1.

Prílohy:

IMG_1740.JPG
IMG_1740.JPG 871.01 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_1739.JPG
IMG_1739.JPG 1.04 MiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Zial nejaky strom, ci konar, alebo neviem co, ci kto polamal cast zabradlia na novom mostiku ...
IMG_1738.JPG
IMG_1738.JPG 696.71 KiB thumb_up0thumb_down

01.03.2010 - 17:34:20
00
Prosim prosim, ak sa to dá, vymaž tie fotky a daj ich na nejaky iny server na to určený a sem daj iba odkazy... picassa je na to ideálna, prípadne facebook a pod.
01.03.2010 - 17:45:24
00
lto, a kde sú tie dobré správy? :devil:
inak fotky pekné, hneď by som sa išiel povoziť... len niektorí musíme aj drieť v šichte ;)
zábradlie nie je také hrozné, aj tak sme plánovali dať ho dolu... len neviem, či zrovna takto..
01.03.2010 - 17:48:29
00
jaroh: Picasso mam v plane, najblizsia petiletka :(
martin: no dobre spravy su, ze na singlaci, co sme odmakali nenapadali (az na jeden maly) stromy, nerozryli to lesaci (len niekde dive prasce), na jednom mieste niekto odhrabal listie (tipujem, ze Alan) a ze az na jedno miesto je cely ten kus singlaca az po vyhlad prejazdny :) .. sice treba mat nejake plaste, zdvih, a trosku techniky, ale da sa to prejst :y:
01.03.2010 - 18:00:44
00
nebadať to tam no nejaké haluze sú i priamo na singláči
Príloha:
rsz_fotografie-0021.jpg
rsz_fotografie-0021.jpg 365.01 KiB thumb_up0thumb_down

01.03.2010 - 18:56:59
00
Aj ja mam dobru spravu....
Dnes som bol za horuca s riaditelom Mestskych lesov, vysvetlil som mu po lopate situaciu, prave mu posielam inkriminovane foto, a zajtra sa tam ide pozriet..a zjednat napravu.
Slubil nam, ze nam Mestske lesy dovezu na mieru drevo ( dub, lebo dlho vydrzi ), ktore mozeme pouzit na vystavbu noveho mostika... Potrebujem len presne miery...
Mrzi ho to, ospravedlnil sa za tych ludi, ale on stat nad nimi cely den nemoze...
Stale je nam nakloneny, takze aspon z tejto strany je to v pohode... ;)
01.03.2010 - 19:00:24
00
co to bolo teda za k****a, ze ti vyfucal duse.... :punch: . Toto nepochopim.
01.03.2010 - 19:03:00
00
No, takto vazne nepochopim. Musim sice pripustit, ze som auto zaparkoval az za zakazom vjazdu (cez tyzden sa moze autom az k sanatoriu, plus cez vikne v case od 19:00 vecer az rano 9:00), ale kedze som tam nechcel aby auto zavadzalo, tak som ho posunul az asi 300m dalej, kde je taky odkladaci priestor .. taky kus asfaltu.

Takze priznavam .. porusil som zakaz vjazdu, a ako mi potom jeden dobry clovek, co mi pomohl povedal, ze to mozno boli aj lesaci, ze to radi robia. No neviem .. pretoze mi vravel, ze jeho sused myslim, tomu zas agresivny cyklista rozbil okno na aute, pricom ti ludia tam autom mozu (tie domceky pri sanatoriu) .. maju vynimku.

Keby to aspon spravil na strane vodica :@ ... rozdrbat nove zimne gumy a disky, by som mu potom dal k nahrade az by bol cerveny. Clovek chce byt trochu uvedomely a nechce zavadzat kde nema .. a toto je potom z toho.

Zaujimave je, ze za ten cas co som pesi siel asfaltom, som stretol niekolko aut (dokonca z Piestan), a len jedno bolo s vynimkou (na prednom skle).

Inak som vlastne chcel povedat, ze dnesny den bol skvely na brigadu, ale bohvie ako sa zmeni pocasie.... kazdopadne, ak sa to bude dat, som ochotny a zatial to tak vyzera ze by som mohol, cez tyzden poobede na nejaky cas zabrigadovat. Trochu som upravil najazd na mostik a presunul som ryl :D

Vysrouboval ventilky .. nastastie pre mna som ich potom nasiel na mieste, kde som parkoval. Takze budem musiet vozit nahradne , plus zase aj kompresor :)
01.03.2010 - 20:10:08
00
ako už písal Jaroh, nabudúce prosím nejaký externý link alebo tie fotky zmenši...
01.03.2010 - 21:07:13
00
Aha .. uz na fotaku som to zmensoval :tmi: .. asi to dlho nacita, ze ? Hmm, mea culpa :tmi:
01.03.2010 - 21:12:11
00
No, takto vazne nepochopim. Musim sice pripustit, ze som auto zaparkoval az za zakazom vjazdu, ale kedze som tam nechcel aby auto zavadzalo, tak som ho posunul az asi 300m dalej, kde je taky odkladaci priestor ..
...
Takze priznavam .. porusil som zakaz vjazdu, a ako mi potom jeden dobry clovek, co mi pomohl povedal, ze to mozno boli aj lesaci, ze to radi robia. No neviem .. pretoze mi vravel, ze jeho sused myslim, tomu zas agresivny cyklista rozbil okno na aute, pricom ti ludia tam autom mozu (tie domceky pri sanatoriu) .. maju vynimku.
...
Vysrouboval ventilky .. nastastie pre mna som ich potom nasiel na mieste, kde som parkoval.

Nenadávajte na lesákov, tí na to prdia, určite to bol nejaký nasratý batôžkár!!!
01.03.2010 - 21:34:01
00
Nenadavam .. praveze som si to myslel (ze batozkari) .. ale ten co mi pomohol, mi vravel, ze to niektori lesaci radi robia .. ale neviem... :) ... osobne si myslim, ze to boli ludia, co tam boli na bajkoch. Koniec-koncov .. hned vedla, ked som zaparkoval boli dvaja ...

No ... kazdopadne .. ak to dotycni citaju ... tak im doporucujem sa nepriznat :) .. useknut ruku alebo nohu totiz dokazem :) .. ten nastroj sa vola katana ^_^ .. a aj ked sa,uraj nie som, brusit a sekat tak nejak .. povedzme .. viem :)
01.03.2010 - 21:54:15
00
Strieborný sedan so zapnutými výstražnými svetlami keď som ho na RB predbiehal. Dole boli nejaký dvaja chlapíci ktorý smerovali k nemu, jeden v krátkom tričku do červena a so sivou pletenou čapicou na hlave ?
01.03.2010 - 22:03:15
00
:D sak katanove fotky tu par stran dozadu aj budu :devil:
01.03.2010 - 22:17:01
00
a.ndrejko: ano, ten zo sivou capicou som bol ja, akurat nebola siva ale zelena, a nebol to sedan ale hatchbak :D .. aaa, ake tricko .. to je fllíííska .. zas tak teplo nie je aby som chodil v tricku :P

CraObs :D
02.03.2010 - 07:51:44
00
keyboard_arrow_up