Na satelitné snímky sa zatiaľ vykašli. Aj tak KMZ formát má v Garmine veľké obmedzenia, čo sa týka veľkosti. Lepší je
JNX formát, ale tým sa teraz radšej nezaoberaj, kým máš ešte základné problémy zvládnuť svoj prístroj.
Ak budeš chcieť v budúcnosti rady, odporúčam, aby si sa skúsil vyjadrovať zrozumiteľnejšie. Musíš najprv napísať "STEP-BY-STEP", čo si robil a potom presne popísať v čom máš problém. Skrátka nie takto:
V Garmine to už ukazuje. V MapSource to ale ukazuje dosť čudne. Ani pri prilížení to neukazuje tie lesné cesty a vôbec tie všetky normálne cesty sú nejaké kockaté. V tom MapSource je to celé čudné. V garmine mi to aj tak ale neukazuje farebne tie cesty.
Namiesto ukazovacích zámen (napr. "to") používaj podstatné mená (napr. "mapa GPSForum Topo Slovakia"), atď., atď.
Ďalej, ak ti má niekto pomáhať, musíš čítať to, čo ti píše a snažiť sa tomu porozumieť. A hlavne, keď ti dá nejaké otázky, musíš na ne odpovedať. Tu nie je nikto veštec.
Takže ešte raz: Skúšal si to, čo je napísané nižšie, urobiť? Mal si s tým nejaký problém?
Aby si to mal však jednoduchšie, vyrobil som ti z tej
mapy IMG súbor, ktorý stačí nakopírovať do Edge 800 na kartu, alebo do vnútornej pamäte. V oboch prípadoch musí byť umiestnená v priečinku GARMIN. Ak taký na SD karte ešte nemáš, tak ho vytvor.
Tu si môžeš IMG súbor mapy GPSForum Topo Slovakia stiahnuť:
http://lacop.gpsteam.eu/vektory/GPSForum%20Topo%20Slovakia%20v2.img Nové kontrolné otázky: Máš vo svojom prístroji v menu, kde je zoznam nainštalovaných máp medzi ostatnými mapami mapu "GPSForum Slovakia Topo 2"? Máš tam aj "Lesné cesty a chodníky SK"? Ktoré cesty ti "neukazuje" farebne a prečo si myslíš že by museli byť farebné? Iba odpovedaj na tie otázky.