maros1974: Ak chces trenovat vyslapy od Figara na Kamzik tak skus toto: http://mapy.hiking.sk/?trasa=J3PnY. Na fatbiku to moze byt slusna nakladacka.

O tomto zakreslovani trasy mimo TZ na hiking.sk som nevedel - skvelee.
neviete mi ale niekto poradit, ako zmazat chybny bod /iba jeden,nie celu trasu/
...vlastne neviem ani ukoncit trasu, no musim to nejak prelusknut :-/
26.03.2015 - 11:44:31
00
lto: http://www.mtbiker.sk/foto/161761.html
26.03.2015 - 11:57:36
00
maros1974: Ak chces trenovat vyslapy od Figara na Kamzik tak skus toto: http://mapy.hiking.sk/?trasa=J3PnY. Na fatbiku to moze byt slusna nakladacka.

Co hovorite na tento vyslap ? http://www.cykloserver.cz/f/40c6173561/
A siel uz niekto po zltej TZ z Deviteho mlynu k Westu ?
26.03.2015 - 12:34:55
00
Tá žltá je nič, zaujímavejšia je červená od Červeného mosta.
26.03.2015 - 12:37:45
00
Tá žltá je nič, zaujímavejšia je červená od Červeného mosta.

Hmm, raz som to isiel na peso. A to sa da aj na biku bez zosadnutia ? :-p
26.03.2015 - 12:42:55
00
Doplň si do nicku písmeno "x", potom to dáš ;)
26.03.2015 - 12:45:26
01
Ta zlta je niekedy neprijemna kvoli zjazdnosti, inak je to pekna makacka. Raz sme to sli s tmaxom spolu, tak samozrejme ja som mal dost, tmax sa len lahko zadychal (ak vobec) :lol:
Cervena, tam neviem, ta mi pride lahsia nez zlta .. akurat teraz neviem uplny spodok, kde vlastne zacina, stale to menia.
hellwings: link nefunguje
silva: okolo fialovej som okolo siel pred mnohymi-mnohymi rokmi .. ta zlta, neviem preco, ale myslel som si, ze tam nieco bude, ale asi nic pre mna. Oranzova, nic tazke, okrem toho pretlacenia sa cez kamene, co neviem. Draci hradok je lepsi :lol:
astrox :lol:
26.03.2015 - 12:52:01
01
Hmm, raz som to isiel na peso. A to sa da aj na biku bez zosadnutia ? :-p


naposledy ked som tade isiel peso, jeden cyklista to slapal hore na nejakom cyklokrose na tenuckych gumach bez dezenu. Na moju poznamku smerok k bicyklu odpovedal ze tak jazdi 20 rokov a nic lepsie nie je. Potom asi 5x musel zastavovat lebo sa mu smykalo koleso v tom terene.
Niekto z vas ? :) ...bolo to tak pred mesiacom cca, mozno viac :)
26.03.2015 - 12:55:24
00
Tak teraz nechapem. Co je na tej cervenej od cerveneho mosta zaujimave a preco by sa to nemalo dat slapat na bajku, hoc aj na slikoch?
26.03.2015 - 12:57:57
00
Ta zlta je niekedy neprijemna kvoli zjazdnosti, inak je to pekna makacka. Raz sme to sli s tmaxom spolu, tak samozrejme ja som mal dost, tmax sa len lahko zadychal (ak vobec) :lol:
Cervena, tam neviem, ta mi pride lahsia nez zlta .. akurat teraz neviem uplny spodok, kde vlastne zacina, stale to menia.
hellwings: link nefunguje
silva: okolo fialovej som okolo siel pred mnohymi-mnohymi rokmi .. ta zlta, neviem preco, ale myslel som si, ze tam nieco bude, ale asi nic pre mna. Oranzova, nic tazke, okrem toho pretlacenia sa cez kamene, co neviem. Draci hradok je lepsi :lol:
astrox :lol:

Ten link bol na modre "C" 2008 z Deviateho mlyna na Kamzik. Zaciatok je v pohode, ale tu luku nad Kramarmi nemam rad ani hore, ani dole. Zabijak /teda pre mna/ prichadza pri kratkom,ale ostrom stupaku v lesiku a potom dorazacka v druhom ostrom stupaku po napojeni sa na modru TZ.
26.03.2015 - 13:02:22
00
Tak teraz nechapem. Co je na tej cervenej od cerveneho mosta zaujimave a preco by sa to nemalo dat slapat na bajku, hoc aj na slikoch?

Mne prišla náročnejšia ako žltá. Ale to bude možno tým, že som tam bol s mizernou kondičkou. Najmä je oveľa dlhšia ako žltá, čo sa strmých pasáží týka.
26.03.2015 - 13:06:10
00
Ta cervena hore od C. mosta je moja pamatna, tam som si "dokoncil" koleno pred rokom a par mesiacmi. :D Ale dole ju chodim rad v casoch ked tam nie su ludia. :)
26.03.2015 - 13:07:02
00
hellwings to myslis zaver Greenbiku, len opacnym smerom? To sa da tahat, ved su to iba kratke useky - ovsem ak to tam nie je rozmocene...


Naposledy upravil Johny2 dňa 26.03.2015 - 13:16:48, celkovo upravené 1 krát.

26.03.2015 - 13:15:40
00
Najlepsia testovacka slapacich a inych faktorov v okoli Koliby je toto .. ale ja to nikdy neskusam, nemam motivaciu, lebo som videl cloveka nazyvaneho "mamut", s akymi prevodmi to slapal v case bez kondicky. On jazdil strednu tam, kde uz nasi x-kaci radili malu. Je to inak vyrazne tazsie ako spominana zlta/cervena/modra/hocijaka.
Ide sa tam lahko .. po naucnej zvaznici, v zakrute, ktora ide dolava, treba ist proste rovno hore po chodniku :) Doporucujem na zaciatku sezony. Regeneracna doba po uspesnom vyslapani je asi tak pol roka na ARO :rofl:
edit: vyjazdenie je samozrejm dalej po luke, ale sklon dalej uz sa da povazovat za rovinu :lol:
26.03.2015 - 13:16:18
00
to myslis zaver Greenbiku, len opacnym smerom? To sa da tahat, ved su to iba kratke useky - ovsem ak to tam nie je rozmocene...

Ano, je fakt ze to je kratke, ale vlani som na to este nemal. Ono tie ostre useky su cca po 2,5 km nie prilis oddychovej trase /teda ak startujem od Zel.stud./. Tento rok som sa na to este neodvazil , ale tak raz to musi prist :P
26.03.2015 - 13:22:30
00
keyboard_arrow_up