Zdravim vás rád by som vedel ake značky by ste chceli v novych predajnach v mestach Košice,Prešov, Zvolen, Banska Bystrica a Bratislava ? v dvoch alebo troch mestach planujem otvorit špičkove predajne :) priebežne viem ake značky budu v obchodoch ale rad by som vedel vaše nazory ďakujem ;)

p.s.: pardon ak zapratavam forum ;)
01.12.2013 - 22:45:33
00
canyon;)
03.12.2013 - 14:14:08
01
Nieco co ta uzivi..ale taku znacku mas isto uz zvolenu. Potom by som skusil nieco ceske ako superior, pells a z ineho sudka mozno RB ci Trek.
03.12.2013 - 14:23:33
00
Mali by tam byt najma kvalitne cestaky, tych byva v predajniach velmi malo. A trekove bicykle. Horske nemusia byt ziadne. Nemam rad komunisticku cervenu a nepacia sa mi bicykle v pohrebnych ciernych farbach, takze v takych farbach by tam nemuseli byt ziadne bicykle. Pacia sa mi bicykle v modrych a modrobielych farbach, keby boli v predajni bicykle iba v takych farbach, to by sa mi pacilo. V takych farbach sa ale skoro ziadne nevyrabaju, takze nie je velmi co predavat. Ked som si vyberal cestak, zaujali ma znacky Pinarello (v Bratislave Procycling a Zanzo), Bianchi (v Bratislave Procycling) a Fondriest (neviem o predajni v Bratislave, kde by sa predavali), maju atraktivny design. Pinarelo ma ale toho roku a pre buduci rok vsetky modely v prisernych farbach, nieco vybrat sa dalo z modelov 2012 a 2010. Buducorocny Fondriest FF3 1.2 ma celkom atraktivny design, ale bude v prisernych farbach. Kvalitne cestaky sa moc nepredavaju, takze ked ich budete mat plnu predajnu, asi ich vacsinu nepredate, starsie modely mozno predate, ked pojdete pod cenu, takze budete na tom stracat a nakoniec skrachujete. Takze prajem vela uspechov.
A obvykle v predajniach byva obmedzeny vyber znaciek oblecenia a skoro ziadny vyber dresov, topanok a prilieb v modrobielych farbach. Takze keby ste mali modrobiele Sidi Eagle 5 fit, ktore sa v tejto farbe nedovazaju ani na Slovensko ani do Ciech, to by bolo fajn. Prilby by mohli byt Bell a Giro. Oblecenie znaciek Northwave, Castelli, Santini, Sportful, Nalini, Giessegi, Giordana, Campagnolo, Pearlizumi, atd. samozrejme vybrat z ich ponuky iba tie v peknych farbach. Pripadne by tam mohli byt aj dresy Isadoreapparel bratov Velitsovcov aj ked ich zatial robia v nepritazlivych tmavych farbach. A pripadne cesky Kalas a slovenska Nyna, keby mali daco pekne.
03.12.2013 - 17:17:15
01
LaS, ty by si potreboval asi vlastnú predajňu :lol:
03.12.2013 - 17:36:54
03
RAM.
Fajn ceny, zaujímavá ponuka - škoda že ich u nás nikto nepredáva.
03.12.2013 - 18:49:17
00
marosko, ak mas tolko penazi ze si chces v dvoch-troch velkych mestach otvorit spickove predajne s bicyklami a cyklo vecami, dam ti jednu uprimnu radu...skus porozmyslat o inom odvetvi biznisu kde je momentalne navratnost prostriedkov radovo vyssia. aby som nikoho nepomylil, nejedna sa o ironicky prispevok. keby mam tolko penazi kolko bude stat otorenie takychto predajni, nepodnikam v cyklo biznise a z vobec nie som na Slovensku ;)
04.12.2013 - 00:01:52
04
Co tym chces povedat idem to skusit spravit cez jeden projekt nemusi to vyjst ale moze nic neje stratene ..... a pokial budu zakaznici spokojny tak myslim ze obchod sa vie uchytit ... a postupne casom mozno aj vniknutie na i e trhy vsetko je realne ;) si myslim
04.12.2013 - 00:05:01
00
tak drzim palce. ale boli tu uz aj taki co isli isli porazit chainreactioncycles :tmi:

taky obnos penazi podla mna vyzaduje poriadnu analyzu trhu. samozrejme ak ti pripadne nebude chybat xy( pripadne z) tisic eur, pojde to aj bez nej.
04.12.2013 - 00:10:44
01
ked chce niekto naozaj otvorit "spickove predajne", tak uz davno ma vybrate ake znacky tam bude predavat. toto je jak hura na jahody.
04.12.2013 - 00:31:16
01
Presne tak. Ten, kto na to naozaj nejaký ten melón má, asi nebude žiaden blbec, čo sa radí niekde po fórach ako ten melón dobre investovať.
04.12.2013 - 07:12:57
05
Matt tak naco v tom podnikas ked to nejde? :) ale zas na druhej strane ked ma niekto take plany a tolko penazi na predajne tak sa nebude pytat tu na fore......
04.12.2013 - 07:52:51
00
v dobe e shopov by som povedal ze je to dost riskantne, najpr si musis ujasnit na akeho zakaznika sa chces zamerat, taktiez co budes predavat v zime...
aku znacku? no pozri si predajne v spominanych mestach a potom si nejake zancky rovno vyskrtni, kedze uz ich tam ponukaju etablovane predajne
04.12.2013 - 08:05:09
00
funny téma...:) a LaS pobavil asi aj viac ako Marosko...

http://www.kupkolo.cz/tretry-sidi-eagle-5-fit-2014-steel-white-silver-blue_z93696/
04.12.2013 - 08:07:45
03
Do LaSovho obchodu by som nevosiel, nemal by nic pre mna:)
04.12.2013 - 09:12:11
04
keyboard_arrow_up