Akonáhle Bike24 zabalí objednávku a balík odovzdá prepravcovi, pošle ti mail s predmetom "Your order from BIKE24 is on its way" a dole máš modré tlačidlo na sledovanie zásielky ale pozor, po stlačení sa dostaneš na web, kde by sa ti mal zobraziť preklik na externý web s trackingom konkrétneho prepravcu, ktorý ti ukazuje presne kde sa nachádza balík, keď sa blíži na Slovensko. Skús nabudúce sledovať to. Podľa typu prepravcu sa niekdy ešte dá rozkliknúť samostatná stránka sledovania na Slovensku, kde som raz dokonca mala údaje priamo na kuriéra. To mi však išlo len na pc, nie v mobile.
22.01.2024 - 13:43:01
01
Pri bike24 som mal podobny pripad. Peniaze vratili hned a za tri dni prisiel aj tovar. Priznal som sa a dostal som za odmenu bidon pri dalsom nakupe :)

Nemci kvoli GDPR nesmu postupit telefonne cislo prijemcu kurierovi, treba to obist a zadat tel. cislo do adresy
22.01.2024 - 13:48:41
00
DHL má asi databázu zákazníkov podľa adries a vedia sa nakontaktovať. Tento eshop má lacnejšie poštovné, tak to látajú Packetou alebo poštovými holubami, ktoré zdá sa niekedy poblúdia :)
22.01.2024 - 14:03:04
00
Nejde o to, že by to "poblúdilo" lenže kuriér nemá číslo telefónu na zákazníka a nie každý skúša zvoniť. Aj to sa mi stalo, že kuriér zvonil a dal mi balík z B24 do ruky s tým, že skúsil, lebo adresa sedí a vie, že Nemci nedávajú číslo a je mu ľahšie to proste doručiť ako to brať späť. Prípadne si to kamoši dávajú posielať do firiem, kde kuriér vyklopí na recepcii všetko, čo ide na danú adresu bez toho, aby obvolával konkrétnych ľudí. Lenže nie každý kuriér to takto robí, niekto nevidí mobil a rovno to odnesie späť.
22.01.2024 - 14:19:11
01
ja si davam vsetko do prace, ked tam nahodou nie je cislo necha skladnikovi a ten mi zavola. Ale je pravda ze nie kazda praca toto umoznuje.
22.01.2024 - 14:38:58
01
Stalo sa mi, ze mali status, ze odovzdali prepravcovi, balik nikde, po urgencii mi pisali, ze sa obcas stane, ze to daju zlemu (neviem komu zlemu) a oni si to potom nejako prerozdelia ci co, po tyzdnu sa balik objavil a dorucili mi ho. Bolo vtedy 7e postovne , tak ais preto :D Vratili mi postovne. Mali akurat jedinu vec, ktora uz nikde inde, alebo nie za tu cenu.
Naposledy tusim tracking tiez nic a zrazu dosiel kurier. Mam pocit, ze za posledny rok sa nejako pokazili v tomto. Telefon v adrese ale treba. Inak naposledy sa mi stalo, ze mi balik (z ineho eshopu) mala doviezt jedna spolocnost a zrazu vola kurier necakane, som dosiel a uplne ina spolocnost. Asi si to prehadzuju medzi sebou, co celkom chapem :D, ked su kamosi kurieri.
22.01.2024 - 14:45:19
00
Vracali ste do bike24 aj nejake drahsie vacsie veci? Cely bike alebo ram biku? Samozrejme nejazdeny. Je s tym nejaka vacsia patalia ako s beznym tovarom?
11.03.2024 - 22:01:21
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up