Ako pisete Alpha je od 5 resp nuly az do minusov kolko clovek zvladne. Mne chybala lebo tu na severe nie je nudza o take teploty. Od tych 5 hore mam este staru no funkcnu Gabbu, co je terajsie Perfetto. Tieto dve bundy je to naj co som kedy na seba kupil, este teda Brynje, to je ale kapitola sama o sebe ?
15.02.2023 - 06:45:02
02
Boo_boo napísal:
Dali sme u nas fajn ceny na zimne Castelli veci, co neprechadzaju do buducej sezony. Najmä fanusikovia modrej myslim budu spokojni. ;-) V zaklade -35 az -42% v zakladnych cenach, na to aj Vase vernostne, takze lizeme 50%.

Este to vecer troska doupratujem ale vela produktov nie su kusovky ale full range aj s dobrou zasobou.

https://www.mtbiker.sk/shop/brand/all/castelli?action=search&recommendations=0&clearance=0&unavailable=0&per_page=48&f_category_id=0&manufacturer_id=415&sort_by=discount&in_stock=all&s=&price_from=&price_to=

Krásne veci a dobré ceny, len škoda, že ste dali také dobré zľavy asi až mesiac po bike24 a bike-discount, kde som už stihol Perfetto ROS Convertible kúpiť.
15.02.2023 - 06:51:41
11
Je to vypredaj priamo od Castelli, my sme tie veci dokupovali z Talianska za nizsie ceny ako sme kupovali na sezonu. Ozaj nie sme nuteni ako nemci ci ini predavat na hranici nakupu, resp pod nim v plnej sezone. Ako vravim, pre zakaznika dobre ale z biznis hladiska je to, co predvadzali ci predvadzaju cista strata.
15.02.2023 - 08:16:48
08
Len oni toho nakupujú viac a za nižšie ceny. Stále majú na tých veciach slušnú maržu.
15.02.2023 - 08:23:29
00
Nezarabaju. To Perfetto nekupis za 50€. Ak by mali dajme tomu o 10% lepsi nakup ako my tak stale zle. Ak to predaju za menej ako 10-15% marzu tak su v minuse. Lebo zisk nie je rozdiel medzi predajom a nakupom ale treba mysliet aj na naklady. Vsak si pozri aktualne vysledky bike24 za Q3/2022 s akym ziskom/stratou bacuje. Nemusime sa hrat na to, co si myslime ale pozrime si tvrde data ;-)

https://ir.bike24.com/websites/bike24/English/3000/publications.html
15.02.2023 - 09:37:23
07
ja by som tiez chcel mat 10-15% marze :D ale som rad kolko krat aj za 5% :)

btw alphu som uz viac krat zvazoval kupit ale vzdy dospejem k tomu ze tam kde uplatnim alphu uz to nedavam s nohami (zima) cize darmo mi bude hore idealne ked mi aj tak zmrznu nohy takze ju vzdy nekupim :D
15.02.2023 - 09:50:48
00
Alphu mám ,ale len na bežky a o číslo väčšiu,lebo inak ťahajú ramena,dá sa aj v mínus 15, Perfetto len tak do plus 10 na ceste,inak mi je kosa a pod plus 10 sa dá v pohode v Gabbe ,tá je teplejšia ,ale ísť 30 km/h v teplote okolo 5 stupňov je už skôr pre mladších ,to už radšej nejako odkrutim na kickri v garáži ,tam mám cca 10-12 stupňov,tak sa dá hodinku vydržať.
K téme,možno niekoho zaujme ,s kódom VALENTIN ešte 6€dole. https://www.kaercher.com/sk/home-garden/mobilne-cistenie/nizkotlakovy-mobilny-cistic-oc-3-bike-limited-edition-16800220.html
15.02.2023 - 10:03:20
01
Isadore Signature Deep Winter Softshell Jacket som včera prvýkrát testol a som spokojný. Pod ňou brynje sieťka, v lese okolo 5 stupňov (asi aj menej) a úplný komfort. Som zimomrivý človek. Chcel som poriadnu zimnú bundu, stále sa tu opakuje Alpha RoS 2, tak som ju mal v hľadáčiku, ale teraz v zľave isadore som neodolal. A príde mi, že obe sú si funkčne podobné, ale nevyznám sa v tých materiáloch.
15.02.2023 - 10:45:00
01
velwoo napísal:
Isadore Signature Deep Winter Softshell Jacket som včera prvýkrát testol a som spokojný. Pod ňou brynje sieťka, v lese okolo 5 stupňov (asi aj menej) a úplný komfort. Som zimomrivý človek. Chcel som poriadnu zimnú bundu, stále sa tu opakuje Alpha RoS 2, tak som ju mal v hľadáčiku, ale teraz v zľave isadore som neodolal. A príde mi, že obe sú si funkčne podobné, ale nevyznám sa v tých materiáloch.

Tiež mi je stále zima kúpil som Alphu 2, v mínus teplotách pod nu dve funkčné trička a zima nie je.
15.02.2023 - 10:57:51
00
Trik s alpha rose je, ze su to dve bundy v sebe. Vrstva polartec a vrstva goratex infinitum. Aj zipsy to ma dva. Preto so spodnou vrstvou sú to vlastne tri. Aspon ja to tak chápem. A preto je taka tepla, tato od Isadore mi príde jednoduchšia ale pre slovenské zimy ak zrovna nie si na Orave to bude univerzálnej sie.
velwoo napísal:
Isadore Signature Deep Winter Softshell Jacket som včera prvýkrát testol a som spokojný. Pod ňou brynje sieťka, v lese okolo 5 stupňov (asi aj menej) a úplný komfort. Som zimomrivý človek. Chcel som poriadnu zimnú bundu, stále sa tu opakuje Alpha RoS 2, tak som ju mal v hľadáčiku, ale teraz v zľave isadore som neodolal. A príde mi, že obe sú si funkčne podobné, ale nevyznám sa v tých materiáloch.
15.02.2023 - 10:58:19
00
na biku mam na perffeto taku hranicu ze od 6 stupnov s xbionic hrubym termom, ked je teplejšie okolo 10 tak nejake menej teple termo... na chladnejšie som pouzival sportful fiandre a gt membranou, to ma na rozdiel od perffeta este zateplenie vnutri.... teraz mam aj tu alphu ale nebola príležitosť este vyskúšať, všeobecne tato zima je dost neprajuca biku, ze ked je sneh, tak sa radsej teraz uz mesiac bezkujem a take obdobie ze suché mrazy bez snehu neboli, este mozno klasicky v apríli ?
15.02.2023 - 11:02:13
00
aj isadore ma dve vrstvy, ale len jeden zips
15.02.2023 - 11:13:35
00
YT má 25% zľavu na biky https://www.yt-industries.com/products/25-off-sale/
15.02.2023 - 19:52:18
05
Nedalo mi a aj ja som si objednal tie Canyon karbónové riaditka ?
15.02.2023 - 20:12:03
00
scart335 napísal:
YT má 25% zľavu na biky

Inac tie YT zlavy (alebo skor korekcia trhu) su brutalne. Pre porovnanie napr. Izzo Core 3 stal este niekedy koncom leta 4300, potom bol zlavneny na 3800 - co je teraz akoze standartna cena a teraz je zlavneny na 2850. To je tretina ceny dole v priebehu niekolkych mesiacov.
Kto by hladal karbonovy trailovy full v dobrej vybave, tazko najde lepsiu ponuku:
https://www.yt-industries.com/products/bikes/izzo/core-3/429/izzo-core-3/
15.02.2023 - 20:59:47
07

Výber z tovaru vo výpredaji

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up