porovnávať ženskú kategóriu na slovensku s top elitou sveta u mužov je teda riadna blbosť...

pri ženách stačí ak baba čo to jazdí, a nieje problém vyhrať. kedže ich nepreteká vela...(teraz nič proti karin) to len tak všeobecne že proste ženám sa často stačí zúčastniť a sú na bedni ak dôjdu do ciela...

viď nina janušíková..hovno jazdí ale je juniorská majsterka slovenska lebo tá "velká" konkurencia jazdí ešte vačšie hovno....
05.08.2016 - 13:55:08
01
ach boze zase :x
mne islo cisto len o tu lahkost trate - ked je trat taka lahka a rychla ako ten stupavsky (predpokladam 42 km), tak tam staci mat kondiciu ziskanu z cestaku a nic viac netreba. Karin som uviedol len ako priklad.
05.08.2016 - 14:02:38
00
A potom nech si to vymeia, Kuľhavý nech ide nejaku 250km etapu a uvidime haha
05.08.2016 - 15:01:50
00
nechcem vytvart nejaky flame teraz.. ale Jardo bol majstrom sveta na ceste? :)
zrejme islo len on nejaky "mensi pretek" (Vysocina Tour) tak zobral na seba to, co bolo zrovna oprate :)
scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net
05.08.2016 - 15:05:57
00
Inak preco Peťo nema sancu, nemá taku techniku alebo nemá výkonnosť?
05.08.2016 - 15:08:57
00
Hosť napísal:
pri ženách stačí ak baba čo to jazdí, a nieje problém vyhrať. kedže ich nepreteká vela...(teraz nič proti karin) to len tak všeobecne že proste ženám sa často stačí zúčastniť a sú na bedni ak dôjdu do ciela....

už si niekedy porazil niektorú z Juhásových, Števkovú, Škandíkovú, Glajzovú alebo Rabatinovú?
05.08.2016 - 16:06:07
07
jop juhásky hej :) na ceste konkrétne na časovke... a nechce sa mi hladať v starých výsledkoch z tuším jurského maratónu jeden ročník tiež ak sa nemýlim :)

kika zase sa chytáš nesprávnej časti môjho príspevku..ja nikde netvrdím že my nemáme dobré ženy....máme..ale kolko ich spolu na týchto maratónoch ide v jednej kategórii na totožnej trati? nedá sa porovnávať slovenské maratóny ženských kategórií s olympiádov mužov.. tam je 50 či kolko borcov temer totožnej výkonnostnej úrovne...zatial čo medzio ženami na SK maratónoch je pár báb čo jazdia a v podstate čo maratón to bedňa...tým chcem povedať že z pohladu konkurencie na štarte sú tieto dve veci neporovnatelné...
05.08.2016 - 16:23:58
01
veď na maratónoch je vždy uvedené aj absolútne celkové poradie bez rozdelenia na kategórie.. tam sa dá vidieť kde je kto na tom ako..
05.08.2016 - 16:37:38
00
misopetrovic Hm, časovka. Výbušná sila na krátku vzdialenosť. To ani nemusíš moc trénovať. Čo tak na dlhšie vzdialenosti? Z tvojho príspevku som skôr mala pocit, že chceš povedať, že baby sa ani nemusia snažiť a sú stále na bedni. Iba sa postavia na štart a stačí keď dokončia.
Z olympiádou som to vôbec nechcela porovnávať a ani som to necitovala pretože na tejto úrovni je aj ženská cyklistika neuveriteľne na vyššej úrovni ako si myslíš. Mám možnosť porovnávať keď sa na pretekoch stretnem z nejakou českou repre. A stačí keď je to juniorka, alebo dokonca "iba" top kadetka. Tak sa absolútne nechytám. Aj technicky sú na tom naozaj na úrovni. A oni keď prídu na sveťák tak oslavujú umiestnenie do 20.
05.08.2016 - 17:24:12
00
Kristina napísal:
misopetrovic Hm, časovka. Výbušná sila na krátku vzdialenosť. To ani nemusíš moc trénovať. Čo tak na dlhšie vzdialenosti? Z tvojho príspevku som skôr mala pocit, že chceš povedať, že baby sa ani nemusia snažiť a sú stále na bedni. Iba sa postavia na štart a stačí keď dokončia.
Z olympiádou som to vôbec nechcela porovnávať a ani som to necitovala pretože na tejto úrovni je aj ženská cyklistika neuveriteľne na vyššej úrovni ako si myslíš. Mám možnosť porovnávať keď sa na pretekoch stretnem z nejakou českou repre. A stačí keď je to juniorka, alebo dokonca "iba" top kadetka. Tak sa absolútne nechytám. Aj technicky sú na tom naozaj na úrovni. A oni keď prídu na sveťák tak oslavujú umiestnenie do 20.


veď práve aj ja som sa mojím príspevkom snažil povedať že sa to nedá porovnávať s olympiádou(pretože niekto hore vyššie napísal že keď karin mohla vyhrať kategóriu prečo by sagan nemohol vyhrať olympiádu.. no preto že sa to porovnávať nedá to bola podstata :)
05.08.2016 - 17:32:50
00
iron.hide napísal:


chcel by som vediet ake watty tam robili
05.08.2016 - 20:06:20
00
FEDERER napísal:
Inak preco Peťo nema sancu, nemá taku techniku alebo nemá výkonnosť?


Nema sance sa predrat dopredu. Na zaciatku trate je siroka trat s lahkym terenom. Ale to je asi tak vsetko. Ostatok su dvojsingle a prekazky. Tam proti namakanym XC borcom vela vody nenamuti. Keby startoval zo zaciatku, mozno by udrzal vedenie. Mozno.

Btw. Kolko kol sa pojde?
05.08.2016 - 21:44:13
00
kimlo napísal:
nechcem vytvart nejaky flame teraz.. ale Jardo bol majstrom sveta na ceste? :)
zrejme islo len on nejaky "mensi pretek" (Vysocina Tour) tak zobral na seba to, co bolo zrovna oprate :)

Porušenie článku 1.3.064 pravidiel UCI - bývalý majster sveta (nie aktuálny) môže nosiť dúhové lemovanie na rukávoch a golieri len v disciplíne a v kategórii, v ktorej bol majster sveta. Za porušenie môže byť pokuta 2až 10 tis. švajčiarskych frankov. Českí rozhodcovia si to buď nevšimli, tolerovali, alebo o tom ani nevedia...
05.08.2016 - 21:56:19
00
JoKo a čo ak dané preteky nespadajú pod UCI? potom môže mať na sebe hocičo nie?
05.08.2016 - 22:00:25
00
Najskôr asi tak. Veď si zober koľko majstrov sveta jazdi na našich pretekoch okolo stodoly a kôpky kompostu.
Ale možno pretekári s licenciou musia dodržiavať tieto stanovy UCI aj na hobby pretekoch.
05.08.2016 - 22:30:56
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up