to by som aj ja chcela! tusim by to bol kurz 1:0 alebo sa mylim?! ja som to mala za 30! ale dost OT
05.06.2008 - 16:24:16
00
Takze som dnes po dlhom case znovu zavital do Kaktusu na maly servisny zasah...
chalani v servise velmi ochotni a promptni, aj ked tam mali narvate...
ceny za servis trosku vysokohorske ale zas bolo to na pockanie, takze sa prepaci...

no ale Hlavne...

je velmi lahke tuto na fore prskat a plut, o to tazsie je mat trosku sebareflexie a uznat vlastne pochybenie.

takze som chcel touto cestou pozdravit Mareka, s ktorym sme si vysvetlili zopar nedorozumeni z minulosti ako aj to, ze som ho par rockov dozadu trosku pravom/nepravom ociernil tuto na fore, takze tymto to z mojej strany povazujem za vybavene a prajem vela uspechov v businesse...
02.06.2009 - 22:20:30
00
zdravim, chcel som sa spytat aku mate skusenost v kaktuse s objednavanim bikov Kona ktore momentalne nemaju na sklade... da sa to u nich fpoho objednat bez problemov ? Kolko sa asi caka? dik za reakcie
24.06.2009 - 17:01:36
00
dufam že vam tu nezasahujem do rozhovoru ale chcel by som vedieť ako sa s kaktusu objednava musim isť len priamo tam alebo sa da aj ces internet objednať? BA je odomna dosť daleko takše by som to chcel objednať za odp. dakujem :)
04.07.2009 - 12:27:58
00
Máš to pár strán do zadu..
Aj ked som v Kaktuse nikdy nebol, skusenosti zle nemam. Na objednavku e-mailom reagovali rychlo, tovar bol do 3-4 dni doma. Bratislavcania nadavaju na ich drahost, zato ja som u nich kupil lacnesie asi o tretinu ako v PO. A kupil som aj take veci, ktore som doma zhanal marne.
04.07.2009 - 15:08:04
00
Do kaktusu chodim fakt najradcej vzdy ked som tam bol vzdy boli ochotny a snazili sa co najviac pomoct ale tiez to asi zalezi od toho na koho natrafite ja som natrafil vzdy na takeho mensieho s vyholenou hlavou ten je uplny pohodak hodinu som s nim kecal o DH Samovi Hillovi a takychto veciach :mrgreen: :mrgreen: pri vybere bicykla mi naozaj pomohol...a ked som tam bol pred rokom s SPecialized Hardrock Sport v servise mal som ho spraveny do pol. hodky. a isiel som si kupovat Integralu a chalan ma od toho uplne odhovoril ze s takym bikom na take nieco proste mozem zabudnut ale tak ten jeho pristup sa mi pacil ze mi nie za kazdu cenu cel predat....ale hlavne poradil takze hodnotim kaktus ked berem do uvahy vsetko Bicykle,Servis,Obsluha,Komponenty,Doplnky..atd..Ceny-Tak na takych 4/5 bo raz som mal taky problem ze tam bolo vela ludi a nevedel som si pol hodku najst predavaca jedneho som nasiel a poslal ma do riti a potom som zasa natrafil na uz spominaneho chlapika z vyholenou hlavou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a ludia ked chcete vidiet blbych spomalenych predavacov tak urcite sa chodte pozret do MUNIČAK-u v BA :evil: :evil:
08.07.2009 - 10:10:46
00
ja som isiel do kaktusu kupovat rajdy, sedlo... a mal som pred tym trosku predsudky, trosku ma ovplyvnilo co tu je napisane, ale bol som max. spokojny, predavac mi vyborne poradil, a bol ochotny... 8)
08.07.2009 - 12:18:27
00
Bol som u nich už pár krát aj v špinavších montérkach, čo som potreboval som si pochytal a popozeral a žiadny problém, aj nabudúce...
08.07.2009 - 12:50:41
00
vcera som aj ja navstivil tu vcelku zatracovany kaktus., a urcite nesklamali, urobili na pockanie, popri oprave trochu porozpraval aj so servisakom, nahodil kazetu, kotuce, pasky, retaz. Doladil predny presmykac a prehodil brzdnu hadicku a to som len spomenul medzi recou za na najvysom prevode mi obcas o presmykac suchne retaz.
Povodne som chcel ist do sportservisu, kde mi povedali, ze za vymenu kotucov sa plati 10 euro tak som sa rozhodol, ze si tam hodim uz rovno XTR, ale kedze ich mali iba na objednavku skoncil som v kaktuse, cely servis vysiel na 13 eur, co je prijatelna cena :mrgreen:
24.07.2009 - 12:10:25
00
no,napisem to sem,neviem ci som uz vazen taky mantak,alebo nie :x ale kde (ak vobec je) na och stranke nejaky prehlad tovaru,vzdy ked kukam,tak najem iba vypisane produkty a ceny,ziadne obrazky atd.......
////(je tam vobec nejaky prehlad,produktov ako napr,na velosprinte,klikem na prevodniky a vyhodi mi prevodnikypopis obrazok a cenu,napr)
Ď :y:
17.09.2009 - 19:12:45
00
Takze od dnes uz aj v Kaktuse. :party:

pieskovisko/mtbiker-vianoce-t21937.html
16.12.2009 - 00:41:29
00
Kedže mi nejde načítať stránku kaktusu.... majú tam teraz nejaké zľavy na tretry?
15.01.2010 - 21:21:53
00
dnes som tam bol a myslim ze by si si vybral je tam dost zlacneny...tovar hlavne ja som bol spokkojny kupoval som dres a isiel dole o vyse 20 eur :P a tak isto aj naboj na pevnu os :) a avid juicy 4 uz od 120eur pred+zad + kotuce a to este bez zlavy mna to vide cca 95 eur kaktuse jedno velkee + :y: :y:
15.01.2010 - 21:30:08
00
Kedy zajtra otvárajú??...
15.01.2010 - 22:00:11
00
Otváracie hodiny
Pondelok Zatvorené
Utorok 10-19 hod.
Streda 10-19 hod.
Štvrtok 10-19 hod.
Piatok 10-19 hod.
Sobota 09-14 hod.
Nedeľa Zatvorené
15.01.2010 - 22:05:08
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up