Pridam pozitivnu skusenost - v pondelok objednany tovar, dnes, v stredu prisiel. Platba cez PayPal, doprava DPD, vratane cisla zasielky, takze som mohol sledovat balik. Cena dopravy 3,5e.
Pri tovare bola dostupnost 3-5dni. Vyber nebol nejako extra velky, ale mali to co som chcem, takze spokojnost
29.04.2009 - 16:40:10
00
chcem sa pridat, objednaval som asi pred tyzdnom pedale a fr dusu maxxis- platba paypal doprava dpd v stvrtok rano objednane v piatok rano n a stole. v baliku boli este dve nalepky s ich logom a jeden rock star energy drink ako darcek. typkovi som asi o desiatej vecer pisal mail ci maju daco na sklade a odpisal mi. na skype su stale takze tiez neni problem doohdnut sa. posta 3.5€ takze ked ste dvaja tak to uz mate 1.75€ a to je dost malo takze super

100% spokojnost
21.07.2010 - 10:29:46
00
pridávam tiež pozitívne skusenosti objednaný predstavec k tomu kopec nalepiek + napoj ,teraz som si objednala gripy a za 2 dni doma na stole a hned na bajku :) a ceny ako na chainreaction ale ako ktoré veci
21.07.2010 - 12:35:06
00
Moja skusenost.
Cez vikend som u nich objednaval napinak a Power Balance a v utorok som to uz mal doma. Dost ma to prekvapilo. V pondelok mi pisali email s cislom zasielky a info o predpokladanym dorucenim a vsetko sedelo tak ako ma byt. Totalna spokojnost. Urcite viem kde budem nakupovat aj nabuduce a hlavne je to Slovensky shop a pristup k zakaznikovi je naozaj na urovni.
Mozem jedine odporucat !! :y: :y: :y:
Este k tomu vsetkemu som mal zlavu na vsetok tovar pretoze som sa u nich zaregistroval. Pecka!!
10.03.2011 - 14:53:56
00
nemozem nic ine len chvalit. Nakolko sme brali vacsiu objednavku (brzdy, 2x fiveten, + nejake drobnosti) dostali sme zlavu, dorucene osobne zadarminko v dohodnutom termine. Za ceny porovnatelne s chainom dostanete pristup aky sa u svk obchodnikov vidi len malokedy. Uz nevidim dovod nakupovat inde...
19.09.2011 - 20:38:21
00
Pridám aj ja ,nemôžem nič iné len chválu.
Objednával som druhý krát a super prístup.Prvý krát som dostal aj ich nálepky,uvažoval som či si ich niekde nalepím ,ale prístup a promptné vybavenie druhej objednávky ma presvedčili,že robiť chalanom reklamu nieje hanba a hlavne si to zaslúžia.Takže nálepka má už svoje miesto na prilbe kupovenej v ELITEBIKES.
Druhá objednávka: dnes objednané a zajtra mi to doručia.

Maximálna spokojnosť
21.09.2011 - 12:30:47
00
Ale výber pre bežného bikera (mám na mysli XC) nič moc :shake:
...a o cesťákoch ani nhovorím :?:
21.09.2011 - 19:46:46
00
Ani Kubica či Suncycle zas nemajú pre FR/DH/EN takže treba to brať tak že ak obchod nie je rozmeru CRC tak nemôže uspokojiť každú kategóriu ;)
21.09.2011 - 20:03:53
00
pre hopsalov a poletuchov celkom slusne pre nas xc/xm veci pomenej.. ale nieco sa tam najde...chybaju tam napr stredy od SH alebo hlavove od inych vyrobcov...
21.09.2011 - 20:07:21
00
ako zameranie toho obchodu je jasne uz podla dizajnu takze hladat tam odrazky na cestak by ma ani nenapadlo...

a vyber pre bezneho bikera nemozes cakat kedze je to ELITEbikes :lol:
21.09.2011 - 20:11:21
01
pozeral som Elitebikes uz davnejsie a uz len na prvy pohlad vyzeral obchod v pohode. napr ja sa nechcem moc hrnut do predaja FR/DH veci, pretoze myslim ze predavat to dokaze ovela lepsie ten kto sa tomu rozumie a ratam s tym, ze chalani z Elitu aj to FR/DH jazdia. tak nech sa im len dari mat co najviac spokojnych zakaznikov :bow:
21.09.2011 - 21:37:50
00
podla mna jeden z naj obchodov, komunikacia okamzita (maju skype a online su kolkokrat aj v noci) balik dosiel na druhy den a vzdy je v baliku nejaky darcek+ked sa prihlasite mate tam par % zlavu (takze ked si niektore veci porovnavate s inymi shopmi tak to mozno vychadza drahsie ale ked sa lognete tak uz jeto lacnejsie)
13.12.2012 - 18:57:10
00
Tiež super skúsenosť. Chcel som kúpiť lakťovky, odporučili mi lepšie o pár euro drahšie ako som si vybral , no cenu mi spravili rovnaku. Cez mail sme boli dohodnutí, že to beriem na dobierku, no v Kalnici na Bike Feste, som to vyriešil osobným odberom. Chlapíkovi som povedal, čo sme písali v maile. Nebol problém, za dodnutú sumu som kúpil a mal som rovno možnosť vyskušať si. U mňa chvála.
13.12.2012 - 21:04:31
00
Kupoval som u nic nedavno. Tovar sice prisiel do 5 dni, ale:
- poslali ine komponenty ako som objednal (napr. iny priemer sedlovky, zly typ pastorokov na mestsky bajk)
- velmi zla komunikacia - na mail nereagovali, telefony maju vacsinou vypnute
- ked som sa uz aj dovolal, slubili napravu (t.j. poslat spravne komponenty na ich naklady), no napriek opatovnym mailom a telefonatom (podotykam, ze vzdy som musel zavolat ja, oni sami nevolali) mi ani po opatovnych sluboch nic neprislo :(
ZAVER: odporucam nakupovat inde...
11.06.2015 - 11:06:18
00
Tento shop uz nikdy viac.
22.7. som urobil objednavku, trvalo skoro mesiac kym som sa knej na dva krat dostal. Samozrejme zaplatene bolo vopred. Nasledne som niektory tovar chcel vratit, odpisali, ze ho mam vratit ak nebol pouzity. Do 7 dni som od zmluvy odstupil, ako maju v podmienkach. Vcera sa mi balik po 3 tyzdnoch vratil s tym, ze ho nikto nevyzdvihol. Navyse okrem prvotnej ceny za balik vyse 5e mam doplacat dalsich 2.80 za vratenu zasielku.

Telefony nikto nedviha. Pride mi chore, ak sa seriozne tvariaci webshop takto sprava.
18.09.2015 - 09:12:23
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up