2015 - 07:32:03
00
A možno sa časom dočkáme novej doby... Tak jak majú vo Venezuele plastovú silikonovu súťaž Miss tak majú aj natural Miss... No a tu bude o pár farebných dresov navyše... Jedny budú natural a druhé sypaci :-D
15.07.2015 - 07:33:20
02
pozerám, že Peťkovi je asi moc teplo v tej otrasnej Evade prilbe :)

i.sme.sk
15.07.2015 - 08:41:21
01
inak tento koment od GT ma celkom pobavil... :D kam ta cyklistika speje :D

One of the riders responsible was Geraint Thomas. The Welshman finished sixth on the stage and now sits fifth overall as a result. Thomas himself believes he could have achieved an even better result had he not been marking Tejay van Garderen (BMC).

“I kind of did my turn, got with [Alejandro] Valverde … and then we got back up to Tejay,” Thomas said. “Obviously I’m not going to ride with Tejay, to limit his losses, [so] I was stuck behind him for sort of 5km.

“It was kind of frustrating – I kind of wanted to go but I just sat there and recovered and then when Valverde went at the end I just followed him. To be riding like that on a climb following Valverde and dropping Tejay was a great day.”
15.07.2015 - 08:45:30
01
http://uk.businessinsider.com/lance-armstrong-tweet-chris-froome-2015-7?r=US
15.07.2015 - 09:39:53
00
Ja by som z toho nerobila žiadne unáhlené závery. Jeden deň majú jazdci nohy a na druhý nemusia dobre zregenerovať a je to zrazu otočené. V minulosti takých prípadov bolo. Tour je ešte dosť dlhá a jedná sa hlavne o pravidelnosť a nie jednorázový výbuch energie. Chrisovi to však prajem a držím palce aby vydržal až do konca.
15.07.2015 - 10:30:11
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up