V Žiline mi vraveli, že vraj pri Železnej Studničke bola zase nejaká kalamita, ale ja o ničom neviem. Alebo to v TV tak zle povedali, lebo redaktor pozná len ŽS ? :)
Kua, nechce sa mi zase odpratávať stromiská. Pome robiť preliezky alebo kopať. Mám McLeuda :muscle: :muscle: :rock: :beer:
28.06.2010 - 08:39:55
00
V Žiline mi vraveli, že vraj pri Železnej Studničke bola zase nejaká kalamita, ale ja o ničom neviem. Alebo to v TV tak zle povedali, lebo redaktor pozná len ŽS ? :)
Kua, nechce sa mi zase odpratávať stromiská. Pome robiť preliezky alebo kopať. Mám McLeuda :muscle: :muscle: :rock: :beer:

Palo,
toho McLeuda mozes vyuzit hned... :D
Na singletracku je dost miest, ktore treba upravit... Len to treba dohodnut s mar_tinom... ;)
Vcera som tam bol, zisla by sa ja mensia brigada na uprave chodnika, niekde je to hodne sikme..
28.06.2010 - 09:17:21
00
zdravim,
asi trochu odveci, ale nasiel som v piatok na singli zadnu "blikacku", niekomu sa zjavne rozpadla...
ak niekomu chyba, tak piste: corwidae@post.cz
28.06.2010 - 15:33:04
00
Tak som si konečne dal singlík na novom biku. Išiel som od Uhlenky dole na Železnú, pretože nie som taký dupač aby som dokopca stíhal unikať tým sviniam čo sú všade a už ma serú. Celý singel je v pohode prejazdný, akurát 1 vývrat na prvej časti uprostred chodníka je tak nafigu, že by sme ho mali čím skôr zarovnať. Tráva aj žihľava je už pekne vysoká, takže miestami moc nevidno ako trail pokračuje ďalej, niektoré miesta som si fajne užil, napr tie 2 stromy blízko seba, tam som vletel jak peršing. Trail je úplne iný na fulle ako na XC HT, je ale veľa miest kde má chodník značný bočný sklon. Obchádzka veľkého posedu nad Uhlenkou je už zabehnutá, celkom dobre sme ju vymysleli. Klopený mostík začína byť od spodu zarastený trávou, tak to fajne vyzerá.
30.06.2010 - 21:37:49
00
Vzhľadom na to, že niektorí bajkeri stále jazdia po starej trase popri veľkom posede nad Uhlenkou a obyvatelia posedu sa na to sťažovali na mestských lesoch, zatarasili sme dnes s fluiderom pôvodnú trasu a namaľovali biele značky - šípky. Okrem toho sme za tú hodinku upozornili na tento problém niekoľko bajkerov, ktorí jazdili "nesprávne". Verím, že teraz už každý trafí na obchádzku a vyhneme sa podobným nepríjemnostiam. ;)
Chcem sa aj poďakovať náhodným okolobajkerom za pomoc na hornom konci obchádzky. :bow:

Prílohy:

Komentár súboru: odklonenie trailu v smere k Uhlenke
DSC02734_gs.JPG
DSC02734_gs.JPG 299.76 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: odklonenie trailu v smere od Uhlenky
DSC02729_gs.JPG
DSC02729_gs.JPG 315.93 KiB thumb_up0thumb_down

07.07.2010 - 22:52:50
00
tabulku ste tam dali? aby vám to nejaký dobrodinec biker neodpratal vrámci čistenia po lesákoch :P
ale tak keď sú šípky snáď pochopia..

alebo si mal na tie drevá aspoň slomba nálepky polepiť, aby vedeli že sú tvoje :lol:
08.07.2010 - 06:33:40
00
Chalani dakujem, snad to uz bude vsetkym jasne, kadial treba jazdit.... ;)
Uvidime, ako sa to ujme, ak by bolo treba, tak tie zatarasy zvacsime...
Asi by bolo uz vhodne vymalovat "C" na I. a II. useku.
08.07.2010 - 07:28:00
00
Dufam, ze tie zatarasy nebudu fullaci brat ako nove skoky na spestrenie trate :-)
08.07.2010 - 09:18:51
00
To rozhodnem neodporúčam, ak niekto nechce volať na pohotovosť chrapčavým hlasom, že sa napichol na konáre v barikáde :D .
08.07.2010 - 10:26:16
00
vyskusal som, je to fajne, celkovo to ma fajn flow... ale chcelo by to skafander, zajtra idem zas:)
08.07.2010 - 18:48:28
00
Vzhľadom na to, že niektorí bajkeri stále jazdia po starej trase popri veľkom posede nad Uhlenkou a obyvatelia posedu sa na to sťažovali na mestských lesoch, zatarasili sme dnes s fluiderom pôvodnú trasu a namaľovali biele značky - šípky. Okrem toho sme za tú hodinku upozornili na tento problém niekoľko bajkerov, ktorí jazdili "nesprávne". Verím, že teraz už každý trafí na obchádzku a vyhneme sa podobným nepríjemnostiam. ;)
Chcem sa aj poďakovať náhodným okolobajkerom za pomoc na hornom konci obchádzky. :bow:


to Mar_tin: neskusil by si to prosim Ťa zakreslit do mapky. Podľa mňa to potom pochopí naozaj každý, aj ja ^_^ . Myslim, že sa tu niekde aj mapky vyskytovali.
Ď.
08.07.2010 - 18:52:57
00
Hmm, a to som sa vždy čudoval, kam odbočuje vpravo (pri jazde od Malého Slavína) chodníček. Jazdil som okolo toho posedu. Už v tom mám jasno, to bola spomínaná obchádzka. Najbližšie to preverím.
08.07.2010 - 19:24:59
00
To rozhodnem neodporúčam, ak niekto nechce volať na pohotovosť chrapčavým hlasom, že sa napichol na konáre v barikáde :D .

off .. nebol si dnes cca okolo 18:00-18:90 na Kolibe ?
08.07.2010 - 19:55:32
00
Vzhľadom na to, že niektorí bajkeri stále jazdia po starej trase popri veľkom posede nad Uhlenkou a obyvatelia posedu sa na to sťažovali na mestských lesoch, zatarasili sme dnes s fluiderom pôvodnú trasu a namaľovali biele značky - šípky. Okrem toho sme za tú hodinku upozornili na tento problém niekoľko bajkerov, ktorí jazdili "nesprávne". Verím, že teraz už každý trafí na obchádzku a vyhneme sa podobným nepríjemnostiam. ;)
Chcem sa aj poďakovať náhodným okolobajkerom za pomoc na hornom konci obchádzky. :bow:


nahodni okolbajkeri hovoria, ze: nie je zaco :)

myslim, ze je uplne jasne kade ANO a kade NIE - znacenie na stromoch to len potvrdzuje
08.07.2010 - 20:25:53
00
Myslite, ze ked pojdem dostatocne agresivne po cesticke okolo posedu po lesnej ceste (na co mam pravo podla lesneho zakona), a posed to chuda nevydrzi a spadne .. je to moja chyba ?
08.07.2010 - 20:29:20
00
keyboard_arrow_up