Tak napisem aj ja nieco co sa mi posledne stalo (ide o klubovu kartu), takze zacalo to asi pred rokom ked som si kupoval bike,
... inak kaktus je fajn obchod az na to ze je trochu drahy.


Ešte vydrž rok, keď nič nebudeš mať v záruke alebo bude tesne končiť aké líbesbrífy od nich podostávaš,
a keď si prídeš kúpiť reťaz alebo kazetu alebo spojku sram za dvacku, že budeš otravný ako ploštica.

Dnes robia biznis v kaktuse machri čo nevedia parkovať a postavia tie ich plechovice rovno pred vchod na trávnik
aby nemuseli ďaleko chodiť. Naloží bajky pre celú rodinu na novučičký nosič, zaplatí zlatou kreditkou a obchodníci sa rehocú jak ho dobre pocecali.

"len trochu drahý" aj pumpa ktorú by mal mať každý, stojí od spešlu sedem kíl a má plastové koncovky,
tak SKS alebo TOPEAK má za tú cenu o dve triedy lepšie, bez nutnosti vymieňať črevá.

Kaktus bol dobrý obchod ešte minulý rok, teraz je to hypermarket. :?
21.05.2008 - 10:22:47
00
Ty ich nemáš rád :!: :D
21.05.2008 - 10:30:48
00
Slavomír nikto ta nanuti kupovať pumpu spejšl čo sa rozčuluješ kup ine a hotovo.A zase natrep ***** že ked prideš kupiť reťaz alebo kazetu alebo čokolvek iné tak budeš otravný.Chodím tam dosť často všimam si ako predavačov ako obsluhujú tak aj zákazníkov.Samozrejme najde sa aj predavač čo zrovna nemá náladu ale to je všade a ak si ty stále na každého milý tak si pán boh.Ako si kto bude používať zlatu kartu čo si na ňu kúpi je jeho vec nie tvoja.A tiež by som tých čo majú zlatú kartu nehádzal do jedného vreca.No a to zase bude :P


Naposledy upravil rasto dňa 21.05.2008 - 11:10:51, celkovo upravené 1 krát.

21.05.2008 - 10:36:47
00
tiež mám dobrú skúsenosť. chcel som len totálnu drobnosť (taku tu somarinku na hadicu zadnej kotucovky aby nevypadavala z uchytov na rame) a boli ochotní sa tým zaoberať a aj čosi našli a bolo to zadarmo.
21.05.2008 - 10:52:09
00
Moje postrehy čo som nazbieral za dva a pol roka som sem už písal v inej téme a je to tam aj s vysvetlením, preto si nemyslím že sú to *****.

Môžeš si to tam prečítať avšak si myslím že si to pravdepodobne videl, pretože vyjadrenie "Ako si kto bude používať zlatu kartu čo si na ňu kúpi je jeho vec nie tvoja" je akoby skopírované "ale nie je môj zámer ich od toho odradiť, nakoniec sú to ich lówe tak mne je to fuk."

Mne je tak u riti či tam dakto kupuje alebo nie, odvtedy ako som tam prestal chodiť mám vyrovnaný tlak.

Keď sa ma snaží dakto odrbať a nerobí tak ako sme sa dohodli, tak nie som milý to je fakt, to by si ani ty nebol, preto si si to s tým pánom ... mohol odpustiť.

8)
21.05.2008 - 11:23:25
00
nečerti sa to bolo len také prirovnanie :wink: jasne že som čital vtedy ten prispevok od teba. Tarez máš aspoň tlak ok takže pre teba pozitívum. Jedna otázočka mi ale vrta v hlave.Prečo si sa v tedy nestažoval u kompetentného hneď na mieste ja by som to určite takto riešil a myslím si že by sa to s spokojnosti vyriešilo.Jasna máš na výber kopec obchodov po celom Slovensku + net a tiež chápem tvoje pocity,len mi to nedalo nezareagovať lebo keď je niečo zlé samozrejme treba aj to povedať ale ked je niečo ok málokto obchod aj pochváli teraz nemyslím konkrétne len kaktus ale aj iné.Vec rozhodovania kde budeš mínať svoje peniažky je na tebe.
21.05.2008 - 11:39:06
00
Som rád že sme si to vysvetlili.

Čo ma však viacej jeduje je to že servis nemá samostatný vchod, pretože:
mám ho blízko, je dobrý, aj keď hodinová sadzba je tam celkom dosť, no ale majú aj sprchu na bajky tak ho pekne umyjú :lol: ale keby som sa nemusel hlásiť u tých ksychtov vpredu :(

No a dá sa povedať že som to riešil s "malým" kompetentným, to bolo v pohode, ale pri konfrontácii so samým najvyšším rovno pri pulte, čo bola náhoda, som rezignoval lebo som nenašiel pochopenie na kritiku, zrejme sme netrafili na rovnakú vlnovú dĺžku.
21.05.2008 - 13:00:05
00
Jasan veď rozumný ludia sa vedie porozprávať.Áno s tým že tam nie je samostatný vchod iba do servisu plne suhlasím dalo by sa predísť určitým stresovým situáciam keď chceš niečo dať do servisu a musí čakať za pultom kde býva často vela ludi čo niečo kupuju.Áno servis je ok na vysokej urovni hlavne nepracujú z náradím kupeným niekde v Lidli za 5,5
21.05.2008 - 13:56:17
00
potrebovala som (do hodiny) zohnat brzdovu kvapalinu, ktoru v dvoch obchodoch nemali, tak ma napadol Kaktus. prisla som, nemali, no o minutku dosiel chalan, co mi ponukol komplet sadu (aj so striekackami) a odisla som spokojna.. krabicku mi predavala stvorica chalanov :roll: :oops: :wink:
22.05.2008 - 21:20:55
00
Noo, zbadali peknu bikerku tak sa hned o zakaznicku trhali :twisted: :lol: ...ale co my skaredy chalpy :roll: ....o nas sa trhat nebudu... :cry: :cry: :lol:
22.05.2008 - 21:38:20
00
ja sa nedivim saldinu poznaju uz uplne vsade ci z pocutia alebo z videnia...a bikerka v kaktuse ? vsetci viete co to znamena :)
23.05.2008 - 08:41:57
00
byvam par metrov od kaktusu takze sa tam zastavim a tiez obcas len pozorovat...vsetko fakt zalezi od ich nalady a kolko je tam ludi
23.05.2008 - 08:47:33
00
toto je nejaka privatna tema???

smiem vediet preco boli vymazane prispevky? nieco som tu napisal a chcem aby to tu bolo

...myslim ze som tym neporusil ani jeden bod
05.06.2008 - 15:19:04
00
7.
05.06.2008 - 15:26:16
00
matt večer mu za teba jednu drbnem ok? :P
05.06.2008 - 15:36:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up