Tovar: prefekt na pomery velkosti predajne
Obsluha: Super, Peter vie co treba a za aku cenu, a "mlady" (neviem meno) je ako servis-man uplne super.... chalan sa vyzna
Servis: obi dvaja sa vyznaju, nemam problemy s nimi
servis mojho stareho biku, vsetko presne si pise co nove, cena a tak, a hned viem co platim, a to sa biku este nedotkol, robota tiez velmi lacno....

kupa mojho noveho biku: samozrejme som sa zo zakladom neuspokojil, tak som si par veci vymenil, uplna ochota, ked sme to davali dokopy, tak okolo mna lietal, ukazoval na biku v katalogu, proste super a to nestal vela ten bike. a aj presna cena a presny termin, prisiel som, bolo spravene a dal ste aj lacnejsie..... a super pripraveny bike.....
18.11.2006 - 16:01:40
00
no uvidime co ponukne prichadzajuca "konkurencia" ...ale uz teraz myslim ze vyber bude vacsi a viac tovaru na predajni
20.11.2006 - 09:57:07
00
no uvidime co ponukne prichadzajuca "konkurencia" ...ale uz teraz myslim ze vyber bude vacsi a viac tovaru na predajni


Aku konkurenciu mas na mysli? Co sa nieco chysta v PE? ze o tom neviem hmm...
20.11.2006 - 15:36:59
00
:lol: ...a to este nevies ze Suncycle ( co distribuje Pells,Maxim,Da Bomb,atd do SR ) ide otvarat v meste obchod? ved to uz vie polovica kraja :shock:
21.11.2006 - 08:48:49
00
tak to fakt neviem, nemam ani od koho, a kde to chcu otvorit???
myslim ze kral pojde :lol:
21.11.2006 - 13:16:02
00
ked som s matt-om volal a nieco objednaval, tak mi spominal ze niekde pri 2.ZS, ale kedze ja sa az tak v PE nevyznam tak ti moc neporadim. sa smial ze aspon ludia pookukuju karbon a niektory budu dostavat soky ked za cenu co mozu kupit cely "bike" tam bude mat vystavene sedlo :lol:
21.11.2006 - 14:19:33
00
tam blizko 2. ZS mi byva babka, hh, tak potom ked si bude chciet kupit nove svetlo, tak ju tam poslem, a este ju vystre... hh, no to som fakt moc zvedavy, ze co tu porobi za vietor, tak ale predajca by si mohol uvedomit ze tato debilna dolina ako Partizanske, ze tu nikot nema prachy na carbnove biky, a ked tak, tak uricte nie na sport..
21.11.2006 - 14:45:59
00
kaso, ale ved tam bude predavat hlavne "predajne veci" ...proste tak ako aj v inych predajniach. a to ze tam bude mat vystavene karbonove komponenty a rozne ine chutovky je iba plus...radsej ukazat na predajni ako schovavat v sklade...ci nie? a sa neboj ze sa nenajdu sialenci ktori si budu chciet urobit radost...poznam to z vlastnej skusenosti :lol: :roll:
21.11.2006 - 15:29:12
00
vsak jasne, chutovky treba vystavit, nech si ludia hovoria, ze toto si asi nikdy nedovolim, ale tuto v PE jazdi par ludi profi, trocha s lepsou vybavou, ostatny stare Liberty a podobne..... tak asi tak
21.11.2006 - 16:00:32
00
cafko O 8) dufam ze sluzi zimne oblecko...aj si ho mal na sebe? :lol: Kaso, neboj sa, nemienim do obchodu trepat zbytocne biky za 50tis a viac...ved sam uz viem co sa kde predava...a inak to by si sa cudoval co si ludia v okoli PE kupia aj na "obcasne vychadzky"...len smola ze to vytiahnu iba raz za cas :roll:
21.11.2006 - 19:19:22
00
vsak to, ze daju za to neviem kolko 10 000 a ani to poriadne nevyuziju a ani nevedia vyuzit, to je uplne blbe, my co by sme na tom behali denno denne a dokonca aj spavali s tym, tak nemame na to prachy :( je to nefer.. hmm
23.11.2006 - 20:20:42
00
vsak to, ze daju za to neviem kolko 10 000 a ani to poriadne nevyuziju a ani nevedia vyuzit, to je uplne blbe, my co by sme na tom behali denno denne a dokonca aj spavali s tym, tak nemame na to prachy :( je to nefer.. hmm


to jako myslis vazne?
zato ze niekto nenajazdi XY tisic kilometrov rocne nema narok si kupit drahy bike? si uvedom ze ked niekto poctivo maka aby si mohol taky bike kupit, tak vacsinou uz nema tolko casu sa vozit. nezavid. to akoze kazdy kto ma offroad sa musi vozit po lesoch? kazdy kto ma bmw musi jazdit 150 po cestach?...
ked nemas prachy tak acni nieco robit popri tom vozeni a budes si moct kupit aj ty.
k tym ludom co dali do biku XY tisic patrim aj ja, odhadujem ho mozno na 80.000 + doplnky... a tento rok som na bajku sedel dohromady asi 14 dni. no a co? ked pracujem a zarobim si nan je kazdeho do toho prd ci to vyuzijem alebo nie. mne staci ze vzdy ked s akonecne nan dostanem mam z toho dobry pocit a uzivam si to naplno.
23.11.2006 - 21:41:53
00
nuz to je uz tvoja vec kolko na nom sedis...
myslel som na takych co si kupia na 1/4 vyplaty taky drahy a kupuju preto, lebo nevedia ze co si uz maju kupit, a stoji im v garazi.
23.11.2006 - 21:55:34
00
nuz to je uz tvoja vec kolko na nom sedis...
myslel som na takych co si kupia na 1/4 vyplaty taky drahy a kupuju preto, lebo nevedia ze co si uz maju kupit, a stoji im v garazi.


nuz to je uz ICH vec kolko na nom sedia...
vies k drahemu autu a domu sa proste teskobike nehodi... :)
23.11.2006 - 22:35:21
00
Ano, Medved to teraz vystihol :!: Kaso, zbytocne to budes riesit a rozculovat sa nad tym, tak to proste je...
24.11.2006 - 07:27:29
00
keyboard_arrow_up