odkladajú sa,ale premlčacia doba je kratšia takže to nemusí reálne nič meniť.
10.07.2013 - 20:07:41
00
nemozu ale trestat spatne,nie?ak dnes nieco zakazu,a vcera som to mal tak som cisty,ci?
10.07.2013 - 20:13:17
00
tá doba je tuším 5 rokov dozadu.
10.07.2013 - 20:20:10
00
Pindate tu na "junacika z Argosu", ale pritom je bezne takto opustat spicu po rozbehnuti kolegu.
Špicu áno, ale tesne pred konfliktom bolo poradie Greipel, Kittel (Argos), Veelers (Argos), Cavendish, Sagan... Takže nechápem, ako Veeler rozbiehal kolegu Kittela - tlačil ho zo zadu? Lebo odstupoval jednoznačne z tretej figúry a bol za kolegom z teamu...

Tá hláška ašpiruje na hlod roka...
10.07.2013 - 20:28:49
00
Cavendish nakoniec poziada rozhodcov, aby mu dali trest, lebo teraz ho budu cely zvysok tour nicit divaci.. :)
10.07.2013 - 20:32:21
00
JoKo preco mas v niku obrazok Cery. :?:
Divaci dnes pekne bucali na Cava.
10.07.2013 - 20:33:47
00
Ďalší ašpirant na hlod roka
ALE, prečo sa V (asi) obzeral .... ??
hľadal, kontroloval svojho spolujazdca,(ktorého ťahal) a ktorý ho v tom momente už pomaly mínal z opačnej (ľavej)strany, ako sa on obzeral ...
Veelers bol zavesený za zadným kolesom Kittela (svojho spolujazdca) a v momente keď zvesil nohy, tak Kittel nastúpil. Tým však nechcem napísať a ani netvrdím, že to urobil úmyselne, aby odblokoval šprintérov za sebou a pomohol Kittelovi. Možno mu jednoducho len došlo, alebo mu strelila reťaz na pastorku a zľakol sa.
10.07.2013 - 20:37:21
00
Pozeral si rovnaký záznam a z tohto roku? Lebo Sagan sa pádu vyhýbal práve vpravo a nie vľavo, kde bola kopa ďalších jazdcov. Vyjadrujem sa k stranám v smere jazdy cyklistov, nie k stranám ako ich oproti sníma kamera.


"Pozeral si rovnaký záznam a z tohto roku?" Potrebuješ robiť zo mňa a zo seba debila? V 4 a 5 sekunde tohto záznamu je to vidno komu visel na kolese. Vyhýbací manéver vpravo a prudko vľavo za Cavendishom. http://www.youtube.com/watch?v=6blVywHltIw
10.07.2013 - 20:40:22
00
JoKo preco mas v niku obrazok Cery. :?:
Jazdím na Ceru... Ricco a ďalší ju draho kupovali u doktorov, ja som ju objavil za lacný peniaz v potravinách.
10.07.2013 - 20:46:56
00
Cera dava power boost.
10.07.2013 - 20:54:26
00
http://www.ta3.com/clanok/1023124/cavendisha-oblial-neprajnik-mocom.html

Až mi ho je luto.Trochu
10.07.2013 - 20:59:51
00
ja som to videl tiez asi ako vacsina. Bud bol cav slepy ze ho nevidel a sposobil tym pad, v tom pripade ak je slepy nech nejazdi. Alebo ho videl a aj tak sa mu tam natlacil na riaditka a sposobil pad. Tak ci tak nech mi nik nevravi ze ten pad sposobil niekto iny. A to ze sa vezie za niekym kto prestane pedalovat...? A co akoze ma byt? Ten pred nim ho ma tahat az do ciela ci co? Nech si ho obehne ked sa mu nepacilo, ale korektne a nie takto ze ho zostreli.
10.07.2013 - 21:47:37
00
Ďalší ašpirant na hlod roka
Veelers bol zavesený za zadným kolesom Kittela (svojho spolujazdca) a v momente keď zvesil nohy, tak Kittel nastúpil. Tým však nechcem napísať a ani netvrdím, že to urobil úmyselne, aby odblokoval šprintérov za sebou a pomohol Kittelovi. Možno mu jednoducho len došlo, alebo mu strelila reťaz na pastorku a zľakol sa.


Aha, tak my se aspiranti na hlod roka, a pritom ani ty sam netusis, co sa stalo a teda preco bol za Kittelom a nie pred nim. Skratka tam z nejakeho dovodu bol, ale to nedava pravo Cavovi na prehnanu agresiu. Dnes v TV vymenovalu par prikladov, kedy za mensie prehresky tohto typu, dostali jazdci na TdF tresty. Tu to je jasna politika...
10.07.2013 - 21:51:31
00
"Pozeral si rovnaký záznam a z tohto roku?" Potrebuješ robiť zo mňa a zo seba debila? V 4 a 5 sekunde tohto záznamu je to vidno komu visel na kolese. Vyhýbací manéver vpravo a prudko vľavo za Cavendishom. http://www.youtube.com/watch?v=6blVywHltIw


Ešte raz aby si si nemyslel, že si debil. Vyjadroval som sa k tomu šťuchu Cav. na jeho ľavú stranu, pritom mal vpravo miesto na autobus. Sagan obchádzal padajúceho Veelersa vpravo a následne sa pustil vľavo za Cav. zadným kolesom. Moje počudovanie je práve nad tou situáciou stretu, nie ako sa to vyvíjalo po ňom.
10.07.2013 - 21:59:51
00
Ďalší ašpirant na hlod roka
Veelers bol zavesený za zadným kolesom Kittela (svojho spolujazdca) a v momente keď zvesil nohy, tak Kittel nastúpil. Tým však nechcem napísať a ani netvrdím, že to urobil úmyselne, aby odblokoval šprintérov za sebou a pomohol Kittelovi. Možno mu jednoducho len došlo, alebo mu strelila reťaz na pastorku a zľakol sa.

A za V bol zaveseny dalsi jazdec, ja vsak nie som az taky "majster svetla" aby som vedel kto to je ale z videjka sa mi zdalo, ze mal rovnaky alebo podobny dres ako V a po rozbehnutom uvode ho predbiehal po jeho lavej strane, V sa obzera, ustupuje mierne do lava a ked zistuje ze to asi nie je ten pre koho pracuje presuva sa spat tam kde bol pred tym ako sa obzrel asi aby nezablokoval toho za sebou z lavej strany a v tom momente ho nasledne "pocurany" sportovo laktom umravnuje
:-)
10.07.2013 - 22:16:01
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up