Hosť napísal:
karas z prodefektu :) ja som dal prednosť tréningu pred dopozeraním etapy a keď som zjazdoval javorinu tak som mal silný pocit že froome sa dnes vyrúbal a skutočne to tak bolo... našťastie nič vážne..

Mali pozvat teba. Na najblizsich pretekoch mu to možes povedat do oči.
23.07.2016 - 00:04:05
02
Ledavi
ty máš toho fuentéza nejako moc rád či čo? nepoznám človeka čo by ho spomínal v dobrom....
23.07.2016 - 00:48:01
00
Ak ste si niekedy vsimli, ze casove rozostupy ukazuje na TdF uz viac rokov po sebe ta ista baba na zltej motorke LCL, tak ide o Claire Pedrono, byvalu juniorsku reprezentatku Francuzska.

http://cyclingtips.com/2016/07/time-gap-claire-a-summer-dream-job/

images.cyclingtips.com
23.07.2016 - 02:24:27
00
slavomirk napísal:
Mali pozvat teba. Na najblizsich pretekoch mu to možes povedat do oči.


LOL, čo mu mám akože povedať? :D že si z nich všetci v balíku robia srandu že prodefekt? to hádam vie každý...mňa to tiež naučili hneď na prvom preteku na ktorý som sa postavil.. Ja proti nemu nič nemám, ani som výnimočne s ním nemal žiadny konflikt, len som si tu zavtipkoval, netreba byť taký suchár, cyklistika je aj o zábave...
23.07.2016 - 06:56:25
03
Preco si robia srandu z nich hm?
23.07.2016 - 07:04:55
00
Lebo vysledky ich zverencov nic moc...napriklad zacali chodit k nam na dedinsky pretek Medvedi okruh aby aspon niekde boli na bedni. Alebo idu na kratku trat XC maratonu ktora je pre hobby jazdcov, deti a invalidov aby zobrali ceny. A minuly rok nadaval jeden z nich ked u nas na Medvedom nevyhral nic v tombole. A vela podobnych skusenosti ma aj kopec inych chalanov.
23.07.2016 - 07:46:14
03
:lol: :lol: ze prodefekt stax nie si u nich nahodou aj ty? ale musim sa Jura zastat,vsetko co hovori z hladiska trenovania a vedy ma hlavu a patu,vsak doktorat hovori za vsetko :y:
Ledavi a preco si nespajas svoje topicy?mam ta to naucit?vsimol som si,ze to tu robi par individui lto ty takisto ;)
23.07.2016 - 07:58:33
00
canopus napísal:
ty woe: to este niekto pozera na dnesnych FHD,UHD TV krcance typu SD? :tmi:

To by som musel predplatiť HD športový balíček a to sa mi neoplatí...
23.07.2016 - 08:44:55
00
Canopus nauč ma to. Neviem to važne. Ty tak rad poucujes ,to som si zas vsimol ja. A co sa tyka proefektu ,kazdy nech si tu robi co chce. Trenuje ako a koho chce. Ale ze by som kritizoval niekoho kto ma vysledky a vyzna sa v tom co robi by som si bez mojich vysledkov netrufol. Poznate niekoho na SVK kto ma podobne vysledky? Tu sa prejavuje typicka slovenska natura kritizovat kazdeho a poucat. Uz len vedla v česku si konkurencne treningove firmy praju uspech.Nik nekritizuje. Pretoze vedia ,ze uspech pritahuje,kritika skodi. Napriklad ked bude v triede ucitel ktory bude mat 3 jednotkarov a 10 trojkarov a stvorkarov tak automaticky bude zly ucitel? Teba sa zamysliet nad tym co tu pisete. Hack3r kazdy nadava ked nevyhra v tombole. Kazdy kritizuje Hartla ,že si chodi vyhravat k nam.No a? Kto chce a moze nech ide kazdy den na 3h na bike ako on.Vziat si knihy a ucit sa o trenovani a potom spliechat . p.s. Este raz mne je kazdy ukradnuty,ale su tu ludia co uz maju dost rokov na to aby sa to podobalo diskusii pubertakov.
23.07.2016 - 08:51:33
09
Ledavi Vieš ako sa hovorí - Slovák Slovákovi závidí aj rakovinu.
23.07.2016 - 09:53:36
01
Nepochopím, prečo si ľudia myslia, že kritika = závisť :tmi:
Zvrátené uvažovanie priam typické pre Slovákov.
Hlavná vec, že každý je každému ukradnutý. Ozaj komédia čítať vaše diskusie :D
23.07.2016 - 10:31:52
05
Je rozdiel medzi konštruktívnou a deštruktívnou kritikou...
23.07.2016 - 10:45:16
02
dnes si teda uziju peklo
http://sport.pravda.sk/cyklistika/clanok/399892-heslo-etapy-prezit-zaver-tour-v-alpach-ponukne-trapenie-aj-ohnostroj/
23.07.2016 - 10:46:58
00
TakeUrPills napísal:
Je rozdiel medzi konštruktívnou a deštruktívnou kritikou...

Filozofovanie ti ide :) Ľudia štepení proti humoru vidia iba kritiku a dokážu z komára urobiť somára.
Bikejoring napísal iba vtipnú poznámku na margo Proefektu a hned do neho pár ľudí ako sršne.
Vyspelosť a nadhľad (asi) dospelých ľudí na pohľadanie :lol:
Ale ešte raz - mne je jasné, že každý je každému ukradnutý :rofl: You made my day ;)
23.07.2016 - 11:06:51
05
Ach jaj ceruzka . Ty budeš asi žena. Chytáš za slovíčka . Inými slovami nech si každý robí co chce. A to je tam spomenuté . Ale ty si si účelovo vybrala ine a rozvíjaš to. A pointa uniká . Ale som rad ze som ti urobil deň. To je vzácnosť lebo je to zadarmo .
23.07.2016 - 11:18:38
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up