scarinko napísal:
Ved taka tu je, vola sa Smelinari ci tak nejak 😁


Tak to nie, prrr, rozlisuj(em) medzi Neoplati sa a Podvodnik/smelinar ... ;)
20.01.2023 - 20:56:46
02
Tak bud su veci ktore sa oplatia alebo tie druhe 😁
20.01.2023 - 20:57:55
00
Boha, chlapi. Ja sa tu normálne opytam či niekto niekde nevidel nejaké fajn flat MTB pedále za dobrý peniaz a môj príspevok vymažú, lebo je to vraj "spam, alebo obťažuje iných užívateľov"

Ale že sa tu rozoberajú na dvoch stránkach AKU skrutkovače, na ďalších troch vreckové nožíky a na ďalších dvoch Cepov bicykel, to nikoho neobťažuje?

Akože ten Cepov bicykel OK, aspoň je to k téme, veď sme na bicyklovom fóre, ale zmazanie toho môjho príspevku som teda ozaj nepochopil. Budem rád ak mi to niekto vysvetlí :D
20.01.2023 - 21:09:58
012
ja ze co sa tak rozkrikujete a ono to je v e-shope, nie na bazari. tak to je prinajmensom diskutabilne ci je toto este ok
20.01.2023 - 21:17:27
00
Admin bol v ráži? ;)

Neviem, ci si dobre pamatam (flat mtb je mimomojho zaujmu), nebol v odpovedi nejaky link na stranku a poznamka,ze v tunajsom eshope su za omnoho (dvojnasobne?) vyssiu cenu, aj v akcii?

A uz idem do kosa na vymazanie aj ja;)

Edit: odpoved bola pre Robotrona
20.01.2023 - 21:18:29
00
Kratke vyjadrenie k Pinarellu v ponuke. Bike je kompletne prestavany, pohon v zasade novy, retaze/kazety/platnicky menene, skratka mal 100% starostlivost.

Bike je jazdeny a urcite ho nikto nekupi aby sa nanho nepozrel, nech sa paci, pridte, skryty nie je. Ozaj 95% stav. Vybava sa menila v 2022, takze ziadna vyjazdena stara kraksna.

Aktualne Pinarello, novsie Fko na Ultegre DI2 okolo 9k bez wataku. VIP cena 5400, Special este nizsie. tak by som sa na to pozrel, kde niekto podobny bike ponuka za tolko. Opäť sa tesim, ze riesia ludia, ktorych kupa absolutne nezaujima. ;-)

Odporucam odbornikom kupit ram, kolesa, sadu, a drobnosti okolo a predavat za 4 tis. Nech zarobi aj niekto iny ako nenasytny MTBIKER.
20.01.2023 - 22:01:22
020
Robotron napísal:
Boha, chlapi. Ja sa tu normálne opytam či niekto niekde nevidel nejaké fajn flat MTB pedále za dobrý peniaz a môj príspevok vymažú, lebo je to vraj "spam, alebo obťažuje iných užívateľov"

Tak sem sa davaju tipy na vyhodnu kupu a nie otazky. Dokonca som to tento tyzden aj prvy krat vyuzil. Otazku daj do nejakej temy o pedaloch.

AKU skrutkovac HECHT som tiez pozrel, ale vyzera to na klasicky letakovy chytak s premrstenou povodnou cenou, co maju v ponuke casto. https://www.youtube.com/watch?v=PoT0g7ZvfjU
Za tu cenu moze byt OK. Lidl v rovnakej cene sice ma len jednu baterku a nema to v podstate zbytocne prislusenstvo, ale zase ma kovovu hlavu.
Viaceri dost chvalili tu Parkside performance radu. Je za 70Eur, ale bez baterky. Rozdiel najma je, ze ma brushless motor.
20.01.2023 - 22:29:34
01
Marli
ano, tip na pedal som dal ja. to som si vsimol ze reakcie adminov su rychle najma v pripade ked dochadza k priamemu porovaniu cien produktov s mtbiker shopom. obzvlast ak som si dovolil porovnat standardnu dlhodobu cenu porovnatelneho produktu z ineho eshopu voci zlavnenej na mtbiker shope. aj v otazkach na predajcu
ku konkretnym
pedalom som pred casom polozil otazku, ze aka je pridana hodnota pedalov v ich ponuke v porovani s rovnakymi, kedze sa jedna o genericky pedal brandovany min dalsimi 3 firmami. rozdiel bol 4-nasobny. ano to ja povazujem za nenasytnost a snahu oblbnut kecami o “rakuskej” kvalite vyvinutej a testovanej v tirolsku ?. ak si mozu brandovat elementarne katalogove produkty
ini, tak mozno by to mohol skusit aj mtbiker.
20.01.2023 - 22:46:43
11
Tak ale fakt je, ze aj toto forum financuje eshop. Volnost je tu stale velka a netreba zbytocne provokovat.
20.01.2023 - 23:15:00
01
Zopakujem 28. krat, že forum nemoderuje MTBIKER shop ani interni ľudia ale stale par moderatorov z komunity. Nemam problem postaviť sa čelom aj neprijemnym temam a diskutovať. Napr. Tvoj prispevok k pedalom je stale pod produktom a nie je nijak mazany či cenzurovany.

Prehnal som tie pedale gúglom a cenovo je to +- všade podobne, od cca 80€/$ po cca 39€/$. Či už na SVK alebo v US, alebo.... Čo je niekedy rozdiel pri rovnakom dizajne je material, ale nechcem sa tu ponárať do týchto debát, lebo je jasné, že v ponuke máme X produktov, ktoré sú rovnaké ale brandované odlišne.... Je to fakt a nejdem to nijak skrývať, však máte oči a vidíte to. Marža, s ktorou robíme je public, prežente finstatom s akou maržou v priemere robíme, môžete v pohode prehnať aj našu konkurenciu, môžete sa pozrieť na bike24 a ich výročné správy a reporty. Priemer je priemer a vybočujeme na obe strany ale určite nie tak, že na časti ponuky máme 300% a ryžujeme.

Už som sa to raz pýtal ale ozaj by ma zaujímalo, čo je pre tunajšieho človeka marža, čo by doprial svojmu obľúbenému obchodu. Ak vezmeš do úvahy, že kúpiš produkt za X a potrebuješ ho predať za Y. Medzi to platíš ľudí - čas človeka čo to objedna, prijme na sklad, zabalí a odošle (mzda, odvody, stravne,....), niekde aj poštovné ak je gratis alebo zvýhodnené.... Cenu skladu, energii, legalnych podmienok ako sprava odpadov, dane (nehnuteľnosť, DPH, odpady, ), marketing, web (domenu, hosting, programatora, nahodenie produktu na web,,.....), poistenie. Určite som veľa zabudol ale na konci je niekde ZISK. Teda rozdiel medzi tým X, za ktore kúpiš, všetky tie náklady, zisk a Y za ktorý predávaš. Teraz je doba, kedy všetci predavaju za malo marže, lebo cash flow a plne sklady. Samozrejme + pre zákazníka ale tu ozaj časť biznisu líže podlahu a nejaké krachy prebehli, nejaké prebenú. Nebral by som ceny posledného a najbližšieho pol roka ako ukazovatele toho, kto ako zarába a kto zdiera zákazníkov. :) No a na dnes by asi aj stačilo. :)
20.01.2023 - 23:21:11
033
v case ked som pisal otazku na produkt tu stali cca 80e a v inom to maju dlhodobo za cca 20. pracujem ako produktak v inej oblasti takze zhruba prehlad mam. problem treba hladat aj v “X” pretoze mne sa zda ze taky produkt by ste vedeli nakupit aj lacnejsie ako od “rakusakov”. cast o nanasytnosti (marza) teda beriem spat, a preformulujem to tak, ze z mojho pohladu to nie je prave idealne rozhodnutie zaradit produkt ked totozne idu za polovicu a menej. ale nakolko je to rozhodnutie dobre viete najlepsie vy, podla toho ako sa vam to predava. v mtbikeri nakupujem, cez iny profil, aj dnes som si bol vyzdvihnut objednavku. tot vsio.
20.01.2023 - 23:42:15
00
ja chcem znova vyjadrit vdaku Mtbikeru za podporu komunity cez toto forum a bazar. z mojho pohladu je sloboda a pristup tu neuveritelne dobre nastaveny. co ine na slovensku funguje takto dobre?
21.01.2023 - 08:16:28
920
Boo_boo napísal:
Kratke vyjadrenie k Pinarellu v ponuke. Bike je kompletne prestavany, pohon v zasade novy, retaze/kazety/platnicky menene, skratka mal 100% starostlivost.

Bike je jazdeny a urcite ho nikto nekupi aby sa nanho nepozrel, nech sa paci, pridte, skryty nie je. Ozaj 95% stav. Vybava sa menila v 2022, takze ziadna vyjazdena stara kraksna.

Aktualne Pinarello, novsie Fko na Ultegre DI2 okolo 9k bez wataku. VIP cena 5400, Special este nizsie. tak by som sa na to pozrel, kde niekto podobny bike ponuka za tolko. Opäť sa tesim, ze riesia ludia, ktorych kupa absolutne nezaujima. ;-)

Odporucam odbornikom kupit ram, kolesa, sadu, a drobnosti okolo a predavat za 4 tis. Nech zarobi aj niekto iny ako nenasytny MTBIKER.


Boo z tvojho tónu je jasné že ťa to možno trochu podráždilo, ale nikto tu predsa nespochybnil stav bicykla, alebo kvalitu servisu ktorý dostával. Skôr všetci narážali na ten trochu nešťastný popis ,,testovací bicykel´´ čo evokuje niečo úplne iné ako poriadne využívaný a (aj) závodne jazdený bicykel s vysokým kilometrovým nájazdom. Sada je síce nová, ale základ je vždy rám. Keby tu niekto predával v bazári pár rokov starý, jazdený bicykel so 40k km ako testovací (s novým radením) tak by to schytal podstatne viac :)
21.01.2023 - 09:18:32
04
vy nevdacnici!!! budte radi ze mate vynimocnu prilezitost jazdit bicykel po legende a nie tu frflat.

vecni stazovatelia...
21.01.2023 - 09:40:51
05
LMS napísal:
Boo z tvojho tónu je jasné že ťa to možno trochu podráždilo, ale nikto tu predsa nespochybnil stav bicykla, alebo kvalitu servisu ktorý dostával. Skôr všetci narážali na ten trochu nešťastný popis ,,testovací bicykel´´ čo evokuje niečo úplne iné ako poriadne využívaný a (aj) závodne jazdený bicykel s vysokým kilometrovým nájazdom. Sada je síce nová, ale základ je vždy rám. Keby tu niekto predával v bazári pár rokov starý, jazdený bicykel so 40k km ako testovací (s novým radením) tak by to schytal podstatne viac :)


ani sada tam nie je nová, celú sezónu na nej odjazdil...
21.01.2023 - 09:45:13
00

Výber z tovaru vo výpredaji

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up