ja to casto chodim so psom, ale on je rychlejsi...
26.03.2015 - 13:24:59
00
lto dovolil by som nesuhlasit, aj ked som to este nesiel, vzdy na to pozeram, ked idem po naucnom - vyskusam...
Zda sa mi ze cervana ako pise tmax je narocnejsia, minimalne ten ostry usek na cervenej ma cca 600m, su tam kamene, a na tej luke je to hladke a cca len 250m. Cervenu aj zltu som isiel, toto zatal nie, treba vyskusat a potom hodnotit...
26.03.2015 - 13:35:31
00
Mal som za to, ze sa tu riesi strmost slapaku, nie technicka obtiaznost slapani do kopca. Ak chces slapat strmo do kopca a k tomu este aj sutre a kadeco, tak na to su ine. Co sa tyka stupania, otvor cykloserver a uvidis .. zlta aj cervena maju cca 50m prevysenia na 200-220m, henta luka cez 80m na asi 250m .. vrstevnice neoklames :) Mimoto som si nejako nevsimol na cervenej, ze by tam bola nejaka viditelna technicka obtiaznost. Cez kamene sa urcite neslape. Ale neboj nic, uz slapanie po naucnom chodniku je celkom fajne prevysenie, takze nez dojdes k luke, tak uz mas nieco v nohach :) Vyskusaj .. a ked je mokro, tak uvidis, kde je zakopany pes :lol:
Ako pises .. treba vyskusat a potom hodnotit :)
26.03.2015 - 14:11:09
00
A to som sa kopcom vyhýbal. :lol:


fakt? :o urcite som nemal ten pocit. nemusis ma takto zhadzovat. kondicku mam stale celkom slusnu.
26.03.2015 - 14:20:01
00
Nezhadzujem ťa, len som tým chcel vyjadriť, že kopce na Kobyle vyzerajú inak. Dáme nabudúce. :-)
26.03.2015 - 14:21:25
00
naucny chodnik sa mi celkom dal, prislo mi to lepsie ako sa osivat na asfalte od snezienky :)
na cervenej si pamatam, ze tam boli v niektorych miestach rigoly s vymletym kamenim, tak je mozne ze su useky kde moze byt problem viac so stopou respektive povrchom ako samtnym sklonom dlzkou strmych pasazi..pravdu povediac nejako sa necitim na to aby som tam siel pokusat kolena znova :) staci mi, ze som sa uz nacil slapat cervenu z druhej strany na Kolibu co vyusti pri besiedke pri zjazdovke, to je tak akurat pre mna :D
26.03.2015 - 14:26:09
00
Ta zlta je niekedy neprijemna kvoli zjazdnosti, inak je to pekna makacka. Raz sme to sli s tmaxom spolu, tak samozrejme ja som mal dost, tmax sa len lahko zadychal (ak vobec) :lol:
Cervena, tam neviem, ta mi pride lahsia nez zlta .. akurat teraz neviem uplny spodok, kde vlastne zacina, stale to menia.
hellwings: link nefunguje
silva: okolo fialovej som okolo siel pred mnohymi-mnohymi rokmi .. ta zlta, neviem preco, ale myslel som si, ze tam nieco bude, ale asi nic pre mna. Oranzova, nic tazke, okrem toho pretlacenia sa cez kamene, co neviem. Draci hradok je lepsi :lol:
astrox :lol:

Tak tu oranzovu by si mi mohol niekedy predviest
lebo pises ze pohoda, ako minule na neofi zaver bk trailu, a naposledy si to tu v prispevku nejak prehodnotil ze nedas ani kamene medzi ani tie v otocke hmmmm? ;)
zlta ma len blby zaciatok potom to ide, a fialova ma jeden hnusny skok ostatne je iba strme ale hladke
26.03.2015 - 15:08:27
00
od Singletrack Cerová dráha, po 4 strany O sliapani do kopca :D
26.03.2015 - 15:41:12
03
Tak tu oranzovu by si mi mohol niekedy predviest
lebo pises ze pohoda, ako minule na neofi zaver bk trailu, a naposledy si to tu v prispevku nejak prehodnotil ze nedas ani kamene medzi ani tie v otocke hmmmm? ;)

Otocka dole nie je problem, ked som to minuly rok siel. Ak sa to nezmenilo, kludne ti to predvediem :) Ale hore, cez tie kamene sa nepretlacim. To mozno zvladne kesalp, ale ja nie :) Co sa neodvazim dat, su tie korene a sutrovina na zelenej do dracieho hradku. Modra (este pred napadanymi stromami) bola tiez celkom zaujimava, ale to sa dalo.
26.03.2015 - 15:58:02
00
Ale ta oranzova na mojej mapke je niekde inde , chapeme sa ze ?
26.03.2015 - 16:01:51
00
Hmm, smerom dole je za parkoviskom, ten zosup ? Potom asi som nepochopil .. zdalo sa mi divne, ze pokracovanie, ktore vlastne nie je pokracovanim ale uz bolo .. no nic, cas na bajk asi :D
26.03.2015 - 16:04:00
00
Mne prišla náročnejšia ako žltá. Ale to bude možno tým, že som tam bol s mizernou kondičkou. Najmä je oveľa dlhšia ako žltá, čo sa strmých pasáží týka.

Som pisal, ze nechapem. Uz chapem. Vy myslite cervenu hore na Kamzik a ja cervenu smerom na Kacin. :) Rozmyslam, ze asi ani neviem, ktora je ta cervena hore na Kamzik od Cerveneho mosta. Kto vie, ci som uz po nej vobec niekedy siel. :)
26.03.2015 - 16:28:29
01
od Singletrack Cerová dráha, po 4 strany O sliapani do kopca :D

Asi bude treba zalozit novu temu :D
26.03.2015 - 16:32:46
00
Som pisal, ze nechapem. Uz chapem. Vy myslite cervenu hore na Kamzik a ja cervenu smerom na Kacin. :) Rozmyslam, ze asi ani neviem, ktora je ta cervena hore na Kamzik od Cerveneho mosta. Kto vie, ci som uz po nej vobec niekedy siel. :)


tiez sa mi zdalo ze asi myslis tu opacnu, ale zase nechcel som nikoho podcenovat :)

i.imgur.com
26.03.2015 - 16:43:39
00
ja na kobyle jazdim zhruba 1000,1200 m na 30 km ... ak ak nejdem rozcvicku cez technicke sklo tak na 25tich :) ... ze mam dobru kondicku si budem hovorit ak to dam bez jedineho zastavenia v stupaniach (zvycajne tak koncom letak :) )

a to sa este vyhybam zelenej na vrchol, zrejme by to este znizilo km na dosiajnutie 1000 m
26.03.2015 - 18:30:15
00
keyboard_arrow_up