Dobre, pani. Ideme drazit. Kto kupi od Tomasa alias laciho sedlo Fizik Arione. Vyvolavacia cena 53.30€.
Ma jeden bohovsky hendikep- je sive.
23.03.2013 - 21:17:32
00
to som zial nemohol vediet ake sedlo mal na mysli. Je dospely, nemozem mysliet zanho.


No nakoľko bol v inzeráte obrázok čierneho sedla bez upozornenia, že fotka je len ilustračná, tak by som mal za to, že sa v inzeráte predáva farebný variant aký je na obrázku.

Je to podobné, ako keby keby ste si kupovali celý bajk (alebo hoci aj auto) a prišiel by vám síce ten čo ste objednávali, no v inej farbe rámu. Tiež by ste z toho asi neboli dvakrát nadšený a predpokladám, že by ste sa tiež ohradili a očakávali, že predajca (nezáleží na tom, či podnikateľ (obchodník), alebo súkromná osoba) zabezpečí nápravu.
23.03.2013 - 21:18:24
00
Zaroven verejna vyzva- nech sa ozve este niekto, koho som kedykolvek v zivote expresivne povedane "osral"
Je vobec taky?????
23.03.2013 - 21:19:20
00
Je. Osral si sam seba a dost kopcovate. A tu ti zjavne nikto toaletak nepoda.
23.03.2013 - 21:20:15
00
No nakoľko bol v inzeráte obrázok čierneho sedla bez upozornenia, že fotka je len ilustračná, tak by som mal za to, že sa v inzeráte predáva farebný variant aký je na obrázku.

Je to podobné, ako keby keby ste si kupovali celý bajk (alebo hoci aj auto) a prišiel by vám síce ten čo ste objednávali, no v inej farbe rámu. Tiež by ste z toho asi neboli dvakrát nadšený a predpokladám, že by ste sa tiež ohradili a očakávali, že predajca (nezáleží na tom, či podnikateľ (obchodník), alebo súkromná osoba) zabezpečí nápravu.


na fotke dolu je dufam dost siva na to aby sa dala nazvat siva. Inak po boji je kazdy general, a kazdy sa vyzna do politiky a futbalu. Takze mi hovoris veci co aj ja viem, len nie vzdy mam cas chut silu moznosti robit veci 500%ne. Spravil som tomasovi 10eurovy ustupok za moju nedokonalost a mohol si cele toto divadlo odpustit.
23.03.2013 - 21:24:14
00
chod uz do .. s tym 10 eurovym ustupkom :D to uz nie je ani vtipne
23.03.2013 - 21:26:00
00
Na fotke dolu rozhodne nie je obrázok sedla, ktoré kupujúcemu prišlo a ten 10€ ústupok ste spravili ešte pred kúpou, teda ste nevedeli, že to bude mať takúto dohru.
Kupujúci kupoval za 50€ sedlo čierne, prišlo mu strieborné, má teda z právneho aj morálneho hľadiska nárok na "odstúpenie od zmluvy" - ak by ste to od začiatku rešpektovali, nebolo by tu teraz 9 strán diskusie + 6 vo vedľajšej téme.
23.03.2013 - 21:29:29
00
mas 3065 prispevkov. Keby si nemiesto kazdeho prispevku porozmyslal 10 sekund o tom ako zlepsit svet okolo seba, bol by to tu raj. (Sorac ze mimo temy, narazam na to ze nazor internetovych komentatorov neberiem ako moralne pravitko)
23.03.2013 - 21:31:05
00
Ty si za posledne 2 dni kolko sekund rozmyslal?
23.03.2013 - 21:32:31
00
ze zrovna ty tu pises nieco o rozmyslani .. Keby neexistovali taki ludia ako ty bola by to nadhera a ziadne problemy.
23.03.2013 - 21:33:10
00
to co je uvedene v inzerate je jednoznacne cierne. medzi striebornym a ciernym je vyrazny rozdiel, tak ako je vidiet v linkoch co su tu prilepene.


teraz som nasiel uplnu perlicku...nechcem byt voci nikomu osobny a pouzivat Tomasovu strategiu ale perfektne to vyjadruje dvojtvarnost diskutujucich tuna..Matt z Partizanskeho (pol fora mu tu zobe z ruky za jeho pod cenu predavana komponenty) mi vycita ze citujem "medzi striebornym a ciernym je vyrazny rozdiel"


teda neviem ale v Matusovej firme je udajne uplne beznou rutinou posielat ine veci nez si clovek objednal. Objednas si A, posle B.

A on mi verejne nieco vycita. Matus mozes sa branit. Je to zaroven navod pre ostatnych tuna, aby sa zamysleli nad SVOJIM pocinanim. Totiz clovek ma jednu primitivnu vlastnost, na inom vidi aj smietku a vo svojom oku ani brvno...alebo sa mylim? Ste si tuna vsetci kompletne isti, ze sa vo svojom profesionalnom a sukromnom zivote spravate tak ako tu hovorite?
23.03.2013 - 21:42:36
00
vyberas z textu len to, co sa hodi ?

on napisal jednu podstatnu vec :

ps : netvrdim ze som sa nikdy pri tovre nepomylil, ale ked sa tak stalo, vzdy som to chcel riesit.


Ty tu snahu ani len nemas a to je to o co tu ide, ibaze Ty si sa nepomylil, ty si veddome odrbal
23.03.2013 - 21:53:38
00
vyberas z textu len to, co sa hodi ?

on napisal jednu podstatnu vec :



Ty tu snahu ani len nemas a to je to o co tu ide, ibaze Ty si sa nepomylil, ty si veddome odrbal



To som si nevsimol (Matus ma u mna bod) ale vidis ze sa to stava aj inym.
Vedome odrbal..?????????????? Precitaj si moje prispevky, na tuto temu som sa uz vyjadril. NIKOHO SOM VEDOME NEODRBAL a uz si to zapis do tej hlavicky prosim.
Obvinil ma z toho Tomas hned na zaciatku ale vsetkym mozem odkazat NIKOHO SOM VEDOME NEODRBAL. Tak tu na mna nekydaj. Ozaj vysvetli mi princip toho odrbania. Mam to chapat tak ze cierne je lepsie alebo drahsie?
23.03.2013 - 21:59:17
00
Ty si fakt vygumovany.
23.03.2013 - 22:00:38
00
nikto na Teba nepotrebuje kydat, robis to sam a robis to najlepsie ako sa len da, to co si zo seba spravil za poslednych 30 hodin na tomto fore sa nepodarilo snad nikomu.

Ak mas problem a stale to nechapes, tak to zacni citat od zaciatku, ked to nepochopis tak znova .. Ked si ho neodrbal, tak si ho zavadzal nerealnou fotkou.
23.03.2013 - 22:05:54
00
keyboard_arrow_up