Začínam ľutovať, že som to sem hodil. Ako písal Boo, rozoberajú to tí ľudia, ktorí nemajú absolútny záujem o kúpu. Verím, že sa ten bike predá aj bez našich názorov. Keď už ideme vyčítať PREDAJCOVI, že chce zarobiť na PREDAJI, tak niečo nie je v poriadku. Nie je práve predaj podstatou takejto podnikateľskej činnosti? ? asi by bolo vhodné túto tému ukončiť, len tu spamujeme a za posledné 2 strany nebol žiaden príspevok "oplatí sa".
21.01.2023 - 11:14:24
06
Zda sa, ze je tu par konspiratorov zijucich v domneni, ze je tu nejaka cenzura v prospech MTBiker shopu. :) Tak to ste na velmi velkom omyle pani. Forum nema so shopom naozaj ziadne prepojenie a nikdy sa tu nic v tomto duchu necenzurovalo. Keby ste dokazali pouzit sedu koru, tak by ste to ani napisat nemohli, lebo cela tato tema je v prikrom rozpore so zaujmami shopu a mozete byt akurat tak vdacni za to, ze stale existuje.

A ad ta otazka "poradte nejake pedale": Prispevok bol nahlaseny ako offtopic (aspon niektori chapu) a keby nebol nahlaseny, tak ho ako offtopic vymazem aj sam. Dovod je velmi prozaicky - toto nie je dopytova tema. Ak by sem vsetci zacali davat otazky s dopytom, tak tato tema uplne strati zmysel. Takze nabuduce sa najprv skuste zamysliet do akej temy prispievate a ked sa nezamyslite a je vam prispevok vymazany ako offtopic, tak aspon zbytocne nevyvolavajte dalsi offtopic. A ad ta "cenzura" - kedze bol vymazany dopyt, tak logicky bola vymazana aj odpoved ktora na dopyt reagovala, lebo bez povodnej otazky uz nedavala zmysel a ostatni by si o autorovi odpovede mysleli, ze asi netrafil temu, do ktorej chcel prispiet. Takze tolko k tej "cenzure". :)

A pre tych, ktorym treba pripomenut za akym ucelom vznikla tato tema, pridavam odkaz na jej prvy prispevok: https://www.mtbiker.sk/forum/post1218472.html#p1218472
21.01.2023 - 11:22:28
09
priznavam, ze som tymto mohol byt uvedeny do omylu :)

Prílohy:

E4C45B5E-A172-4ABB-95D3-73EC7D028006.jpeg
E4C45B5E-A172-4ABB-95D3-73EC7D028006.jpeg 112.25 KiB thumb_up0thumb_down

21.01.2023 - 11:34:34
00
Tak som sa pozrel na custom stavbu F12ky spred roka na 2x12 Ultegru pre zakaznika. Cennikovo rovnaka vybava - wattmeter, + pedale vysiel bike na 9060€. Na debatu je to, ci rozdiel v zakladnej cene 3000€ je adekvatna zlava k stavu bicykla. Dajme tomu, ze za 5 rokov jazdenia pri priemere 5 tis km rocne zoderies 15 retazi, 5 kaziet, 2 sady prevodnikov, platnicky 10 parov, plaste 5 parov. Nahrubo v cennikovych cenach 2200€. To len na ukazku, ze kupou bicykla to len zacina. Na predajnu cenu samozrejme mozu by rozne pohlady, ludia ale na to pozeraju feelingovo a nie s ekonomickym raciom vzhladom na situaciu na trhu. V porovnani s Canyonom ci Kellysom to samozrejme vyzera hrozne, porovnanie s rovnakym Pinarellom uz asi troska triezvejsie. Na bike su nastavene vernostne zlavy, takze za mna to clovek, co to bude chciet a vie co chce nebude lutovat. Moj nazor, nemusite suhlasit.



martin15 samozrejme X, teda nakup sledujeme a snazime sa tam dosiahnut co najlepsie cisla. O tom som uz tiez hovoril, ze niekde sa to dari viac, niekde menej.... este potrebujeme par rokov a niekolko desiatok M obratu aby sme mohli profitabilne fungovat na rovnakych cenach ako Nemci. Pracujeme na tom ;-)
21.01.2023 - 11:52:04
05
https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/sportove-hodinky/suunto-9-baro-sportove-hodinky-granite-blue-titanium.html?itm_medium=widget&itm_campaign=clanky#reviews

Suunto 9 baro titanium v ouletovej cene
21.01.2023 - 12:32:36
04
Boo_boo uprimne drzim palce.
nechcel som svojimi prispevkami oznacit mtbiker ako rip-off a uletenymi marzami.
a nie je nutne z vasej strany to tak hned automaticky aj chapat.
v pripade pedalov som to myslel tak ze : pozriRobotron tento produkt nie je uplne neznamy sunt.
evidentne mu viacere firmy veria predavaju ho drahsie a teda podla mna sa za cenu oplati.
v pripade bot shimano som to zamyslal skor ako otazku, aky je hacik, ci sa jedna o ten isty produkt a pod, a zhodou okolnosti som ho porovnal s tym na mtbiker shope.

Jezus
OK beriem. pozrel som sa na rovnaku temu https://www.mtb-news.de/forum/forums/mtb-angebote/
tema existuje, no maju to rozdelene na min. dve separatne ( vznikli v roznom case teda evidentne aj tam bol v tom bordel)
v jednej iba hole info, ani dakujem nie je dovolene, a v separatnej sa potom blaboce danych o ponukach.
kazdopadne pravidla su pomerne jednoznacne zadefinovane adminom narozdiel od tejto tu, a to je fakt.
ale s tymto by som sa tiez mal asi presunut do navrhu zlepsenia fora :)

Prílohy:

bikemarkt forum.jpg
bikemarkt forum.jpg 160.23 KiB thumb_up0thumb_down

21.01.2023 - 13:15:40
10
Že fórum nie je prepojené zo shopom som sa dobre zasmial 🤣🤣🤣
21.01.2023 - 13:25:53
01
Sovicka30 napísal:
Že fórum nie je prepojené zo shopom som sa dobre zasmial 🤣🤣🤣


Čo je na Tom nepochopiteľné alebo smiešne?
21.01.2023 - 13:35:42
01
Joj, chlapci, niektorí z vás mi tu prídu ako taký Ľuboš Blaha, ktorý sa bude sťažovať, v akej neslobode ba priam tyranii žijeme.
21.01.2023 - 14:39:49
023
BigGuy napísal:
Kks moja výška 😁Mať ešte tych 5000 litrov...

myslel si asi 5 litrov... ;)
21.01.2023 - 15:35:49
31
Boo_boo napísal:
Dajme tomu, ze za 5 rokov jazdenia pri priemere 5 tis km rocne zoderies 15 retazi, 5 kaziet, 2 sady prevodnikov, platnicky 10 parov, plaste 5 parov. Nahrubo v cennikovych cenach 2200€.

To sú chlapi teda riadne prevádzkové náklady,ja na ten nájazd 25kkm -6 gald a 2 chorusy ,teda cca 400€. Ale tak ja mám aj zodpovedajúci trenažérový "nežný"výkon ,podľa Garminu 2.8 FTP/kg.
21.01.2023 - 15:50:45
01
Stax napísal:
budte radi ze mate vynimocnu prilezitost jazdit bicykel po legende a nie tu frflat.

Bol by som rád, keby som mohol jazdiť na bicykli po legende, ale to by ho museli ponúkať aj s rebríkom...

P.s. Mám Pinu veľkosť rámu 53,5 a pred akciou Assos pri predajni MTBiker boli opreté o stenu vedľa seba, takže viem posúdiť. Ale za Cepoom bol parádny hák
21.01.2023 - 16:33:00
01
luky64 napísal:
myslel si asi 5 litrov... ;)


ale pri 5000 litroch by bol urcite spokojnejsi a mohol by si dopriat aj nieco lepsie nez ten "sunt" :lol:
21.01.2023 - 17:16:02
02
Dúfam že to bude k téme, na Vianoce bola výrazná zľava na kvalitné cestné karbónové kolesá Winspace (1349g, karbónové špice, keramické ložiská) a robili sme menšiu spoločnú objednávku. Tak len info, jeden pár Lún Hyper 50mm na ráfikové brzdy zostal nevyzdvihnutý (ďakujem jednému zo záujemcov), takže kto by mal o ne záujem píšte správu. Cena zostáva pri rýchlom jednaní zatiaľ pôvodná akciová.
Už sú v pôvodnej cene a vypredané: https://www.winspace.cc/product-category/wheels/road-wheels/hyper-wheels/hyper-2020/
21.01.2023 - 21:47:46
10
Pinarello prec zo shopu. ;-) (teda este neprevzate a neuhradene ale trvalo to 4 dni od naskladnenia kym sa nasiel prvy zaujemca)
22.01.2023 - 21:21:18
017

Výber z tovaru vo výpredaji

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up