no ten novy je o dve zastavky mhd nizsie rovno pri ceste...
21.02.2008 - 22:13:14
00
GEROY ocuvaj ma nic si s toho nerob kamosa takto vytocili ked tam asi pred tromi rokmi doniesol de rosu king a dobre,ze mu nedali na pixu.Ze oni lopaty nerobia,aby s tym hned isiel prec a podobne sxacky.Pritom to bol poskladany bajk a ram kupil jazdeny z italie ziadny zarucak len blok o kupe.co sa tyka servisu tak nevolaj tomu trulovi Marekovi,ale chod tam osobne a rovno k mechanikovi a s nim sa dohodni.Ja som to tak spravil a mechanik bol v pohode este hovoril,ze ziadny doklad nepotrebuje.


vies to je presne problem...ze 90% ludi tak ako aj ty proste mavnu rukou
a povedia, nic si z toho nerob, v kaktuse su uz raz taki...

ja osobne si velmi dobre rozmyslim ci tam este niekedy pojdem...
21.02.2008 - 23:05:49
00
lenze ja som u nich nikdy nic nekupoval ja ich nemam rad uz ked fungovali na Molecovej a to je uz dost davno.Minuly rok som si tam nechal vymenit retaz a kazetu lebo to mam kusok od domu.Aj tu si kupujem inde.Cize nejake tri kila za vymenu.
21.02.2008 - 23:09:02
00
No ja som tam nechal dost, takmer cely bajk okrem ramu a sady, co som kupoval vo fallange. A ked som tam prisiel s povolenymi klukami (Hollovtech2) (k LX-ovym nedodavaju kluc na stahovanie), aby mi to dotiahli, tak ma poslali do prdaka s otazkou, ci som to u nich kupoval. Pritom som to chcel iba dotiahnut, no. Pol minuty. Kupoval som tam pred tromi rokmi vidlu Rockshox duke. Ked som ju bol servisovat, tak pytali blok, tak som im tam vysypal blocky este aj od dresu. Teraz na jesen som ju priniesol na servis, lebo pustala vzduch. tak mi povedal, ze oni uz nezhanaju nahradne diely na moj model a nezarucuje ze bude mat material este na sklade na opravu.
Chodievam tam len ked musim, alebo ked nic ine nemam po ceste.
26.02.2008 - 14:01:18
00
mailer: preto tam už nechodím :!: myslím že sa dá vybrať obchod s lepším prístupom :!:
26.02.2008 - 14:11:01
00
ešte v živote som tam nebol , ale podľa toho čo tu čítam tak do toho obchodu ani nepojdem to je aké správanie sa ku zákazníkovy a že ta oprava 300 sk za výmenu to sú aké ceny!!!!!!! a že ked to u nich nekúpiš ani ti to neopravia !!
26.02.2008 - 19:14:12
00
športshop ani tam radšej nechoď :P
26.02.2008 - 19:24:40
00
nehaj ho sak pozriet sa moze néé.... : :shock:
26.02.2008 - 19:26:17
00
To ze sa niekomu tma nepaci, alebo ma zle skusenosti, beriem. Ale niet nad osobnu skusenost. Len za to, ze par nespokojnych sa tu ozvalo to este nemusi byt zly obchod. Bol som tam par dni po otvoreni, ako som uz pisal, chodieval som do kakacu uz davno, dokonca raz este ked bol tusim na Molecovej.
Ak chcete zohnat Specialized alebo Konu v BA, asi nemate inde sancu. Co sa tyka rady, ked som tam bol, isiel som za predavacom, spytal som sa na oblecenie, poradil a bolo. Su tam dobre ceny na oblecenie Specialized, teda vo vypredaji ;-)
V kazdom pripade, niet nad osobnu skusenost....
Treba tam ist, spravit si vlasny nazor.

Howgh, dohovoril som...
27.02.2008 - 09:15:26
00
To ze sa niekomu tma nepaci, alebo ma zle skusenosti, beriem. Ale niet nad osobnu skusenost. Len za to, ze par nespokojnych sa tu ozvalo to este nemusi byt zly obchod. Bol som tam par dni po otvoreni, ako som uz pisal, chodieval som do kakacu uz davno, dokonca raz este ked bol tusim na Molecovej.
Ak chcete zohnat Specialized alebo Konu v BA, asi nemate inde sancu. Co sa tyka rady, ked som tam bol, isiel som za predavacom, spytal som sa na oblecenie, poradil a bolo. Su tam dobre ceny na oblecenie Specialized, teda vo vypredaji ;-)
V kazdom pripade, niet nad osobnu skusenost....
Treba tam ist, spravit si vlasny nazor.

Howgh, dohovoril som...

Veď o tom to tu celé je, aby sme sa podelili o svoje skúsenosti a dojmi, či už zlé alebo dobré...
27.02.2008 - 09:18:39
00
ešte v živote som tam nebol , ale podľa toho čo tu čítam tak do toho obchodu ani nepojdem ...


Počuj kamarát z mokrej štvrte, na tvojom mieste by som sa tam teda išiel pozrieť akože "len tak" a ešte do daľších bajkšopov v BA, aj do Nitry by si mal ísť, nemáš to až tak ďaleko. Potom zistíš že aj v Žiline, Košiciach sú bikešopy a takisto aj v Partizánskom aj v Pezinku.

Keď si spravíš úsudok, potom tu kydaj na ten ktorý obchod, nie som z KB ani ich zástupca, kupodivu sa ku mne správajú seriózne, názor mám aj na Športservis, aj Zanzo, aj na Extremebike a ešte aj tie ktoré neviem teraz ako sa volajú, ale takisto sa ku mne správali aj vo Viedni v Bajkstóre.cc a tak aj v Prahe vo viacerých predajniach.

Keď sa chceš previezť do Prahy odporúčam rovno z Galanty nasadnúť na Hungáriu - to je ten vlak keby si nevedel, dám ti tie adresy a môžeš sa ísť pokukať ako to vyzerá vo svete, ale na začiatok by ti stačila exkurzia po bratislavských obchodoch, Viedeň a Prahu by si možno nerozchodil.

Ja mám v KB momentálne jednu reklamáciu tak uvidíme ako sa prejavia.
27.02.2008 - 09:46:01
00
ale dobre dík za rady
27.02.2008 - 09:49:38
00
športshop preco niesy v škole , to su uz zase najake uholne prazdniny ? :evil:
27.02.2008 - 09:51:45
00
bratislavsky a nitrianky kraj sa mi zda ze ma jarne prazdniny ( teraz vo februari :D )

ja keby mozem, tak v jeho rokoch este spim
27.02.2008 - 09:58:32
00
ano mám
27.02.2008 - 10:20:37
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up