Ano na zaciatku to bola hra Sak co za 16€ super deal ak by sa alza ozvala ze prepacte vasu objednavku sme museli zrusit z dovodu omylu. Tak isto som objednal aj akciovy rafik tu na shope a co sa stalo , Mtbiker mi napisal mail ze sa ospravedlnuju ze tam bola chybna cena

Rozumny clovek toto pochopi a ziadnu soiku nebude volat.

Ale ked Alza ma reputaciu obchodu ktory rad odrbava ludi na zavadzajucich reklamach ,preco by sa clovek nemal ohlasit.

Ja som si objednal 1ks s tym ze mi neprisiel ani mail o zruseni objednavky ani sms ani nic len ked sa prihlasim do mojich objednavok vidim ze je objednavka zrusena

Takto sa to nerobi a nemaju pravo rusit objednavku len niekomu a inemu tovar dorucit uplne v poriadku Toto su podla mna nekale obchodne praktiky
18.02.2021 - 12:58:16
19
Mne dnes došiel mail s týmto textom:

Vážený zákazník,

bohužiaľ ste asi nemal(a) čas si tovar vyzdvihnúť v danom termíne :-( Preto bola Vaša objednávka stornovaná. V prípade, že máte o tovar stále záujem, budeme radi, keď si objednávku vytvoríte opäť :-)

Pritom včera som dostal mail, aj sms že mi bude objednávka doručená v pondelok.
Už som im písal.
To sa tak nerobí, do psej matere :D
18.02.2021 - 13:06:23
07
Odpíš im, že poznáš Scarinka a že majú po pči :)
18.02.2021 - 13:09:14
024
kolegovi prisla, objednaval az po mne a kurierom do TT
18.02.2021 - 13:26:17
00
thumb_up0thumb_down

:D
18.02.2021 - 13:27:29
00
mne najprv zrušili objednávku (videl som to len na webe, ziadny email), teraz tam píšu "Vašu objednávku alebo jej časť prevážame na centrálu. Očakávaný termín doručenia je streda 17.02. po 07:15. " ...pričom na centrále majú 20ks ... takze čakám podobný mail ako tomtom7
18.02.2021 - 13:32:24
00
tak mne ju prehodili na neskorsie dodanie a teraz mi ju zrusili a vytvorili dobropis. Mal som to kurierom a dali tam ale text na osobne vyzdvihnutie :) nic sa nedeje samozrejme, skusil som a nevyslo :D o to viac sa budem tesit z Makity ktoru kupim za normal cenu, ale nie od nich :)

Vážený zákazník,

bohužiaľ ste asi nemal(a) čas si tovar vyzdvihnúť v danom termíne :-( Preto bola Vaša objednávka stornovaná. V prípade, že máte o tovar stále záujem, budeme radi, keď si objednávku vytvoríte opäť :-)
18.02.2021 - 16:46:27
00
to s tym textom,skusaju dalsi odrb? to je uz ale na soi fakt
18.02.2021 - 16:55:32
00
"Dobrý den, velice se omlouváme za vzniklé komplikace, ale Vaše objednávka by stornována. Produkt byl špatně naceněn a z toho důvodu tedy vystornovám. Děkujeme za pochopení." Fair enough, skusili sme nevyslo. Gratulujem tym, co to za "akciovu" cenu aj realne dostali.
18.02.2021 - 17:05:16
02
Moc špekulujete, až príliš moc. Majú tam, nastavenú nejakú automatickú odpoveď, keď zrušia objednávku nejakým spôsobom..
18.02.2021 - 17:05:42
01
Mne bije do oci aj to vykanie - ste asi nemal(a). Taky velky eshop by to mohol mat spravne - ste asi nemali. Ale ked si nevedia nastavit ceny, co sa da cakat :lol:
18.02.2021 - 17:07:55
00
Hack3r napísal:
tak mne ju prehodili na neskorsie dodanie a teraz mi ju zrusili a vytvorili dobropis. Mal som to kurierom a dali tam ale text na osobne vyzdvihnutie :) nic sa nedeje samozrejme, skusil som a nevyslo :D o to viac sa budem tesit z Makity ktoru kupim za normal cenu, ale nie od nich :)

Vážený zákazník,

bohužiaľ ste asi nemal(a) čas si tovar vyzdvihnúť v danom termíne :-( Preto bola Vaša objednávka stornovaná. V prípade, že máte o tovar stále záujem, budeme radi, keď si objednávku vytvoríte opäť :-)


Mne prislo to iste, pricom som mal tiez kuriera, volal som aj na infolinku a ze nerozumie preco a zisti to :P . Kazdopadne je to asi nejaka ich hra ako s tym vybabrat s co najmensou stratou ...
18.02.2021 - 17:33:32
10
Tak dnes update Kamoska si tiez objednavala pre otca vrtacku nachystali ju na predajnu ( dosiel aj mail ze je objednavka nachystana) tak si isla pre nu a tam ju poslali domov jej to nemozu vydat ze objednavku zrusili a peniaze poslali spat Pritom mail o zruseni nedosiel , mail o vrateni penazi prisiel az 2h potom ako bola na predajni Tak toto je cisty odrb na zakaznika
18.02.2021 - 17:43:57
05
Kamos tiez volal, preco mu zrusili kuriera s odovodnenim, ze zmeskal cas vyzdvihnutia, povedali mu:
Objednávky boli stornované z dôvodu nesprávnej ceny. Ak má záujem má sa obrátiť na SOI. Oni majú inštrukcie stornovať všetky objednavky.

;)
18.02.2021 - 17:56:16
00
co navrhujes scarinko ?
18.02.2021 - 19:30:02
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up