nechcelo sa mi brazdit po internete

to vysvetľuje všetko :!:
22.08.2012 - 19:24:49
00
ako dôjde pri zhodení zadného kolesa k rozladeniu šaltra?

neviem, ako k tomu doslo, ale ked som bike niesol do servisu, prehadzovacka ficala dobre, po servise uz nie. Navyse s nou nemali co robit.
22.08.2012 - 19:33:35
00
dnes som tam bola kupovat bike.Ochotny a mily personal (mladik v modrom tricku),poradil pri vybere ako biku tak aj prilby.Dokonca som dostala zlavu.A gratis flasu na vodu z drziakom.Kym som cakala na namontovanie rohov a drziaku, nas ponukli vodou a moznostou posediet si.Tento obchod odporucam a urcite sa tam este vratim.
07.05.2013 - 20:25:37
00
Ak sa vam nechce zhanat po internete a znamych informacie aky bike sa vam hodi, aku znacku kupit, alebo ako si ho vylepsit, toto je spravna adresa.
Skuseni bicyklovi nadsenci Vam s prehladom poradia, co je najlepsie. Kupodivu to nieje vzdy to najdrahsie.

S bikeom max. spokojnost.

Servis nadstandard.
26.08.2013 - 17:11:23
00
Za mna by som rad napisal velmi pozitivnu skusenost s BM bike a tamojsou obsluhou. Skladal som si teraz v zime novy cestak, ktory som si ale nevedel sam poskladat, zaroven som sa chcel trochu priucit o skladani bicykla, nechcel som to len tak nechat v servise na poskladanie.
V BM bike mi vysli absolutne v ustrety, priniesol som komplet skladacku, a dohodli sme sa na termine, ked som osobne prisiel do predajne a bol tam, ked sa skladal bike. Mohol som sa pytat otazky, co, preco a ako, na vsetko mi bolo odpovedane a poradene, cely proces som videl, mohol som aj ruku prilozit:D. Musim povedat, ze som maximalne spokojny, naozaj ochotny personal! Najprv som mal trochu obavy prave z niekolkych prvych stran tejto temy, no su to uz roky a na poslednych stranach uz boli pozitivne ohlasy, myslim, ze opravnene.
A ked vyschnu cesty, zajtra snad vyrazim na prvy testovaci vyjazd.
11.02.2015 - 17:04:24
01
To čo je za obchod, ktorý nevie odpovedat na mail.
14.07.2015 - 18:38:48
00
ja som tam kupil bajk a vybavoval reklamacie na kolesa a spokojnost... ale lepsie je im volat asi :-)
14.07.2015 - 21:59:34
00
Najlepsi obchod v okoli, super ochota a rychly servis :) mozem iba odporucit
16.05.2016 - 13:07:00
00
detto, BM su fakt dobry.
Mne velmi pomohli, ked som potreboval orazitkovat zarucak na cestak Giant, ktory som kupoval uplne inde.
Bez kecov mi urobili obhliadku, a dokonca na pockanie.
za mna +++++
16.05.2016 - 17:42:40
00
Tento shop je taký zvláštny, starší miro je celkom flexibilný a ochotný, s mladým sa už komunikuje horšie a kamos mal priam hroznú skúsenosť keď ho takmer vyhodil keď chcel pomôcť s bikom pre deti. Mne zasa tvrdil, že ak nie som ochotný dať za cestak aspon 5 litrov tak si radsej nemam kupovat žiaden, on to myslel smrteľné vážne , urcite karbonak aj v prípade MTB tak som si kupi karbónový s ultegrou za dvojku a fakt mu nič nechýba, ale kupoval som inde . Neviem prečo majú vystavené cestaky za jeden a pol keď toto hovorí klientom. Teda poznam jedného čo si tam kupil karbonoveho yetiho za 8,8litra a jazdi na nom malé karpaty...skratka mladý je akýsi egomaniak, karbonmaniak a znackomaniak a iba taki klienti by si tam asi mali kupovať biky.
21.05.2016 - 13:05:23
03
ja som tam kupoval 2 biky a vpohode aj ked je pravda ze s nami jednal ten starsi pocitam majitel a vsetko OK
24.05.2016 - 00:14:36
00
petko13 napísal:
ja som tam kupoval 2 biky a vpohode aj ked je pravda ze s nami jednal ten starsi pocitam majitel a vsetko OK

Áno, starší je ok, mladý je jeho syn, zo začiatku je aj ochotný ale môže to skĺznuť ku kadejakými reciam, kamos čo tam býva tam už radšej ani nechodí. Pozitívum predajne je, že keď niečo v kaktuse už nemajú v predajni lebo je to vypredane, idem sem.
24.05.2016 - 09:00:20
00
Miso nieje stareho syn... stary zije s Misovou mamou..... ja som tam tiez kupoval bajk a vcelku spokojnost.... aj ked mi pri jednej reklamacii stratili zarucak aj s blockom o kupe bajku :-(
a Miso je sialenec/gramar do ziletiek, predpokladam ze ma bajk za vela vela penazi lebo ked pride nieco nove a lahsie, on to musi mat aj keby si jedlo nemal kupit....
24.05.2016 - 09:08:46
00
"stratili zarucak aj s blockom o kupe bajku" :o :o :x :x :x
--

mozno ho stratili, a mozno "stratili"
24.05.2016 - 09:27:15
00
Tesak napísal:
Miso nieje stareho syn... stary zije s Misovou mamou..... ja som tam tiez kupoval bajk a vcelku spokojnost.... aj ked mi pri jednej reklamacii stratili zarucak aj s blockom o kupe bajku :-(
a Miso je sialenec/gramar do ziletiek, predpokladam ze ma bajk za vela vela penazi lebo ked pride nieco nove a lahsie, on to musi mat aj keby si jedlo nemal kupit....


Tak to vysvetľuje prečo sú ako otec a syn ale taki rozdielni
Čo sa týka cestaku, mam 7,7kilovy cestak za dvojku, aby ma niekto nahovaral na karbónové rafiky za ďalšiu dvojku aby to bolo ešte o trošku lahsie a ak si takéto rafiky nekupim tak si nemam ani kúpiť žiaden cestak a podobne pindy hoci som zdôrazňoval, že na žiadne preteky sa nechystám len ako doplnok kvoli kondičke tak potom súhlasím s tým, že je to šialenec. Podobné pindy ohľadom karbonu mal však aj v prípade MTB....karbonmaniak ako nam už napisal. Vraj inak má cestak celkom obyčajný, že nevyzera ani za 5litrov a ešte značky čo tam ani nepredávajú...alebo aspoň do práce vraj na takom jazdi.
24.05.2016 - 09:33:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up