janosik tu je vidno tvoj postoj a objektivitu. kedze je tvoj kamatar v pripade ze by mu poslal vrecko piesku budes sa ho zastavat aj tak ze?
ak by som bol na tvojom mieste zdvihnem telefon a kamaratovi poradim ze to vypada trochu blbo co sa stalo a v jeho neprospech. bude lepsie ked to sedlo vezmes spät.

janokl a ty si snad fakt nemyslis ze toto co sa tu deje je naozaj zmanipulovane. cita to tu kikilion ludi a mas tu dost objektivnych nazorov a ty si tvrdohlavo melies svoje. to ze mod zverejnil tvoju identitu sa tiez necuduj. je to tu bezne pri takychto praktikach predavajucich. za mna mu davam zapravdu. chrani tym serioznych ludi.
23.03.2013 - 19:27:52
00
Pán Klasovitý, už to ako reagujete na danú situáciu svedčí, "o mierne povedané", absolútnej neserioznosti z vašej strany. Neviem prečo sa dožadujete referencii o vašej osobe. To nie je témou v danej veci. Urobte, čo máte, vráťte peniaze a preberte tovar. Neviem z akého dôvodu by mal kupujúci predávať TOVAR, ktorý nechce, prečo by mal mať s tým starosti. Nechápem, čo to tu žiadate. K výmene medzi nami, na ktorú sa odvolávate sa nebudem vyjadrovať.
Záverom len toľko: Tomáš jediná cesta, ako sa domôcť svojho práva je súd. Pán Klasovity, podanie žaloby nemá nič spoločné s kriminalizáciou vašej osoby. Mám dlhoročnú skúsenosť s ľuďmi a Tomáš, jednoznačne, náprava v tejto veci vedie len cez súd. Zmierovacie konanie s menovaným pánom je bez možnosti dohodnúť sa mimosúdnou cestou.
23.03.2013 - 19:30:34
00
janosik tu je vidno tvoj postoj a objektivitu. kedze je tvoj kamatar v pripade ze by mu poslal vrecko piesku budes sa ho zastavat aj tak ze?
ak by som bol na tvojom mieste zdvihnem telefon a kamaratovi poradim ze to vypada trochu blbo co sa stalo a v jeho neprospech. bude lepsie ked to sedlo vezmes spät.

janokl a ty si snad fakt nemyslis ze toto co sa tu deje je naozaj zmanipulovane. cita to tu kikilion ludi a mas tu dost objektivnych nazorov a ty si tvrdohlavo melies svoje. to ze mod zverejnil tvoju identitu sa tiez necuduj. je to tu bezne pri takychto praktikach predavajucich. za mna mu davam zapravdu. chrani tym serioznych ludi.


nie to samozrejme netvrdim ze je to tu zmanipulovane, ja Vam len davam do pozornosti fakt ze ked nabuduce bude nejaky chudacik kricat o pomoc a ukazovat ukazovakom na niekoho, veci mozu byt uplne inaksie nez sa Vam zdaju.
23.03.2013 - 20:29:12
00
A ako to teda bolo? Vysvetli nam to :-)
23.03.2013 - 20:30:24
00
Pán Klasovitý, už to ako reagujete na danú situáciu svedčí, "o mierne povedané", absolútnej neserioznosti z vašej strany. Neviem prečo sa dožadujete referencii o vašej osobe. To nie je témou v danej veci. Urobte, čo máte, vráťte peniaze a preberte tovar. Neviem z akého dôvodu by mal kupujúci predávať TOVAR, ktorý nechce, prečo by mal mať s tým starosti. Nechápem, čo to tu žiadate. K výmene medzi nami, na ktorú sa odvolávate sa nebudem vyjadrovať.
Záverom len toľko: Tomáš jediná cesta, ako sa domôcť svojho práva je súd. Pán Klasovity, podanie žaloby nemá nič spoločné s kriminalizáciou vašej osoby. Mám dlhoročnú skúsenosť s ľuďmi a Tomáš, jednoznačne, náprava v tejto veci vedie len cez súd. Zmierovacie konanie s menovaným pánom je bez možnosti dohodnúť sa mimosúdnou cestou.


Dobre nejdem Vas do nicoho zatahovat. Ale pamatam si ked sme si vymenili bicykle vtedy v Kezmarku tak Vam oci ziarili od spokojnosti. Rozhodne som sa necitil ako absolutne neseriozny. Ota Pavela, sportovy publicista raz napisal, ze "neuspesnym ceskym sportovcom by mali z Ruzynskeho letiska vykopat tunel" narazal tym na nevrazivost naroda voci tym co zrazu prestali mat vysledky. Mohli ste 99razy vyhrat a ten sty krat sa vam nieco nepodarilo a uz si vas ludske zlo naslo. To je aj moja situacia. Mozem sa rozkrajat, ale stopercentnu spokojnost u vsetkych ludi nikdy nedosiahnem. Ja si mozem budovat meno kolko chcem, raz niekto nedostane to co celkom chcel a zrazu som doslova na odstrel. Ja si neberiem svoj podiel viny akurat Tomas odo mna uz nic nedostane lebo si sa uchylil k taktike ktoru povazujem za moralne podradnu. Toto zopakujem trebars aj pred prezidentom.
23.03.2013 - 20:45:53
00
Ty už prestaň hádzať vinu na Tomáša. TY si mu odmietol vrátiť peniaze aj napriek tomu že si mu TY predal iný produkt. Tu stačí tak málo aby sa toto skončilo ale tebe je to absolútne jedno. Nevyhováraj sa tu na to že nie každému sa dá vyhovieť. Nevyhováraj sa na to že nemáš čas ísť na poštu. Hlavne že máš čas okrádať ľudí. Svoje meno si si zničil sám a láskavo prestaň vinu hádzať na Tomáša len preto, že nesklonil pokorne hlavu.
23.03.2013 - 20:57:21
00
Ak by ste mu hneď po tom, ako sa sťažoval na nesprávnu farbu napísali niečo v zmysle OK, stala sa chyba, pošlite to späť, vrátim peniaze, tak by nemal dôvod riešiť to "morálne podradnou taktikou".
No preto že ste na to zareagovali ako ste zareagovali, nemal veľmi inú možnosť.
23.03.2013 - 20:59:29
00
Ty už prestaň hádzať vinu na Tomáša. TY si mu odmietol vrátiť peniaze aj napriek tomu že si mu TY predal iný produkt. Tu stačí tak málo aby sa toto skončilo ale tebe je to absolútne jedno. Nevyhováraj sa tu na to že nie každému sa dá vyhovieť. Nevyhováraj sa na to že nemáš čas ísť na poštu. Hlavne že máš čas okrádať ľudí. Svoje meno si si zničil sám a láskavo prestaň vinu hádzať na Tomáša len preto, že nesklonil pokorne hlavu.


Drasho, tak pre vyjasnenie, JA NEOKRADAM LUDI a to si zapamataj!
Cim som ho okradol? Siva farba mu nieco ukradla? Logika?
23.03.2013 - 20:59:50
00
A myslíš ze bude od Teba Tomas este niekedy nieco chciet? Slovami klasika, kruhy hloupost nadnasela, ....
23.03.2013 - 21:01:31
00
Ty si to ešte furt nepochopil;
keď si niečo kúpiš, tak chceš, aby ti prišlo presno TO, čo si si kúpil a nie niečo iné. Chcel prinajmenšom tmavé sedlo. Dostal svetlé.
23.03.2013 - 21:02:15
00
Ak by ste mu hneď po tom, ako sa sťažoval na nesprávnu farbu napísali niečo v zmysle OK, stala sa chyba, pošlite to späť, vrátim peniaze, tak by nemal dôvod riešiť to "morálne podradnou taktikou".
No preto že ste na to zareagovali ako ste zareagovali, nemal veľmi inú možnosť.


v tomto mas pravdu, na jeho prvy (ale zaroven dost razantny) email o sivom sedle som reagoval podrazdene a uz sa to sypalo, ale jedno je iste, nase emaily, narazky na moju rodinu a reci o tom "ze mi spravi reklamu ako lusk" si mohol nechat len a len pre seba.
Keby mi povedal ze mi pride jednu natiahnut do mikulasa tak by v mojich ociach asi viac hodnoty ako ked sa uchylil k verejnemu osocovaniu.
23.03.2013 - 21:04:25
00
Ty si to ešte furt nepochopil;
keď si niečo kúpiš, tak chceš, aby ti prišlo presno TO, čo si si kúpil a nie niečo iné. Chcel prinajmenšom tmavé sedlo. Dostal svetlé.


to som zial nemohol vediet ake sedlo mal na mysli. Je dospely, nemozem mysliet zanho.
23.03.2013 - 21:05:58
00
Podla mna si myslel, ze bude zelene.
23.03.2013 - 21:07:14
00
A načo je tam obrázok? Aby kupujúci vedel, čo vôbec kupuje. Vy ste dal obrázok s čiernym sedlom a do inzerátu ste nenapísal, že sa nejedná o sedlo čierne, ale sivé.
23.03.2013 - 21:07:57
00
janokl, Ty si fakt *****. :D Nech si kazdy za hviezdicky dosadi to, co sa mu zda najvhodnejsie. Ja som tam totiz naozaj napisal hviezdicky, cize si päthviezdickovy. :)
23.03.2013 - 21:09:09
00
keyboard_arrow_up