Nechcem byt zly kedze nepoznam presne okolnosti, ale zatial to z tych informacii vyzera tak, ze Tondo je horucim favoritom na Darwinovu cenu...
24.05.2011 - 21:06:20
00
Nechcem byt zly kedze nepoznam presne okolnosti, ale zatial to z tych informacii vyzera tak, ze Tondo je horucim favoritom na Darwinovu cenu...


Ani ja nechcem byt zla a tento styl vyjadrovania az tak nemusim, ale prve co ma napadlo bolo, ze Jezus, tak toto si zabil :tmi: Aj ked to nie je vtipne a nie je na mieste robit si srandu :(
24.05.2011 - 21:57:03
00
Pekne zhrnutie Tour de California a rozhovor s byvalym Saganovym trenerom o jeho dalsom smerovani.

http://www.cycling-info.sk/index.php/aktualna-sezona/world-tour-2011/240
24.05.2011 - 22:28:15
00
Aj ked to nie je vtipne a nie je na mieste robit si srandu :(

Preto si ju zatial ani nerobim. Ale ak vysetrovanie nahodou potvrdi, ze zomrel kvoli vlastnej hluposti...
24.05.2011 - 23:41:24
00
je zaujimave co tam robil ten spolujazdec asi pridaval plyn a tocil volant na tonda :fubar: cele je to podobne ako ten nas kanibal , totalne dezinformacie .... :drunk:
25.05.2011 - 22:47:00
00
Podla TV JOJ Tondo pred svojou smrtou dopomohol do vazenia siedmim ludom obchodujucim s dopingom, takze to s tymi dverami nemusela byt az taka nahoda, akoby sa mohlo zdat. :!: :doh: :whew:

http://www.joj.sk/relacia-sport/sport-archiv/2011-05-23-sport.html
Spominana sprava odznieva od 4:16, ale cyklisticke okienko zacalo uz o 2:53. ;)
25.05.2011 - 23:35:17
00
Podla TV JOJ Tondo...


:rofl: :rofl: :rofl: to je uplne najdôveryhodnejší zdroj informácii, už lepší je len nový čas
25.05.2011 - 23:49:15
00
out


Naposledy upravil tonito dňa 26.05.2011 - 11:06:16, celkovo upravené 1 krát.

26.05.2011 - 10:12:40
00
tonito, trochu rozhladu by Ti nezaskodilo - mozno by si potom nevypisoval take hluposti. Nesledujem ten pripad, ale ked je niekto nevinny, tak asi nebude strielat po policajtoch a asi nebude mat v PC GPS suradnice kde zakopal tela dievcat atd. atd., ze? A okrem toho, uz sme fakt OT, takze na taketo sprostosti si zalozte extra temu. Tato je o cestnej cyklistike...
26.05.2011 - 10:57:28
00
Vidim ze Ty si rozhladeny za vsetkych.....Ano je to cestna cyklistika to som len tak na margo.Policia nech vsetkych rovno striela ze ?O tom som pisal!!!
Nebudem dalej reagovat nema to cenu.Ty nebudes policajt ze?Ale v jednom mas pravdu ze tu je tema o niecom inom.
Nech mi prepaci koho sa to dotklo......
26.05.2011 - 11:04:30
00
Fakt som zvedavý na ďalší vývoj:

http://www.cyclingnews.com/news/ricco-to-sign-for-meridian-kamen
01.06.2011 - 13:07:19
00
Ako je mozne, ze este nedostal dozivotny zakaz? Ja byt sudca, tak mu ho dam okamzite. Ked uz nie kvoli chraneniu cyklistiky pred dalsimi skandalmi, tak aspon pre jeho vlastne dobro - on to raz fakt prezenie a skape...
01.06.2011 - 13:58:46
00
Na základe čoho by si mu dal doživotný trest? Na základe toho, že bol raz prichytený? Málo... Na základe toho, že tento rok mal vážne zdravotné problémy, pravdepodobne zo samočarovania s krvou? Následne mu v šťankách, ani v krvi asi nedovolené manipulácie nezistili. Bohužiaľ, ale je to tak. Na Slovensku ťa možno v pohode odsúdia na základe pravdepodobnosti, v Taliansku asi nie...

Okrem toho, taliansky sudca by ho posadil za mreže za doping - tam je používanie a rozširovanie dopingových látok trestným činom. Ale nemôže mu zakázať činnosť športovca. To mu môže len národný zväz a ten mu môže dať doživotný dištanc len na základe spoľahlivých informácií z akreditovaného antidopingového laboratória. To, že nejaký lekár na záchranke vyhlási, že skolaboval z toho, že si amatérsky dával autotransfúzie, nie je informácia z labáku. Opäť bohužiaľ, ale je to tak.

Ale môžeš spokojne spávať - ak začne jazdiť, tak dopingový komisári si v jeho prípravnom období budú u neho podávať kľučky, bude čúrať do flaštičky po každých pretekoch. Ak niečo zoberie, tak je vysoká pravdepodobnosť, že ho aj chytia. Ja predpokladám, že nasype, má to asi v povahe ísť ľahšou cestou. A keď komisári pri odbere dodržia všetky stanovené pravidlá, rovnako labák preukázateľne dodrží metodiku, tak mu už ani svätená voda nepomôže.
01.06.2011 - 20:56:01
00
Peťo akurát 2. flek v UsA...

http://www.cyclingnews.com/races/27th-td-bank-international-cycling-championship-1-hc/results
05.06.2011 - 21:21:56
00
Bezprostredne po cieli sa Peter Sagan ozval pre svoju stránku www.saganpeter.com a opísal svoje pocity. ,,Zaujímavé preteky. Najskôr sme išli tri menšie okruhy, potom desať veľkých asi dvadsaťkilometrových a na záver zasa tri menšie, ba nechýbala ani ako vlani jedna veľká stena... Nás bolo šesť jazdcov, avšak Edward King si nešťastne zlomil kľúčnu kosť, takže sme zostali len piati... Môj brat Juraj odviedol kus skvelej práce, ťahal a likvidoval úniky. Najmä v závere, kde ušla šesťčlenná skupina, sa prekonával, pohltili sme ich a potom prišli moje chvíle. Pomáhali mi výdatne aj kolegovia Agnoli a Ponzi, išlo sa vyslovene na mňa a potom prišla moja parketa: záverečný špurt. Škoda, že som nedokázal Rasmussena prešprintovať a skončil som druhý ako vlani, ale aj tak mám zo striebornej pozície nesmiernu radosť," skonštatoval 21-ročný Žilinčan Peter Sagan, ktorý sa v pondelok presúva s tímom Liquigas-Cannondale späť do Talianska. ,,Mňa čakajú preteky Okolo Švajčiarska a brat Juraj ide do Slovinska," dodal Peter Sagan, ktorý využil týždňový pobyt v zámorí aj na výlet do New Yorku.
06.06.2011 - 07:05:28
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up