Benčík to okomentoval skvele :) Veľmi sa mi páči prejav Toma Boonena voči Petrovi. Aj minulý rok v Amerike.
16.10.2016 - 20:27:00
07
Tom je inak Top! chcel skoncit lebo je stary a skonci na Roubaix druhy a na majstrovstvach treti :)
16.10.2016 - 20:33:32
018
Mišo Kolář išiel dnes super, samozrejme aj Juro. Dúfam, že aj on budúcu sezónu bude líder na nejakých pretekoch, hlavne nech zdravie drží. Zoberme si, že je dobrou alternatívou pre Petra, keďže je rovnako skvelý špurtér...
16.10.2016 - 20:40:13
03
ceruzka napísal:
Veľmi sa mi páči prejav Toma Boonena voči Petrovi. Aj minulý rok v Amerike.


Presne na toto som si tiež hneď spomenul, veľmi sympatické gesto od neho, navyše je to úprimná gratulácia :) Včera mal narodeniny a dnes si dal ako darček tretie miesto, aj keď osobne by som mu doprial aj to druhé.
16.10.2016 - 20:43:45
01
už vidím Miša Kolářa ako MSR 2017, či? :)
16.10.2016 - 21:07:04
04
Inak Nóri si pekne zašpurtovali proti sebe pred cieľom do seba aj ľahšie ťukli :D museli mať skvelú náladu pri večeri
16.10.2016 - 21:15:55
00
ceruzka napísal:
Benčík to okomentoval skvele :) Veľmi sa mi páči prejav Toma Boonena voči Petrovi. Aj minulý rok v Amerike.

Tak krasne je vidiet ,kto je aka osobnost a aky je vo vnutri clovek. Preto je Peter tak oblubeny, Jeden zaujimavy moment so si vsimol.Ked Sagan vyhral Cav mu podaval pravu ruku a Peter mu podal tiez pravu,aj ked to bolo menej pohodlne.Stacilo podat aj lavu,Ale aj taky maly detail ukazuje ,že skutočny šampion sa prirodzene zachova na urovni v kazdej situacii. S Tomom su kamarati aj on je podobny človek taky dobračisko. Cavendisha nema nik rad. Pre mna je to debil.(padron za vyraz) a na OH mi to len potvrdil.
16.10.2016 - 21:48:13
09
Cavendish je mozno pre niekoho debil za to ako sa sprava, ale na bicykli je to zijuca legenda.. ci sa to niekomu paci alebo nie...
mna potesilo dnes, ked som videl ze konci Hollo Kitty.. teda Hello Kittel.. a to nezvyknem byt skodoradostny, ale jemu som ten duhovy dres prial najmenej... :D
16.10.2016 - 22:00:16
03
KImlo prepač ,ale kto povazuje Cavendisha za legendu?? Legenda je Mercx,Cancellara,Pantani.Indurain, A raz bude aj Sagan. Cav je uspesny,ale take vitazstva si moze nechat,ked ho 200mpred pasku dopravia a vystrelia ako strelu z praku. Prave pre svoje spravanie upadne do zabudnutia. Jeho vazne nema nik rad v pelotone.
16.10.2016 - 22:24:42
019
no comment...
16.10.2016 - 22:40:51
01
tiez no comment :/ netusi o com rozprava.

ennio - to je ale nahodicka, tiez som bol dnes s kamosom v Dobrej vode, a tiez som sa to dozvedel v restike pri pizzi :)
dnes bolo vonku tak skvelo, ze bola skoda cucat pred bednou.
16.10.2016 - 22:56:07
00
sranda, my sme na tom namesti mali odparkovane auto, cerveny ford fiesta a prisli sme k nemu asi o 15:45.
16.10.2016 - 23:02:38
00
slavomirk napísal:
KImlo prepač ,ale kto povazuje Cavendisha za legendu?? Legenda je Mercx,Cancellara,Pantani.Indurain, A raz bude aj Sagan. Cav je uspesny,ale take vitazstva si moze nechat,ked ho 200mpred pasku dopravia a vystrelia ako strelu z praku. Prave pre svoje spravanie upadne do zabudnutia. Jeho vazne nema nik rad v pelotone.

Súhlas s týmto aj s predchádzajúcim komentom :)
Žiadne prepáč. Za svoj názor sa neospravedlňuje práve preto, že je tvoj. Nikdy!
16.10.2016 - 23:23:04
00
kimlo napísal:
Cavendish je mozno pre niekoho debil za to ako sa sprava, ale na bicykli je to zijuca legenda.. ci sa to niekomu paci alebo nie...
mna potesilo dnes, ked som videl ze konci Hollo Kitty.. teda Hello Kittel.. a to nezvyknem byt skodoradostny, ale jemu som ten duhovy dres prial najmenej... :D

Nerozumiem tomu,prečo ti vadí prakticky ,,bezúhonný" Kittel,ale zákerného hajzla ktorý jazdí tak bezohľadne,že súperi končia v nemocnici, považuješ za ,,žijúcu legendu".Toto je najväčší zmrd,akého kedy cyklistika vyprodukovala,pretože celú karéru jazdí arogantne a to čo spravil na OH,to už presahuje všekty medze,väčšiu špinu zákernú som v akomkoľvek športe nevidel.Ja som naopak titul neprial jedine jemu a ešte Van Avermeatovi,pretože ten si už svoje ,,šťastíčko" vyčerpal na OH.
16.10.2016 - 23:25:03
04
Ako sa to tu rozbehlo na tému Cavendisha zrazu, pritom dnes by sa mal spomínať hlavne iný cyklista :)

Peťo úplne super, dúfal som len v kútiku duše, že mu to dnes vyjde aj s čistokrvnými šprintérmi a ono hej! Mišo Kolář mal vyhať ME a dresy by si chapci z Tinkoffu (Bory) pekne podelili na ďalší rok v pelotóne.

Na tému súperov, Cavendishovi som už dal šancu, že možno niektoré veci boli skutočne náhodné, ale na tak veľa náhod už neverím ani ja. Osobne si myslím, že je to vecou nejakého pudového správania, skôr podvedome. To ho ale neospravedlňuje. Nemám toho človeka rád, nebezpečný a arogantný.

Tom Boonen je pravý opak, už na pohľad dobrák od srdca. Tak úprimnú gratuláciu okamžite po finiši som už dlho nevidel. Ak vôbec niekedy... Ale to sa tu už s ďalšími komentármi opakujem.

Na tému kto je legenda a kto nie, to je ťažko odpovedať. Ja by som to skôr hodnotil trošku ináč. Ja sa dosť zameriavam na to, ako športovec pôsobí ako vzor pre mládež. No to bude asi tým, že sám s mládežou pracujem :) Však to je vlastne naša budúcnosť a tí, ktorí sa o nás budú v pokročilejšom veku starať... alebo nestarať... V tomto teda ja vidím takú kvázi "legendu", keď samotný športovec nie je len veľmi dobrý vo svojich výkonoch, ale v prvom rade v správaní sa, či už v športe, alebo na verejnosti. V prvom rade to proste musí byť človek v tom správnom slova zmysle - čiže inteligentná bytosť. Lebo mnohí sa správajú skôr ako zvieratá - len pudovo. Na Slovensku robia v tomto smere najlepšiu osvetu Peťo a Matej Toth, prípadne z kolektívnych športov mi rezonuje dosť Miro Šatan. Z môjho športu Tóno Gavel, ak niekomu také meno čosi hovorí. Opak? Zo slovenských napr. Weiss, Stoch a z tej "okopávanej" by sa ich dalo nájsť ešte dosť. Aby som im ale nekrivdil, až na dôležitosť imidžu vo futbale, odmysliac si ho, tak Marek Hamšík by bol super vzor. No keď vidím tie decká vystrihané tak kadejako, nie je až taký problém zistiť, keby sa postavili vedľa seba mládežníci z rôznych športov, ktorí z nich sa venujú futbalu...

Tým sa vrátim k cyklistike. V princípe je to jeden z najskromnejších "veľkých" športov, či po finančnej, ale aj po tej ľudskej stránke. Zakotvím už ale len pri Saganovi, lebo to by som sa tu rozpisoval donekonečna. Pre mňa je veľkým človekom vôbec nie pre jeho výsledky (týmto ich nijako nespochybňujem, však bez nich by asi len ťažko mohol byť vzorom toľkým masám), ale hlavne preto, že je stále tým jednoduchým človekom so sedliackym rozumom (v dobrom ak to niekto nepochopil). Úprimný, bez stresu, veselý pri rozhovoroch, priamy... takto by som mohol pokračovať. Ďalej ale dám už len to najdoležitejšie - užívajúci si život. Na to už mnoho ľudí zabudlo, pritom tento človek to krásne ukazuje. Ak si niekto povie, však on sa len vozí na bicykli, aké má starosti? Vážne? To neustále cestovanie, neustále trénovanie, nech je akékoľvek počasie, neustály záujem médii, fanúšikov, každú chvíľu pretek, dopingové kontroly... Vážne je to taký jednoduchý život? Vlastne je... On ho tak vníma. Ale práve tí čo mu to závidia by tak sami nedokázali žiť. Tí ktorí mu to nezávidia nemajú väčšinou prečo... žijú šťastný život ten svoj :)

Viem, že to skončilo dosť morálne, ale pri pohľade na mnoho príspevkov tu na fóre a dokazovanie si svojho ega mnohých ľudí mi to prišlo práve vhod to takto ukončiť. Preto som rád, že sú aspoň takéto vzory. Snáď si tie decká od neho vezmú aj to správanie voči druhým. Žiadne osočovanie sa, presadzovanie svojej pravdy za každú cenu, vyvyšovanie sa... pritom práve Peťo si toto všetko teoreticky môže dovoliť. Ale prakticky by si to nemal nikto z nás. Je to síce ideálny názor, ale verím v trošku lepší svet ako je. Pritom stačí tak málo...
17.10.2016 - 00:37:17
041

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up