Podla mojich dlhorocnych skusenosti s KB môzem povedat, ze je to moj oblubeny obchod :) Este nikdy sa mi nestalo, ze by boli neochotni, prave naopak vzdy mi poradia a zozenu, co potrebujem. Tymto zdravim Mareka, Martina, Romana a Smerda. Drzte sa:)
18.04.2007 - 13:55:10
00
Ku kaktusu z mojich skusenosti asi tolko,
ze servis maju na urovni, velmi sikovni chalani, dokonca mi dovolili byt pri nich vzadu, kym mi tam servisovali bike a som sa popytal na kopec veci okolo biku, ktore inak clovek pracne zhana po nete.

Co sa tyka pristupu, plati to co asi vsade inde, ze ak tam maju plnu, tak je pristup dost laxny, hlavne ak sa clovek pyta na serepeticky ako duse, niple, svetielka a ine nezarobkove polozky.

Na rozdiel od inych obchodov maju velmi vela tovaru aj skladom a nie iba na objednavku. CO sa tyka cien, nenahanm korunky takze neviem, ale mam pocit, ze boli vzdy primerane.

Akurat ma posledne trochu zamrzelo, ked som tam bol aj s novym bajkom a Marek sa ma spytal "aj papiere su k tomu ?" pritom som od jeho kamosa kupoval predchadzajuci bike, a v kaktuse som za tie roky nechal uz peknych par tisic.

Takze no mi to prislo take, ze mi chce vyhodit na oci, ze som si nekupil bike od nich... no ale co uz... mozno som si to iba zle vysvetlil...

takze moj nazor na Kaktus je neutralny...... zatial...
30.04.2007 - 20:01:17
00
No ved uz som to tu raz pisal kamarat prisiel s de rosou a povedali mu medzi dverami,ze lopaty nerobia.***** tolko drzosti som v zivote nezazil.Pred takym bajkom sa mali poklonit a byt radi ze mu mozu spravit servis. :lol:
30.04.2007 - 20:06:08
00
no bol som tam včera prvý krát - nechápete čo :D - dojem zo sortimentu dobrý, predavač ma obslúžil rýchlo, chcel som rukavice, žiaľ nemali, poradil mi, že aj na dobierku pošlú atď. v pohode. 8)
04.05.2007 - 13:58:00
00
moja skusenost z kaktusom je nasledovna DAL SOM SI TAM OPRAVIT BIKE A ZE KED TO BUDE TAK ZAVOLAJU A NIAK STALE NEVOLALI DOJDEM TAM A PYTAM SA NA BIKE A BIKE NIKDE ONI HO UZ NEMALI takze kaktus a servis
10.05.2007 - 20:57:41
00
sa im vyparil?
10.05.2007 - 20:59:28
00
boli sa na nom povozit.Nepacil sa im tak ho predali. :lol:
10.05.2007 - 21:05:21
00
tak to je moc ze BIKE NIKDE...:D:D :lol:
10.05.2007 - 21:16:10
00
no a penaze nikde ani bike povedali ze som im tam nic nedal takze takyto ludia tam pracuju
10.05.2007 - 21:43:43
00
Akoze mi chces nahovorit ze chalani z kaktusu ti pri preberani nedali papier o tom ze prevzali bajk do servisu alebo si ho ty nepytal?

A silne pochybujem ze niekde (nielen v KB) vezmu nejaky tovar na servis bez preberacieho protokolu alebo podobneho dokladu.

Tak to by som musel mat riadne v sebe aby som takemuto bludu uveril.
10.05.2007 - 22:01:40
00
asi tak.. a no offense ale vzhladom na tvoj uvod na fore by som tipol ze moc toho nejazdis este takze tipujem ze ani bike nevozis drahy a bike za par tisic by nikto nepredaval..
10.05.2007 - 23:07:48
00
Akoze mi chces nahovorit ze chalani z kaktusu ti pri preberani nedali papier o tom ze prevzali bajk do servisu alebo si ho ty nepytal?

A silne pochybujem ze niekde (nielen v KB) vezmu nejaky tovar na servis bez preberacieho protokolu alebo podobneho dokladu.

Tak to by som musel mat riadne v sebe aby som takemuto bludu uveril.


ja zoberem aj bez papiera :wink: ...od ludi ktorych poznam a ktori poznaju mna
10.05.2007 - 23:27:50
00
v poho, ale na to treba obojstrannu doveru, dlhsiu spolupracu a vzajomny respekt :wink:
11.05.2007 - 08:55:47
00
s KB mam skusenot asi takuto... nik sa mi nevenoval, nik si ma ani len nevsimol... kolega to ospevuje ze je tam ochota.. ale ma tam znamosti.. potom mi pride divne ze ak clovek nikoho nepozna z KB tak nema "sancu?"
odradilo ma to uplne a myslim ze nemam dovod uz ist ani okolo a nie este do KB.. moj nazor, moja skusenost..

..zlate Podunajske Biskupice...
17.05.2007 - 12:37:46
00
s KB mam skusenot asi takuto... nik sa mi nevenoval, nik si ma ani len nevsimol... kolega to ospevuje ze je tam ochota.. ale ma tam znamosti.. potom mi pride divne ze ak clovek nikoho nepozna z KB tak nema "sancu?"
odradilo ma to uplne a myslim ze nemam dovod uz ist ani okolo a nie este do KB.. moj nazor, moja skusenost..

..zlate Podunajske Biskupice...


Rovnaka skusenost ....zlate Podunajske Biskupice.... ale neda mi dodat .... zlaty Suncycle.... cau Matt :lol:
17.05.2007 - 16:48:01
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up